Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

V2 Militaria


Recommended Posts

Sorry, tekst o lufie i osobiste przytyki do JUMBO71 były z mojej strony niestosowne, poniżej poziomu i nie na miejscu. JUMBO71 zechciej przyjąć oficjalnie na forum moje przeprosiny. Ale JUMBO71 też w swoich osobistych przemyśleniach przesadził i niepotrzebnie zjechał w swoim poście pracownika sklepu, bo czegoś nie wiedział, pracownika GunFire, bo był w V2 akurat i Administratorowi forum zarzucił sprzedajność i stronniczość. Niepotrzebnie emocje wzięły górę.

Edited by thorre
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja mam same pozytywne wrażenia związane z tym sklepem :-), dlatego już tylko w V2 robię zakupy. Mnóstwo sprzętu, super klimacik, można normalnie przyjść, posiedzieć, pogadać. Można zaopatrzyć się przed strzelanką we wszystko co potrzebne. No i jeszcze jeden mega plus, można zaopatrzyć się w jakiś karabin, ja osobiście już skorzystałem i z tej opcji i jestem bardzo zadowolony :D.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o V2 to mam same pozytywne odczucia po wizytach w tym sklepie. Byłem tam kilka razy ba nawet kopiłem tam mój pierwszy szpej do ASG (było to dość dawno). Ogólnie co do asortymentu który sprzedają to mają naprawdę duży wybór i można zostawić naprawdę trochę szmalu na zakupach wychodząc obładowanym tak że ledwo się chodzi- nawiązuję do tego że mają stosunkowo do innych sklepów bardzo niskie ceny.

 

Z mojej strony wielki + 8-)

Link to post
Share on other sites

Jeśli ochodzi o sprzęt typowo ASG, to tylko na niego tam 'rzucałem okiem', więc powstrzymam się od komentarzy. Ale jeśli mówimy o całej reszcie - odzieży, szpeju, różnych akcesoriach itp. to kupowałem u nich wielokrotkie najróżniejsze rzeczy (od naszywek, przez t-shirty, elementy mundurowe i buty aż po... hamak :D) i o ile peonów nie będę tu śpiewał, że są jacyś mega-wspaniali, to po prostu tak sklep jak i obsługa są całkowicie na poziomie - i fajny klimat, i sympatyczni, pomocni ludzie za ladą, i dobry asortyment w logicznych cenach.

 

Czego więcej chcieć? :)

Link to post
Share on other sites

Ja jako świeżak też wybrałem się do tego sklepu, bo trzeba kupić kiedyś pierwszy mundur. Za przyzwoitą cenę dostałem mundur (który obsługa idealnie dobrała "na oko"), do tego hełm. Cena była przyzwoita i dostałem mały rabat. Ale był też minus. Po pierwsze- sprzedawca sprzedał mi pokrowiec na hełm, który był za mały i nie pasował, do tego drogi. Po drugie- Ochraniacze na kolana, dostępne na allegro już za 35 zł, mieli w ofercie za 60. Lekka przesada jeżeli chodzi o cenę. Trochę się potargowałem, dostałem upust i jestem usatysfakcjonowany. Polecam, tylko radzę uważać ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupowałem wiele razy w tym sklepie, i "strzelałem" się z obsługą, według mnie bez wątpienia jest to jeden z lepszych, a nawet więcej, sklep we Wrocławiu, asortyment sięga aż po sufit, mało jest tam rzeczy GFC tactical z GF, znacznie więcej jest dobrych kopii i kontraktów, jest to też jeden z tych sklepów, jak napisał ktoś wcześniej, gdzie można pogadać z obsługą, Polecam go, bez wyrzutów sumienia! :killer:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zaopatruje się w V2 od ładnych kilku lat. Borys orze jak może, aby sprowadzać różne ciekawostki. Jednym słowem jest tam wszystko i nic :). Już w lutym zeszłego roku mieli sprzęt do AS, ale w dalszym ciągu trochę mi czegoś brakuje. Może zbyt mało replik jest wystawionych. Ogólnie sklep jest zaje****y. Można kupić tam wiele ciekawego szpeju i obsługa daje duże opusty. Może dlatego, że tak długo kupuję. W każdym razie 9,5/10.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Sklep w porządku, obsługa rzetelna, pomogą doradzą i dadzą nawet upusty :mrgreen: można posiedzieć porozmawiać i spotkać wielu znajomych. Zakupy robię tam od wielu lat. Ktoś może napisać że "nora", a ja powiem SKLEP Z KLIMATEM. Od niedawna mocno modernizują przestarzałą stronę internetową.

Polecam w 100% :-P

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Co tu dużo mówić, jeden z lepszych sklepów w jakich kupowałem. Mają duży wybór sprzętu militarnego, zwłaszcza kontraktowych gratow.

I teraz to będzie jedyny sklep we Wrocławiu gdzie od ręki mozna dorwać kulkiszony :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Polecam każdemu, kto chce rozpocząć przygode z ASG lub stworzyć grupę rekonstrukcyjną (ogromna ilość mundurów,duży przekrój świata, sprowadzanie replik kabur czy umundurowania). Fachowa wiedza dotycząca umundurowania (ukłony dla pana MALINY tak się do niego zwracają, słyszałem) oraz pomoc pana MAĆKA w sprawch szpeju ASG. No może nie z jakimś entuzjazmem ta pomoc, ale przecież każdy z nas ma inny temperament :mrgreen:

Jeżeli chodzi o sam sklep to asortyment od wschodu po zachód a czasem jakieś perełki z Bałkanów. I to nie tylko sklep, to takie mini muzeum militarii. ;-)

Polecam popatrzeć w gablote obok przymierzalni.

Nad tym wszystkim czuwa właściciel który naprawde swoją wiedzą jest wstanie powalić nie jednego znawce tematu ;-)

 

V2-POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W V2 pojawiło się dużo nowego towaru, Lipo, wtyczki, torby ochronne do lipo. Gdybym wiedział wcześniej to bym nie tracił kasy na ściąganie niektórych rzeczy z innych sklepów. Zwłaszcza, że V2 jest pod ręką ;/

 

:ok:

Link to post
Share on other sites

Mają nawet części, których gdzie niegdzie nie ma, no i nawet szumi jest tam jako serwisant, a więc można pytać do woli. Kupiłem tam tłok MB, nie wiem czy stara czy nowa seria, mój się trzyma, dział ASG bardzo się polepszył, nawet magazynek do AUG był. Teraz przymierzam się do kupna u nich tłoka ProArms'a bo lekki jest, a potrzebuję na rofa i osiągi maksymalne. Co do lipo to chwilowo są tylko te dużych rozmiarow, a więc nie te dla mnie. Większy wybór jest na zawalnej(lipole), ale nie narzekam, bo mało kto ma w sklepie kokamy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sklep polecam szczególnie jeśli nie jesteście pewni swojej rozmiarówki. Na miejscu można przymierzyć za co plus.

 

Brakowało mi jedynie Desantów do przymiarki bo nie wiem jakie będą pasować (ach ta dzisiejsza "unifikacja" rozmiarów).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Cóż, sklep super i w 100% godny polecenia. Szybko sprowadzili to, co chciałem zamówić, cena super, na miejscu wybór Li-poli wszelkiej maści, są magazynki, części wewnętrzne, zawsze można o coś zapytać (Szumi już w 2 sprawach mi pomógł :icon_biggrin: ), repliki dokładnie wymacać no i zawsze jest jakiś rabacik, mniejszy lub większy :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 years later...
  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...