Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To są tylko okładziny, więc jakoś sie napewno da to dopasować. Ew. obróbka plastiku jest prosta bo to miękki materiał. Tylko musisz mieć odpowiedni front ring przykręcony do muszki, ten z tymi wcięciami na bokach, a nie bez nich. Inaczej prawdopodobnie będą Ci się obracały.

Link to post
Share on other sites

Jak wyżej kolega napisał powinny pasować ewentualnie małe podkładanie lub odejmowanie materiału cię czeka ale oby nic. Ja kupiłem risa ostatnio na taiwanie ACM i pasuje idealnie prócz delta ringu ale to zrobiłem z innego :). Swoją drogą Taiwangun wygląda teraz tak kiczowato mało czytelne istne CENEO.PL się zrobił z tego.

Link to post
Share on other sites

I żeby lepiej się trzymało to potrzeba chyba wymienić deltaring, bo jak dobrze pamiętam to standardowy, ICS'owy był taki "płaski" bez tych takich ząbków. A te ząbki ładnie powinny wchodzić w magpulowskie łoże, jakby ktoś był zainteresowany to mam gdzieś w szafie, na sprzedaż deltaring z takimi właśnie ząbkami i pasuje do ICSowego gwintu body bez żadnego kombinowania, pw jak coś.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Poskładałem sobie już mocno MK18 MOD1:

IMG_20121116_191122.jpg

Na zdjęciu założony został front MK18 Daniel Defense 9" FDE, tłumik KAC QD, Specter DR 1x-4x (stałe 4x), będzie zmieniona kolba na prawidłową LMT, dojdzie M3X oraz podwójny włącznik dla PEQ oraz M3X. Do tego krótka rączka TD i projekt będzie skończony.

 

Kolba i silnik do wzięcia ;)

 

W środku przejdzie mocny upgrade na ROF rzędu 40-50 kulek na sekundę.

Silnik X Tech High Speed

Zęby SHS 13:1

Cylinder typ 2 Non Bore

Tłok SHS 14 zębów niebieski

Sprężyna M110/M100 zależy która da lepszy ROF

Głowica tłoka Lonex łożyskowana cicha

Głowica cylindra chyba Ultimate

Tappet plate SHS

Prowadnica łożyskowana

Mosfet systema ze specshopu

Wymiana kabli na jakieś niskooporówki, metodą prób i błędów.

 

Będzie to karmione 7.4 lipo lub 11.1 w zależności od potrzeb.

 

W razo

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pisałem że ICS ma v2 modyfikowany z v3 nie podejdzie jest za długi. Kup do m16/m4. U mnie od shs delikatnie się różni od oryginału ale działa. Powinien każdy działać do v2 ewentualnie przyciąć lub dodać opóźniacz albo sam się wyrobi . Jak pisałem do m16/m4 v2 i będzie działać.

Link to post
Share on other sites

Jak zapytałem Madonionów na stronce, powiedzieli, że w gb niestandardowa jest tylko dysza. Ja już części na bardzo wysoki rof mam poskładane poniżej zestawienie:

1. Górny GB

2. Dysza Deep Fire uszczelniona do M4

3. Tłok SHS 14 zębów

4. Cylinder mosiężny typ 2

5. Głowica tłoka Ultimate cicha

6. Popychacz SHS wzmocniony

7. Głowica cylindra SHS podwójnie doszczelniona

8. Prowadnica sprężyny X-High-Tech

9. Sprężyna M110 guarder

10. Silnik Super High Speed X-High-Tech

11. Zębatki shs 13:1

12. Mosfet Systema

13. Kable siakieś dobre

 

Będę to składał pod koniec miesiąca. Liczę na 11.1 na ponad 50 kulek na sekundę.

Link to post
Share on other sites

Jakby to wytłumaczyć- musisz te srobke która Sie wysowa pocdczas regolacji wyciągnąć mocniej, tzn wduszasz ten plastik który służy właśnie do odciagniecia tejże śrobki( od regolacji dolby) wtedy srobka jest na full wyciągniętą- ją to robię z kolba ctr tak- wciskam między ta srobke a obudowę kolby srobokret i automatycznie ta sroba Sie trochę wyciognie,i trzymam tak srobokret i wduszam plastik od regolacji kolby i schodzi, chodzi o to, aby śróbkę ciut mocniej wysunąć niż normalnie.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Witam Kupilem uzywana emeczke wszystko cacy problem polega na tym ze mam do d zestaw cylindra planuje go wymienić...

 

W replice wymieniony jest tłok shsa cała szczęka i porwadnice metal + łożyskowanie jeśli chodzi o gb reszta stock. Chciał bym wymienić cylinder, głowice cylindra i głwoice tłoka i smeisic sie w 100 zł możecie coś poradzić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...