Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armyworld.pl


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fakt, towar mają zgodny z opisem - przynajmniej w moim przypadku zakupu paru pierdół, typu buty czy mundur, wysyłka bardzo szybka, kontakt e-mail'owy dobry - tyle o sklepie. Kurier również dobrze się pisał - jak dla mnie duży plus.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to ja wręcz przeciwnią opinię dodam, gdyż mam z tym sklepem średnio przyjemne przejścia.

Sklep ma na swojej stronie nieprawidłową rozmiarówkę, dlatego zamówiene rzeczy mają inne rozmiary niż opisano to na stronie.

Wymiana towaru zajmuje około miesiąc, a pod telefonem nigdy nikt nic nie wie. Gdy sprawa po 3 dniach telefonowania się wyjaśnia, sklep odsyła towar przesyłką ekonomiczną (mimo iż zamówienie było na kurierską) i co najważniejsze, łamie swój własny regulamin nie zwracając kosztów wysyłki w przypadku gdy wymiana jest następstwem błędu po stronie sklepu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

czas na mnie.

 

Zaczynam kompletować sprzęt aby zacząć zabawę - na pierwszy strzał poszedł mundur.

 

Zamówiłem 2 pary spodni + bluzę w poniedziałek o 21:00, paczkę odebrałem w czwartek. Stan towaru ok, żadnych roztarć czy uszkodzeń a bluza wygląda jak nówka. Jedynie co to przesadziłem z rozmiarem w pasie i muszę się wspomagać paskiem, bo szkoda mi kasy na wysyłki.

 

Został mi jeszcze zakup butów i kilku innych dupereli i na 99% będę kupował na armyworld.

 

kolejny zakup

 

dokonany w niedziele 26.07

paczka wysłana 27.07

otrzymana 28.07

 

Zamawiałem buty BW i kilka paści z oporządzenia. Wszystko ok i godne swojej ceny. Nawet dostałem gratisa :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja też mogę polecić ten sklep. Mają złe rozmiarówki przy produktach. Przy zamawianiu sugerujcie się rozmiarem np: BW 20. Tu jest dokładna rozmiarówka: http://armyworld.pl/tabela-rozmiarow-uscam...out-pol-12.html . Ja musiałem zmienić 2 pary nowych spodni na mniejsze. Żadnego problemu. Po tygodniu już były takie jakie chciałem. Kolejny zakup też będzie w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja od siebie dodam że zakupiłem w tym sklepie bluzę i spodnie BW FLECKTARN BUNDESWEHR , rękawiczki bez palców , pas do spodni , pas + szelki z małym oporządzeniem , chustę , koszulkę T-Shirt , ładownicę i powiem że jestem zadowolony z tego sklepu duży plus . Ale ja mieszkam 10 km od tego sklepu więc odbiór osobisty na pewno inaczej wygląda niż tak jak u was przez allegro czy przez co tam kupujecie .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Zakupiłem rzeczy z demobilu BW.

Wysłali ją już kilka minut temu. trochę irytujący jest fakt, że rozmiary są podawane w calach i centymetrach i nie zawsze udaje się dociec, jakich dokładnie wymiarów dotyczą podane liczby.

Jakiś czas temu zamówiłem od nich spodnie mill-tek. Skrzętnie sprawdzałem swe wymiary, a okazało się, że są na mnie sporo za duże. Innym razem zamówiłem spodnie z demobilu BW i noszenie ich przeze mnie dłużej, niż dwie godziny skończyło by się zapewne amputacją :).

Pewnie był to mój błąd, ale mogliby bardziej klarownie opisywać rozmiary ubrań i dodawać legendę do nich.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

ja narazie kupiłem sobie mundur BW(spodnie, parka i bluza) i "pasoszelki"

z całego kompletu najdroższe były spodnie 60zł za rozmiar 16

ogólnie stan bdb+ i dość niska cena

 

 

 

tylko mój kumpel - spec od kamuflaży stwierdził, że to co na stronie tego sklepu figuruje jako Wustentarn to Tropentarn a ten ostatni to zwykły Flecktarn po wyższych cenach

 

 

narazie zamierzam kupić tam kamizelkę, hełm, plecak i buty tylko czekam na kasę

z całą stanowczością polecam ten sklep

pozdrawiem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...