Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strajk celników


Recommended Posts

Nie - dlaczego ? Korzystam z firmy przesyłkowej która ma własna agencje celną(przed "i" nie dajemy przecinka) i paczka w ogÓle u nich nie zalega, wszystko odbywa sie na podstawie dokumentów.

 

 

EDIT:

może warto też zainwestować w korepetycje z języka ojczystego?

Edited by YuriK80
Link to post
Share on other sites

Na UC jakoś wolno ostatnio, na faktury się czeka tydzień+ przy zwykłym airmail. Ale express chodzi o wiele szybciej, w 2 dni wysyłają faktury.

Aktualna sytuacja jest taka, że paczka airmail siedzi już 7 dni na cle, i dalej nie ma faktur przesłanych, a paczkę expresową która doszła 4 dni temu już UC obsłużyło. (UC Pocztowe w Warszawie, paczka szła z HK przez EMS Speedpost/Pocztex).

 

Więc w aktualnej sytuacji lenistwa i opóźnień na cle polecam jednak dopłacać do ekspresu, inaczej traktują paczki na samym UC.

Edited by Filip von Izabelin
Link to post
Share on other sites

Na UC jakoś wolno ostatnio, na faktury się czeka tydzień+ przy zwykłym airmail. Ale express chodzi o wiele szybciej, w 2 dni wysyłają faktury.

Aktualna sytuacja jest taka, że paczka airmail siedzi już 7 dni na cle, i dalej nie ma faktur przesłanych, a paczkę expresową która doszła 4 dni temu już UC obsłużyło. (UC Pocztowe w Warszawie, paczka szła z HK przez EMS Speedpost/Pocztex).

 

Więc w aktualnej sytuacji lenistwa i opóźnień na cle polecam jednak dopłacać do ekspresu, inaczej traktują paczki na samym UC.

 

Co do EMS To prawda.

Paczka leżała około 2 dni w urzedzie celnym.Po dwóch dniach dopiero sie nia zainteresowano, ale jak sie nią zainteresowano to na dobre :) Pani celnik zadzwoniła do mnie o 8 rano miałem jej wysłać pewne papiery zwiazane z Pistoletami. Po paru godzinach powiadomiła mnie ze paczka przeszła przez odprawe celną i niebawem powinna sie pojawic.

Wniosek EMS odprawiaja bardzo szybko lub maja specjalny wydział do odprawiania Airmala oraz EMS. Prawda jest taka że paczek wysłanych airmail jest wiecej :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...