Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armyworld.pl


Recommended Posts

Na dalszy kontakt wciąż czekam... Serio, nie wiem jak można polecać ten sklep...

Wydaje mi się że ma Pan problemy z czytaniem wiadomości pisanych do Pana , całą sprawę wyjaśniałem obszernymi mailami conajmniej 5 razy . W skład oprzyrządowania 5-częsciowego wchodzą pas , szelki , pokrowiec na manierkę , pokrowiec na chlebak i pokrowiec na saperkę(nie ma tam żadnej nakładki flecktranowej która w nowszej wersji szelek nie jest potrzebna ) . Wszystko to co widział Pan na fotce podglądowego zdjęcia na aukcji . Oczywiście ma Pan prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru o czym został Pan poinformowany. Otrzymałem paczkę "NN" nie wiadomo od kogo i co mamy z nią zrobić ponieważ nie zawarł Pan żadnej informacji razem z wysyłanymi pasoszelkami. Po ustaleniu właściciela paczki wysłałem Panu maila o podanie danych niezbędnych do wykonania przelewu, czekam do dziś . Zauważyłem ten wpis i chciałem rozwiać wszelkie wątpliwości. Na przyszłośc radzę czytać opisy aukcji i patrzeć na zdjęcia , jeśli o czymś nie piszemy w opisach aukcji badź sklepu to nie ma tego w zestawie, tak właśnie było z tą nakładką w maskowaniu fleckatn o ktrórą spodziewał się Pan dostać .

Nadal czekam na wszelkie dane do przelewu abym mógł dokonać zwrotu.

Pozdrawiam serdecznie i niedługo zapraszam do nowego sklepu z odzieżą USARMY

armyworld.pl

Link to post
Share on other sites
  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aukcja w której brałem udział wyglądała identycznie jak ta:

http://www.allegro.pl/item422816269_oprzyr...bundeswehr.html

 

Zgodnie z opisem powinienem więc dostać "ORGINALNE OPRZYRZĄDOWANIA BUNDESWEHRY ; JEST W CO NAJMNIEJ DOBRYM STANIE !!!" Dostałem nieoryginalne i na pewno nie w co najmniej dobrym stanie, jako że nie odpisuje Pan na emaila, dane do przelewu wyślę w PW.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Aukcja w której brałem udział wyglądała identycznie jak ta:

http://www.allegro.pl/item422816269_oprzyr...bundeswehr.html

 

Zgodnie z opisem powinienem więc dostać "ORGINALNE OPRZYRZĄDOWANIA BUNDESWEHRY ; JEST W CO NAJMNIEJ DOBRYM STANIE !!!" Dostałem nieoryginalne i na pewno nie w co najmniej dobrym stanie, jako że nie odpisuje Pan na emaila, dane do przelewu wyślę w PW.

 

Mi osobiście się wydaje,że owe pasoszelki są oryginalne.Weź jednak pod uwagę,że jest to demobil.Jedyne,co mi przychodzi do głowy to fakt,że szwejk do którego ten pas należał,po prostu sobie ten pas przerobił,żeby na niego lepiej pasował...Żeby się upewnić zapytaj chłopaków z działu "rekonstrukcje"-powinni Ci udzielić wszelkich info...

Link to post
Share on other sites

Hmm...

 

Wykonałem w tym sklepie 3 zamówienia i nadal nie moge się do czegoś przyczepić. Niskie ceny, sprzęt w dobrym stanie (żadne tam ścierki z demobilu) sprawna przesyłka.

 

Więc wystawiam zasłużonego +

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem:

 

Parka flecktarn (demobil)

Rękawice (demobil)

Ładownice do g36/utility (demobil)

Podkoszulkę

Trykot

Skarpety

 

Zamówione w środę,wysłane w czwartek,dotarło w piątek.Szybko i sprawnie.

A co do stanu zamówionych przedmiotów to Parka,ładownica jak z magazynu,rękawice w b.dobrym stanie (delikatnie zmechacony miejscami materiał).

 

Wielki plus za tempo i stan przedmiotów +

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Po kolejnym zakupie pokuszę się o małe podsumowanie

Na PLUS:

- bardzo dobre ceny

- bezproblemowa możliwość wymiany towaru na inny rozmiar

- bardzo tania wysyłka kurierem

- duży asortyment

- wystawia tylko to, co naprawdę ma (czego nie można powiedzieć o innych handlarzach bw)

- szybko odpowiada na maile

Na MINUS:

- ostatnimi czasy bardzo trudno się dodzwonić w godzinach pracy - po prostu wyłączony telefon (można natomiast napisać)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Już n-te zamówienie i zawsze obsługa jak i towar były bdb.

 

Ale przy ostatnim zamówieniu pojawił sie mały problem.

 

Zamówiłem sobie 2 takie koszulki http://armyworld.pl/product-pol-322-TSHIRT...BW-Demobil.html

 

Ja rozumiem że demobil, ale na klatce piersiowej zamiast herbu BW mam jedno wielkie A :lol:

 

Oczywiście rozumiem że to A musiało sie gdzieś pojawić (bo na każdej pierdółce zdemobilizowanej musi być) ale jeżeli jest w tak widocznym miejscu to przydałoby sie o tym wspomnieć w opisie...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dwa razy już u nich zamawiałem. Rzeczy z demobilu są świetniej jakości (jak na demobil :P ).

Gorzej z tymi replikami Milteca :/ Manierka przecieka, mocowania z hełmu odpadły przy pierwszym założeniu i nie pasuje na niego pokrowiec.

Sam sklep jest za to świetny, wysyłają na drugi dzień po przelewie. Siódemka jako kurier się dobrze spisuje więc po dwóch dniach już się dostaje swój szpej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Polecam sklep.

 

Znakomita oferta i jeszcze lepszy kontakt. Niedawno zrobiłem pierwsze zamówienie i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo pomyłkę w zamówieniu (źle wybrałem rozmiar) udało się błyskawicznie poprawić - wystarczył mail i wszystko przyszło jak trzeba (demobil w świetnym stanie).

 

Polecam i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...