Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armyworld.pl


Recommended Posts

Chciałem zamówić spodnie, jednak ze względu na inną rozmiarówkę niż noszone przeze mnie SF nie wiedziałem jaki rozmiar dokładnie wybrać. Bardzo miła Pani odpowiedziała mi przez telefon na kilka pytań, rozmawiając ze mną sprawdziła dostępność towaru i summa summarum doradziła spodnie o rozmiar większe niż te, które początkowo chciałem kupić. Paczka przyszła wczoraj, towar w 100% zgodny z opisem, spodnie leżą jak ulał. A wszystko dzięki temu, że Sprzedawca zechciał poświęcić trochę uwagi klientowi, co łącznie z samym zamówieniem daje ogromny PLUS dla sklepu - polecam.

Edited by Herod
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jakiś czas temu, po kolejnych zakupach w armyworld nadal jestem zdania, że towar i ceny mają ogólnie dobre, ale zmieniłem zdanie o obsłudze klienta. Kupiłem Ospreya mk IV, który wystawiony był jako nowy. Na drugi dzień po zamówieniu i wykonaniu przelewu zadzwoniła do mnie pani ze sklepu z informacją, że nagle okazało się, iż kamizelka jednak używana była. Jako, że nie mieli już zbliżonych rozmiarów zapytałem o ile w takim razie obniżona zostanie jej cena.

 

I tu pierwsze niemiłe zaskoczenie - nie chcieli zejść z ceny, chcieli mi wcisnąć używkę w cenie nówki...

 

Odparłem oczywiście, że nie ma takiej możliwości i że czekam na rozsądną propozycję na maila. Ostatecznie zeszli z ceny, choć nie za wiele. Poprosiłem również o zdjęcia śladów zużycia kamizelki - odmówiono mi... Wtedy poprosiłem o dokładny opis wszelkich śladów użytkowania kamizelki. W odpowiedzi usłyszałem, że jedynie paski od ładownic noszą takie ślady, a żołnierz napisał sobie jakiś numer na naramienniku. Tyle to mi nie przeszkadza, ale...

 

Drugie niemiłe zaskoczenie - ślady używania były tak naprawdę większe niż mi opisano.

 

Na kamizelce było trochę przetarć w okolicach kołnierza oraz na jej dole, a napis nie znajdował się na naramienniku (którego i tak nie używam), a na integralnej części kamizelki i składał się, owszem, z jakiegoś numeru, ale także z grupy krwi. Gdyby nie fakt, że grupa jest zgodna z moją pewnie bym się wkurzył i całość im odesłał, tyle szczęścia w całej sytuacji.

 

Podsumowując - dostałem kamizelkę w dobrym stanie i nie mam do niej zastrzeżeń, mam natomiast poważne zastrzeżenia do jakości obsługi klienta, do celowego błędnego poinformowania mnie o śladach zużycia kamizelki i do próby wciśnięcia mi jej w cenie nowej, które to zabiegi uważam za żałosne.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

W poniedziałek wieczorem złożyłem pierwsze zamówienie w tym sklepie. Paczka dzisiaj (środa) z rana już u mnie, więc olbrzymi plus dla sklepu, zdecydowanie polecam.

 

Kupowałem buty z demobilu w stanie bdb, dostałem obuwie którym nic nie mogę zarzucić w stanie technicznym. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Zamówiłem buty w czwartek, w poniedziałek już były (Haix P3). Wszystko zgodne z opisem, dobrze zapakowane i paragonik (opłacone przelewem). Niestety buty za małe. Dzwoniłem do obsługi klienta i powiedziano mi, że mogę zwrócić i złożyć nowe zamówienie lub wymienić. Szkoda, że za przesyłkę stamtąd tutaj też muszę zapłacić :icon_cry: Ogólnie sklep godny polecenia :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Jeśli zwracasz towar, to powinieneś dostać zwrot pieniędzy za przesyłkę do Ciebie (tę pierwszą, która potem odsyłasz). Nie wiem jak z tym u nich jest, ale będę chciał to wynegocjować, bo sam też się machnąłem z rozmiarem. http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/transport/

A sam sklep polecam - w porównaniu z innymi wysyłkowymi demobilami, tutaj używane rzeczy przychodzą w lepszym stanie. Paczki jak do tej pory wszystkie nadawali w wkrótce po zaksięgowaniu wpłaty.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Nie warto tam kupować sklep stwia na ilosc a nie jakość mają duzo rzeczy ale większość zniszczona, wysyłaja jak leci uszkodzony towar w dodtaku w ogóle hamsko zapakowany że szok. szkoda wyrzucać pieniądze na zakupy tam

 

Niestety ale wysyłają jak leci byle żeby wydać towar i tyle, reszte mają gdzieś na zasadzie " masz to się ciesz"

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...