Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armyworld.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dobry sklep z ciuszkami BW zamawiałem u nich kilka razy w sumie za prawie 800 zl dla całego teamu i jak narazie nikt nie narzeka Większość rzeczy to 100% kontrakty mało sprane bez uszkodzeń Ostatnio pojawiły się nowiutkie bluzy i spodnie BW Wielki + za szybkie wysyłki

Edited by Krawat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Też ostatnio kupowałem z kumplem. Omyłkowo dwukrotnie przelaliśmy im kasę za przesyłkę a że w przesyłce miały być dwa pokrowce na hełm, sklep za koszty przesyłki dołożył nam trzeci pokrowiec (przyda się). Bardzo uczciwie. Dostałem też za małe buty (rozmiar się zgadzał z zamówionym) i właśnie są w trakcie wymiany na wiekszy.

Rzeczy z demobilu u nich też są w porządku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A więc kupiłem dni kilka temu w sklepie tym (poprzez allegro) oporządzenie BW w kolorze oliv + dodatkowe kieszenie oraz pokrowiec na chełm. Dziś wszystko doszło i:

 

Stan kieszeni jest raczej średni, w sumie wszystkie mają jakieś dziurki przetarcia itp.

 

Pas jest w miarę dobry, jednak za duży

 

Szelki są poprzecierane w niektórych miejscach

 

Chełm to już parodia, ma kilka przerwań, a po stronie z maskowaniem zimowym ma jakieś żółte plamy i ponaklejane łaty.

 

 

O wszystkim napisałem do sprzedawcy więc... To Be Continued

Link to post
Share on other sites

Pas za duży? Mój też był, skróciłem. Trzeba odpróć nici które zszywają na stałe końcówki pasa i wyregulować na klamrach. Co do reszty to niestety prawda, różne rzeczy mogą być, towar niestety z demobilu i różnie przebrany.

Kupiliśmy dwie kurtki gore-texy - w dobrym stanie, oporządzenie - w średnim stanie, 3 pokrowce na hełm - w różnym stopniu zużycia, jedną parę butów. Jak pisałem wcześniej, były za małe więc buty odesłałem (były w średnim stanie) i dostałem większą parę, w stanie dużo lepszym. Generalnie więc raczej na plus.

Link to post
Share on other sites

Pas jest o wieele ta duży, nawet gdyby klamry wogle nie było, też by był (chyba zrobię, jak mówi krugerheini, przyszyję klamry wcześniej), z tego co się orientuję to pas nie jest kontraktowy (ma inne klamerki do szelek), na hełmie już jako-tako zamaskowałem przedarcia.

 

Powiem, że nie jestem zbyt zadowolony z zakupów. Gdy po aukcji pisałem do gościa, ten nie odpowiadał. Pogroziłem mu nawet napisaniem do allegro o sprawie, jednak szczerze powiem, nie chce mi się (z resztą, z tego co słyszałem, allegro g!@#o robi :\ ). Wiem już gdzie następnym razem NIE kupować.

 

Sklep stanowczo odradzam.

 

 

Garam

 

 

PS. krugerheini, jak udało ci się przyszyć klamry z powrotem ?

Edited by Garam
Link to post
Share on other sites

Pas można powiedziec składa się z 3 elementów. Twardy i szeroki pas, miększy i węższy pasek na którym są dwie kamry łączące się ze sobą. Pasek jest z obu stron przyszyty do pasa, z obu stron przewleczony przez klamrę i zszyty tuż za nią - sam ze sobą.

Rozpruć pasek sam od siebie za klamrą, przesunąć go na klamrze tak by było krócej. Można potem go samego ze sobą zszyć z porotem za klamra ale nie potrzeba.

 

Jeśli jest tak, że pas połączony ze sobą w miejscach gdzie przyszyty jest do niego pasek nadal będzie za duży, to musze rzecz skomentować prosto, jesteś strasznie szczupły, wręcz chudy. W takim przypadku nic nie zrobisz z tym pasem.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem, zdaje się, że mam podróbkę pasa. Foto:

http://img216.imageshack.us/my.php?image=pasrk8.jpg

Po porównaniu z oryginałem:

-krótszy pasek, umieszczony o wiele za blisko końca pasa

-inne klamerki

 

Pasek nigdzie nie jest sam ze sobą zszyty.

 

 

Acha, jeśli jednak nie znajdzie się sposób na skrócenie pasa, to chyba jednak dobiorę się sprzedawcy, poprzez allegro, do dupy (chociaż spróbuję...)

Edited by Garam
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Zamówienie złożone w niedziele , przesyłka kurierem . We wtorek paczka już u mnie . Plus za szybką wysyłkę jednak przydałby się niewielki porządek w mailach gdyż godzinę po otrzymaniu paczki , dostałem maila że zamówienie zostało przyjęte do realizacji :uśmiech: . W każdym razie polecam .

Edited by Zitos
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hm,kupowałem u gościa już 4 razy,jak do tej pory nie narzekałem,aż tu kiszka...Zamówiłem pasoszelki BW we flecktarnie,owszem,przyszły,elegancko zapakowane,ale...w kolorze oliwkowym :wink: (inna sprawa,że stan owych toreb przyczepianych do pasa jest bardzo dobry) Póki co wysłałem maila i czekam na odzew...

Link to post
Share on other sites

UWAGA !

 

Nie odsyłajcie temu panu żadnego sprzętu. Gościu w końcu uległ i powiedział że wymieni mi sprzęt. Wysyłka poszła ponad miesiąc temu, gdy przypomniałem się, facet wogle nie wiedział kim jestem, i że wysłałem mu cokolwiek. Wali po prostu głupa, nie wiem już co robić, iść na policję, da to coś, czy tylko stracę bez sensu czas ?

Link to post
Share on other sites

Zamówienie w niedzielę, pieniądze wysłane w poniedziałek - wysłane prawdopodobnie we wtorek, poczta dostarczyła w sobotę. Buty zgodne z opisem, więc wrażenia pozytywne.

Kupowałem wcześniej u tego gościa na allegro spodnie BW i były mocno sprane - jednak w tym przypadku cena wiąże się ze zużyciem

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...