Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to i ja mam pytanie. Czy jest sens wymieniać samą sprężynę na 110-góra 120 do tego preclufę? Czy raczej mija się to z celem? Chodzi mi o poprawienie skupienia oraz chociaż kilku metrowe zwiększenie zasięgu. Czy konieczna od razu będzie wymiana prowadnicy oraz tłoka?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No to i ja mam pytanie. Czy jest sens wymieniać samą sprężynę na 110-góra 120 do tego preclufę? Czy raczej mija się to z celem? Chodzi mi o poprawienie skupienia oraz chociaż kilku metrowe zwiększenie zasięgu. Czy konieczna od razu będzie wymiana prowadnicy oraz tłoka?

 

Pozdrawiam

 

GB ICSa jest zrobione od M100. Ma zapas, ale nie daje to gwarancji pracy na M110, choć bywało że działał. Do M120 zalecamy wymianę prowadnicy i tłoka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie nie trzeba mieć specjalnych deltaringow ale jak ich się nie ma to się przydają:)

A co do szyn to na asgshopie ich nie ma w zestawie... Można je dokupić, tylko po co jak w komisie są oferty sprzedaży w podobnej cenie a już ze wszystkim...

Link to post
Share on other sites

podobno... tylko które to real delty?? G&P? SYSTEMA? TM?

 

ja będe zakładał na ICSa classicowskie delty i jak będzie trzeba to będe piłował skracał ten fron i wszystko to co będzie potrzebne żeby go "zainstalować" w mojej replice... jak już to zrobie to napisze co i jak... o ile dziś przyjdzie listonosz bo jak się spóźni to recka z montarzu na początku sierpnia

Link to post
Share on other sites

siema

przeczytałem sobie 21 stron, jutro dokończe reszte ale mam pytanie

czy jeżeli jutro przyjdzie mi m4a1 ze zbrojownii to bedę musiał coś smarować? czy od razu ogień?

i takie pytanie czy od roku 2006 zmieniło się coś w tych replikach :D ? i czy powinno się wymienić gumke hu ?

Link to post
Share on other sites

Wlasnie przetestowalem nowa replike. Zakupiona w zbrojowni. Zasieg skuteczny w granicach 40m, skupienie dosc dobre(replika stockowa), jest to starsza wersja ICS w porownaniu do tej dostepnej w madonion. Ktorys z kolegow wspomnial o problemach z lowcapami DB. Mam 6 sztuk tych magow, z zadnym nie mialem problemow, podaja kulki rownie dobrze jak hicapy ICS. Jedyny problem to selektor ognia, przy przelaczeniu na singiel pierwszy strzal idzie seria.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Chcialbym przeprosic, poniewaz nieco namieszalem. Otoz wyglada na to iz repliki madonion i zbrojownia roznia sie wygladem zewnetrznym i zawartoscia pudelka. Obawialem sie iz mimo opisu w zbrojowni jest to starsza wersja wyposazona w silnik turbo2000, na szczescie po wyjeciu go okazalo sie ze jest tak jak pisza. z wiadomych powodow nie rozbieralem gerboxa, no ale zapewne i tu bedzie wszystko tak jak pisza w opisie. Zmylil mnie kolor body rpliki ze zbrojowni, wersja madonion jest ciemniejsza. ma dodatkowe oznaczenia pod wyrzutnikiem lusek. jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w blad.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...