Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam:)

Chcę kupić shotguna i chciałbym nadać mu troszeczkę klimatu. Mam plan zamontować na kolbie ładownicę na naboje śrutowe i wsadzić tam kilka łusek. I tu następuje pytane: Gdzie można kupić taką ładownicę?

 

A może macie inne pomysły na dodanie strzelbom "klimaciku"?

 

pozdrawiam:)

 

PS

Przepraszam jak nie ten dział

Edited by szymcio
Link to post
Share on other sites

Specshop

 

Możesz też popatrzeć za myśliwską baką z uchwytami na naboje - na Allegro chodziły takie po 50zł. Ładne. Tylko, że do stałej kolby, i mało "taktycznie" wyglądają ;).

 

Ew. Miwo Praszka szyje ładownice na kolbę od karabinków, a mają tez w ofercie takie czy inne ładownice od strzelb. Zapytaj, czy by tego nie połączyli dla Ciebie.

 

Osobiście mam ochotę na "saddle holders" - ale ściąganie takich do ostrej broni to nie na moj budżet. Będę musiał się zadowolic czyś wykonanym domowym przemysłem.

 

Co do reszty - zależy, jaką strzelbe chcesz kupić, ale latarka (pod lufą, albo jeszcze lepiej - na czółenku) też może fajnie wyglądać.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

większość sklepów myśliwskich na twoim podwórku ;) zazwyczaj są lepsze jakościowo niż te GP itd.

 

dodanie strzelbie klimatu? hmmmm ... metalowy zamek budzący respekt xD piekne przeładowanie ;) a wizualnie to może zasada "im większa tym straszeniejsza" i ew.

Link to post
Share on other sites

www.mesatactical.com

 

Specjalizują się w osprzęcie do strzelb.

 

Szczerze mówiąc wszystko zależy do jakiego celu ma ta strzelba służyć i w jakich okolicznościach być stosowana. Inne akcesoria ma strzelba używana przez patrole samochodowe grup DEA, inne strzelba do breachingu, inne strzelba strażników więziennych, a jeszcze inne strzelba oddziałów prewencji. Dotyczy to zarówno przyrządów celowniczych, pasów nośnych, kolb/chwytów, oświetlenia taktycznego, tworzywowych paneli na naboje jak również elementów oporządzenia - ładownic i paneli mieszczących naboje.

Link to post
Share on other sites

4shooter a to strona ich oficjalnego polskiego przedstawiciela.

Niestety, nie mają pełnej oferty, ale (jako oficjalny przedstawiciel) na pewno bedą w stanie ściągnąć co trzeba. Tylko niestety - akcesoria do ostrej broni, to i ceny odpowiednie - boczny uchwyt na amunicję do Mossberga = 150zł :(

 

Będę sobie zdecydowanie radził domowymi metodami.

Link to post
Share on other sites

Doradźcie Panowie jakąś ładownicę oraz torbę zrzutową na magazynki do sprężynowego shotguna (Maruzen). Poniżej zdjęcie maga:

 

mz_mag_ca87040.jpg

 

Wymiary magazynka ~ 7 cm x 5 cm x 2 cm. Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć odpowiednio małej torby zrzutowej na magazynki (nie chcę nosić wielkiej torby zrzutowej, która będzie w 80% pusta, a magazynki podczas intensywnej walki będą obijać się o siebie). Do tej pory odpowiedniej wielkości znalazłem jedynie różnego typu ładownice (w ALICE) np. ładownica bodajże na medicala (apteczkę). Mam spory problem ze znalezieniem odpowiedniego oporządzenia, nie chcę po prostu nosić kamizelek w których większość kieszeni będzie pusta (strzelba jest moją główną bronią, nie planuje w najbliższym czasie zakupu AEGa, więc miejsce na magazynki do eMki czy kałasza jest niepotrzebne).

 

Pozdrawiam, Maximus1944pl

Link to post
Share on other sites

Sam używam tych krótkich magów do Świni, są ogólnie lepsze i nadają strzelbie rasowy wygląd. Co do twojego zapytania Maximusie... Sam używam szelek BW z ładownicami, np takiej ładownicy , oczywiście można kupić o wiele taniej używane na choćby Allegro, po co przepłacać ? Skoro chcesz używać długich magów to zapewne liczysz na szybkie przeładowywanie z większą ilością kulek, porównując do tych G&P. Ogólnie to polecam takową

sam jej używałem 2 miesiące nim zakupiłem szelki ;) I dalej z powodzeniem używam. Na samego SL'a i magi jest git.

Link to post
Share on other sites

Zwróciłem sie do sklepu Alfa-miss o sprowadzenie tej ładownicy. Jednak razem z kosztami wysyłki i prowizją wynosiłoby to ok 170zł :???: Nie wiecie, czy w Polsce można coś takiego zdobyć? MIWO by dało radę uszyć?

Ta kieszeń z suwakiem właśnie na magi, łuski na wierzchu dla lansu :-P

Teraz mam magazynki od M870 w krótkich ładownicach holenderskich.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...