Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Majówka z Airsoft'em 2008 - Borne zaprasza!


Recommended Posts

W bornym sulinowie masz ze 4 duże sklepy a dodatkowo w odległości 200-300m od wejścia na poligon masz 2 mniejsze lokalne - spokojnie więc można przyjechać bez żarcia. A jak zagadasz to nawet ci odłożą/sprowadzą to co będziesz chciał.

 

Woda najprawdopodobniej będzie w obozowisku off game. Na terenie baz tylko to co uczestnicy doniosą sobie (baniaczki, worki butelki itp)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze jedna sprawa dotycząca Regulaminu:

 

-wszystkie dokumenty dostarczane do organizatora zlotu musza byc dodatkowo podpisane przez prawnego opiekuna.

 

Jak to rozumieć? Czy ma być to ksero mojej legitymacji szkolnej podpisane przez rodzica, czy jak?:)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

koleżanka tez w razie co i tak musi mieć ID ze smyczą + kamizelka - bo jej nie wpuścimy na teren, z toika skorzysta, jeść dostanie (zje czy nie) i bęzie się przy ognisku bawić ,a to niestety kosztuje. I tak mamy mało kasy i się strasznie uwijamy coby wszystko jakoś najtaniej zorganizować. Nie stać nas na wolontariat . Za wszystko z czego skorzysta "kolezanka - reporter" zapłacą uczestnicy, a to nie w tym rzecz. Pomyśl ile może być reperterów....

Link to post
Share on other sites

Nie sugeruje że ma mieć coś za darmo! Po prostu chce wiedzieć na pewno,aby nikogo w konia nie robić.

 

A czy musi przejść rejestracje on-line? Czy tylko pokazuje papierki przy rejestracji już na miejscu,dostaje zgodę organizatorów i pstryka focie ;) ?

Link to post
Share on other sites

Bo se( :D) sam od gala wezmę no !!! :D:D

 

Chodzi o to że na tym waszym powykręcanym forum nie mogę hasła odzyskać, nie działa mi to przywracanie i chciałem żebyś mi ręcznie odzyskał bo masz dostęp do baz danych...byłbym dźwięczny bałdzo, w PRLu sie oddźwięcze :)

Link to post
Share on other sites

No widzisz i to może być mały problem gdy coś się stanie. Z ubezpieczeniem nie ma problemu, załatwię to od ręki!

Majówka w 2006 - 20zł

Majówka w 2007 - 25zł

Majówka w 2008 - 40zł

 

Powiedz mi, co takiego kupujecie że podnosicie ceny? Czy w cenie jest zawarta koszulka? Czy postanowiliście przytulić padre tysiaków i wykorzystać dobre imię imprezy w komercjalnym znaczeniu?

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Z tego co się orintuję w tym roku chcemy kupić namioty aby na przyszłość ograniczyć koszty za wypożyczenie itp. Także reflektory do sztabu oraz baz. Dodaj do tego koszty telefonów i transportu w celu załatwienia wszystkich pozwoleń itp.

 

Poza tym koszty sanitarne tez idą w górę. Oprócz zwykłych podwyżek cen trzeba dodać kilka nowych tojów (większa liczba graczy), wodę do mycia, przenośne umywalki itp.

 

Patrz też że w 06 było koło 80-90 osób, w 07 390, a teraz się spodziewamy jeszcze więcej. Inna sprawa że 40PLN za 3 dniowy zlot to nie jest wcale dużą sumą. W zeszłym roku główna strzelanka trwała tylko 1 dzień (no prawie ;] ) a w tym roku będą to 3 dniowe manewry...

Link to post
Share on other sites

Ehe.

Reflektory Decybel kupił rok temu

NS jest zakupiony rok temu

PMR,ki są, 6 sztuk zakupione rok temu

Strzelanka może trwać i 7 dni, koszt własny to tylko kulki :F no ewentualnie rekwizyty, Destroyer w tamtym roku sam konstruował "bomby" może czas na zmianę?

 

Z tego co się orintuję w tym roku chcemy kupić

Super orientacja, można wiedzieć ilu jest organizatorów i kto się orientuje?

 

 

 

40zł to mało, fakt. W poprzednich edycjach żywność się marnowała! PO kiego kupować to wszystko?

Dalej te same błędy, historia się powtarza.

 

Fora grup prywatnych pękają od postów o wątpliwej organizacji, takich for jest trochę.

 

Jest jeszcze trochę czasu. Zobaczymy jak to będzie.

Link to post
Share on other sites

marcinek, czy to nie ty chciałeś w tym roku organizować Borneo bo Decybel wyjechał? co się czepiasz chłopaków? będzie więcej Toi Toi-ków, trzeba kupić więcej wody, drewna, zapłacić za prąd za 3 dni a nie za jeden - i co z tego że może im zostanie trochę kasy - jak ci żal to nikt po tobie płakać nie będzie. Ja tam nie żałuję i nawet jakby mi przyszło płacić 60 zł to i tak bym zapłacił i przyjechał i bawił się dobrze. Bo o to w tym wszystkim chodzi.

Link to post
Share on other sites

Też nie żałuję, to już pisałem. Pytałem co dostaniemy za to?

Pytałem czy koszulka jest zawarta w cenie?

O ubezpieczeniu nie wspomnę.

Tak chciałem się zając organizacją, dzwoniłem do Rudej i Ślimaka. Po otrzymaniu informacji kto położył na tym ręce, zrezygnowałem.

Jako uczestnik, wszak jeszcze nie dokonałem wpłaty, chce wiedzieć bo mam do tego prawo!

Prawda jaka się odnosi do organizacji poprzednich imprez jest znana mi i obecnym organizatorom, nie wiedzieć ilu ich jest.

To tyle.

Chciał bym żeby było lepiej, żeby jak co roku był większy rozmach i lepsza zabawa. Bo jak teraz coś spieprzą to później nikt nie przyjedzie.

Przykładem może byś ostatni Berget, z artykułów jasno wynikało że ilość to nie wszystko, organizacja jest najważniejsza, to nie jest zlocik na którym możemy sobie postrzelać i pojechać do domu. Ktoś musi zadbać o bezpieczeństwo, ktoś musi pilnować sprawy, obowiązków masa, jak na razie wiemy że będą media, super że będzie więcej toi tojów.

Widzicie ten szał? Widzicie to podniecenie u ludzi?

Zabrakło.

Szkoda że Tomaszewo jest na zaproszenie.

Link to post
Share on other sites

No widzisz i to może być mały problem gdy coś się stanie. Z ubezpieczeniem nie ma problemu, załatwię to od ręki!

Majówka w 2006 - 20zł

Majówka w 2007 - 25zł

Majówka w 2008 - 40zł

 

Powiedz mi, co takiego kupujecie że podnosicie ceny? Czy w cenie jest zawarta koszulka? Czy postanowiliście przytulić padre tysiaków i wykorzystać dobre imię imprezy w komercjalnym znaczeniu?

Sprawdzę oferty innych firm ubezpieczeniowych i postaram się udzielić Wam konkretnej odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Marcinek83 napisał:

Tak chciałem się zając organizacją, dzwoniłem do Rudej i Ślimaka. Po otrzymaniu informacji kto położył na tym ręce, zrezygnowałem.
Czyżby chodziło oto że organizacją zajęli się ludzie z całej Polski ? A nie tylko z Zachodnoipomorskiego? Chłopie obudź się, jak bym mógł to wciągnął bym w organizację pół Europy , ludzi z Burkinafaso i samego Fidela, byle by impreza wypaliła. I widzisz na tym polega różnica między nami, że nam zależy na zrobieniu dobrej imprezy a nie na wielkim halo pt. ,, To JA to zrobiłem,,. A poza tym mądry człowiek nie robi wszystkiego sam tylko umiejętnie wykorzystuje zdolności i wiedzę innych ludzi. I co z tego że jeden jest z Warszawy, drugi z Krakowa a trzeci z Pcimia Dolnego?
Link to post
Share on other sites

Reflektory Decybel kupił rok temu

NS jest zakupiony rok temu

PMR,ki są, 6 sztuk zakupione rok temu

Reflektory sa ale jest ich malo poza tym trzeba dokupic zarniki i przedluzacze.

NS jest jeden, w tym roku juz mam zamowione 2.

O PMR'kach pierwsze slysze...

 

Z Decybelem mamy kontakt co kilka dni i informujemy go o wszystkim. On nam udziela cennych rad i informacji (np ile kielbasy i chleba kupil rok temu i ile powinnismy kupic w tym roku). Jesli chodzi o wpisowe to poparl decyzje o jego podniesieniu. 20 czy 40pln przy ogolnokrajowym zlocie to grosze (wspomniane przez ciebie tomaszowo kosztuje 50 o ile mnie pamiec nie myli), a mozna kupic troche rzeczy. Wez pod uwage to ze wiele rzeczy zalatwiamy po kosztach - jak bys chcial sobie prad podpiac tak jak to to robimy to nie wiem czy skladek z zeszlego roku by starczylo...

 

 

Rok temu Decybel przesadzil z oszczedzaniem i przedluzacz po podlaczeniu halogenu zacza sie topic/palic czy cos w tym rodzaju...

Sama siatka na ogrodzenie terenu to ponad 1000pln (z tej sprzed roku juz nic nie zostalo) a jeszcze pale do jej zamocowania musimy zdobyc. Drewna nie ma na zlotowisku wiec tez je trzeba zalatwic (wyobrazasz sobie majowke bez ognisk?) Nadlesnictwo powiedzialo drewno owszem ale za 90pln/m^3. PMR'ki musimy kupic takie zeby byl zasieg na calym terenie scenariusza (zwykle juz rok temu nie wyrabialy a w tym roku teren ma byc 2 razy wiekszy). Nie zapominaj o wodzie - rok temu wszystko bylo po znajomosci - w tym roku kupujemy baniaki.

 

O to ze ktos na tym zarobi martwic sie nie musisz bo cala kasa ma isc przez stowarzyszenie i jak cos zostanie to bedzie przeznaczone na kolejna majowke - nikt tej kasy do kieszeni brac nie bedzie. Wprost preciwnie - wiekszosc z nas ma wklad w majowke swoimi rzeczami nie wspominajac o tym ze nikt nam za bilety/paliwo nie zwraca (a przyjechac sobie raz 30 kwietnia nie wystarczy).

 

Jako uczestnik, wszak jeszcze nie dokonałem wpłaty

A nie zauwazyles ze NIKT nie dostal danych do wplaty? Jak poprosimy ludzi o wplate pieniedzy bedzie podane co gwarantujemy.

 

Chciał bym żeby było lepiej, żeby jak co roku był większy rozmach i lepsza zabawa. Bo jak teraz coś spieprzą to później nikt nie przyjedzie.
Tez tak chcemy a przy skladkach 25pln jest bardzo male pole manewru bo nie mozemy nie kupic tradycyjnej grochowki czy chleba i kielbasy...

 

No widzisz i to może być mały problem gdy coś się stanie. Z ubezpieczeniem nie ma problemu, załatwię to od ręki!
Jak masz namiary na konkretne ubezpieczenie dla osob na takiej imprezie to bylbym wdzieczny za przeslanie info do rudej. :)
Link to post
Share on other sites
tomaszowo kosztuje 50

Spójrz na organizację tej imprezy :F Nie ma porównania.

Wiesz, nie martwi mnie to co się stanie z resztą, martwi mnie masa organizatorów, martwi mnie to że "jak coś zostanie" a nie powinno, przecie nie tylko wy będziecie robić obóz, ludzie z poprzednich edycji przyjadą, nagroda powinna być.

Ubezpieczeniem zajmie się moja koleżanka z pracy, niestety, mogę ubezpieczyć tylko na życie to w dziwnym znaczeniu nie odnosi się do imprez, może to zrobić b.tanim kosztem PZU S.A.

Jutro podam wysokość składki na 500osób

Nie powiem, twoje słowa mnie uspokoiły :) Zależy mi na tej imprezie bardzo ze wzg. też na Decybela, znamy się nie od dzisiaj i trochę razem przeszliśmy, jak by impreza okazała się organizacyjnym fiaskiem........

 

Też dobrze że piszecie otwarcie na forum, przyjemniej ludzie wiedzą że będzie na + ale to w praniu wyjdzie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...