Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WWCH - oporzadzenie, opinie


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Mam pytanko do użytkowników tego chińskiego Chest Rigga modułowego, czyli kopii RRV. Wiem, że ładownice od razu do wymiany (akurat mam w domu pantaca i G&P więc spoko), ale czy sama kamizelka jako baza pod ładownice może być? No i czy jest strasznie "prąciowata" pod względem wykonania?

Mam PCH z całkiem pierwszego rzutu i sobie chwale.

Link to post
Share on other sites

A ja Ci Zombie powiem, że ten chiński chest to nie kopia RRV Eagle, tylko chesta od BlackHawk. Jak chcesz tanią kopię RRV to bierz Condora. Ja swoją RRVke katuję już ponad rok, prawie co tydzień, w różnych warunkach i nadal jest cała, palsy się trzymają etc.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Miał ktoś do czynienia z tą nową made in czajna IBA?

 

Mam od dwóch tygodni made in china IBA - dla mnie jest super, niestety osoby lepiej zbudowane mogą o niej zapomnieć. To jest zdecyodwanie dla szczupłych osób.

Na nieco grubszych strasznie źle się układa. Podchodzi za bardzo do góry na brzuchu, kołnierz ciśnie i dusi. Cała kamizelka sprawia wrażenie za małej - kumpel swoją odesłał i kupił "XL" Flyye bo ta była za mała.

Więc polecam dla szczupłych graczy. Na mnie leży super.

 

Sama kamizelka wykonana bardzo przyzwoicie. Ja mam w CB, kolor bardzo OK (wcześniej miałem CIRASA G&P - ale nie mogłem na jego kolor patrzeć). Przyszycia molli i innych elementów w samej kamizelce bez zastrzeżeń, u mnie jedynie jest bład w szyciu kołnierza (podgardla), ale nie jest on krytyczny. Kamizelka jest sztywna, całkiem wygodna i dobrze leży. Molle spokojnie wytrzymują nawet najcięższe ładownice. Jest do tego stopnia dobrze, że zmieniłem zawieszenie repliki i wieszam ją na mollu :).

 

Generalnie polecam. Za tą kasę rewelacja.

Edited by jaxiu
Link to post
Share on other sites

Trochę się spóźniłeś z odpowiedzią, bo zdążyłem dostać swój egzemplarz, ale mimo wszystko dzięki :)

 

Przy okazji opiszę to ze swojej strony - z tym rozmiarem nie masz racji, ona nie jest ani dla szczupłych, ani dla grubych, jest regulowana po bokach więc z szerokością nie ma problemów - gorzej ze wzrostem. Ja sam jestem raczej dość spory chłop bo mam ponad 190 cm wzrostu i do wąskich nie należę, na "objętość" kamizelki nie narzekam, gorzej jest z jej "długością", na mnie jest nieco za krótka, natomiast na kolegę który jest ode mnie nieco niższy pasuje idealnie.

 

Co do wykonania, też nie do końca mogę się z Tobą zgodzić - owszem, kolor CB jest naprawdę bardzo fajny, chyba najlepszy tanio chiński CB jaki dotychczas widziałem (w sumie, to ta iba wygląda lepiej od SDSa czy Condora za 5 stów...). Niestety mi już pierwszego dnia ta kamizelka zaczęła się sypać, po wsadzeniu wkładów z karimaty odpadły dwa metalowe kółeczka z wewnętrznej części i kamizelka zaczęła się pruć w dwóch miejscach - materiał który użyto do wewnętrznej części tej IBA to prawdziwa tragedia. Co prawda nie znaczy to że kamizelka zaraz będzie na śmietnik, jak zacznie mi się to konkretniej rwać to wewnętrzne poszycie doszyje sobie sam z jakiegoś lepszego materiału.

Co do wytrzymałości taśm, u mnie niektóre zaczęły już lekko odchodzić po zamocowaniu tych ładownic dodanych do "zestawu", a Tobie wytrzymują ciężar repliki? Bez urazy, ale chyba masz M83 Double Eagle :D

 

Co do błędów - owszem, z kołnierzem i jego mocowaniem to też nie za ciekawa sprawa, do tego ten badziewny materiał.

Druga sprawa, to mam wrażenie że montaż do najajnika jest przyszyty za wysoko - niestety nie mam w tej chwili innej IBA w domu żeby porównać, ale to widać na oko (najajnik jest Pantaca).

 

Ale fakt faktem - to kosztuje tyle, co sam kontraktowy kołnierz. A oprócz kamizelki dostajemy kilka fajnych ładownic (pouche na granaty w CB to rzecz albo rzadka, albo dość droga, póki co nie widziałem chińskich tanich odpowiedników), które nawet trzymają poziom (wspomniany kolor, i wydają się dość solidne w porównaniu do innych czajnisów).

Dodam jeszcze małe poglądowe foto dla zainteresowanych, jak toto cudo wygląda "w boju":

http://lh5.ggpht.com/_Ev6vSTHGAEM/S5vT9TeU...76/IMG_6462.JPG

To póki co tyle ode mnie, jak zacznie się pruć coś innego to na pewno napisze, joł! ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...