Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

V2 Militaria


Recommended Posts

Mamy już 3 sklep, a może 4? Jak dla mnie to Tak naprawde 2.

Jakieś 2 tygodnie temu wybrałem się z kumplem do V2 by zobaczyć co oferują w zakresie ASG. Oto moja mała relacja:

 

Wchodzę z kumplem do sklepu, całkiem fajny klimat. Moją uwagę przykUły wszechobecne reklamy sklepu Gunfire... Pytamy o ASG i zostajemy zaproszeni do małego pomieszczonka gdzie na 3 ścianach wiszą repliki nie jest ich zbyt wiele ale za to ładnie powieszone :) Kumpel chciał kupić low capy do AK wiec o nie pytamy. Sprzedawce zamurowało. Najzwyczajniej w świecie nie wiedział co to są low capy. W tym momencie sprzedawca woła Rafała (ku mojemu zdziwieniu to Rafal- pracownik sklepu Gunfire! na wmasg znany jako Rafron77) Podszedł i i zaczął szukać low capów, po czym tekst "wydawało mi sie że braliście od nas low capy do AK" To dało mi do zrozumienia że asg w V@ to nic inngo jak oferta Gunfire! Nawet pracownik GF krzątał sie po V2 o obsługiwał klientów!

 

Podsumowując: Obsługa V2 kompletnie nie zna się na ASG. Oferta V2 opiera sięna ofercie Gunfire (z tego co zaszło w sklepie jasne jest ze to Gunfire zaopatruje V2 w sprzet ASG)

 

 

P.S: Proszę moda o przyklejenie tematu. Prosze szanowną administracje o nie kasowanie tematu jak to miało miejsce na dolnośląskim. Nie wiem jaki interes ma administracja w tuszowaniu negatywów nt GF podobno wmasg jest obiektywny i nieprzekupny. Więc droga administracjo prosze nie róbcie z siebie sprzedajnych.... no. Pozdrawiam.

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem cóż to za rewelacja i negatyw dla Gunfire? Zaopatrują sklep (podobnie jak inny wiodący sklep inny Wasz lokalny sklep, dziwy nad dziwy i niedowiary :F). Osoba ze sklepu nie zna się na rzeczy, obecny tam pracownik z Gunfire tak - to dla kogo to minus? Dla Gunfire? :F

 

Kwestia sprzedajności wyjaśniona (mam nadzieję na PW...).

Link to post
Share on other sites

Regdorn, to nie negatyw dla gunfire, wręcz pozytyw że pomagają. Ale to taka informacja ogólna dla ludzi. Nie neguje tu GF bo to nie temat o nich. Napisałem tylko to co zobaczyłem/odczułem po wizycie w V2. Tyle. Poczekamy i zobaczymy jak opinie innych :)

Link to post
Share on other sites

Pechowo trafiłeś Jumbo :wink: zakładam że trafiliście do V2 w sobotę , pech sprawił że akurat mnie nie było ( byliśmy na Szczodrym ) a to ja wraz z kolegami zajmuje się ASG . Co do obecności Rafała z GFu to była ona jak najbardziej przypadkowa . Sprzedawca miał prawo nie wiedzieć co to Low Cap gdyż zajmuje się on na co dzień raczej kwestiami umundurowania a w ASG siedzimy dopiero od niecałych 2 tygodni .

Tak czy inaczej zapraszam ponownie , mam nadzieje że uda się zatrzeć to pierwsze negatywne wrażenie !!!

Edited by napalm
Link to post
Share on other sites

V2 to przede wszystkim demobil wojskowy gdzie duża część Wrocławia kupuje tam różne militarne gadżety. To, że spotkałeś Tam ww osobą jest totalnym zbiegiem okoliczności gdyż była ona tam na zakupach. Wiem to z bezpośredniej relacji.

I Jumbo nie kręć sensacji bo znowu będziesz przepraszał...

Link to post
Share on other sites

@jumbo71: ustosunkowałem się do tego fragmentu...

 

Nie wiem jaki interes ma administracja w tuszowaniu negatywów nt GF

 

@napalm: ja pechowo trafiłem? Ja nigdy nie byłem w V2? :)

 

Zaś, żeby wszyscy wiedzieli, to temat na dolnośląskim poleciał przez przypadek i jest odtwarzany. Za kolejne bezpodstawne insynuacje dotyczące przekupności WMASG będę od zaraz wyciągał konsekwencje. CAŁE forum moderujemy tak samo. Czasem coś się przeoczy, albo reakcja będzie spóźniona, jednak każdy jest traktowany jednako. Obojętne jakiego sklepu wątek by nie dotyczył.

 

Rozumiem, że pewni ludzie siebie nie lubią z różnych powodów i usiłują sobie narobić koło dupy, ale proszę nas w to nie mieszać.

Link to post
Share on other sites

Hehe. Wiesz jubmo opowiem Ci historie. Jak miałem 5 lat i gile z nosa wycierałem pod stół, to u mnie na rogu był sklep z cukierkami. Zawsze tam chodziłem i wydawało mi się że to najlepszy sklep na świecie. W innych nie byłem, ale co tam. Na pewno są do dupu ( za pozwoleniem). Rozumiesz?? To że karabinek, kulki itp. kupiłeś gdzieś indziej, nie oznacza że reszta to frajerstwo. Ponadto widziałem i WIEM jak było naprawde. Więc nie kłam i nie ściemniaj że w V2 nie wiedzą co to "low-cap". Bardziej niż konkurencję Swojego ulubionego sklepu ASG ośmieszasz Siebie. Więc te gile pięciolatka zachowaj dla siebie. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Wniosek jest jeden V2 stał się oficjalnym stacjonarnym sklepem GunFire, osobiście znam Borysa szefa sklepu i rozmawiałem z nim parę razy o replikach i z tego c o mówił to nie tylko Gunfire będzie tam reprezentował ale to się okaże w praniu. Dla nas Maniaków z Wrocławia to tylko jeden wielki plus gdyż więcej sklepów oznacza większa konkurencje a co za tym idzie mniejsze ceny.

 

Pozdrowienia dla załogi V2 i wiatru w żagle...

Link to post
Share on other sites

Ja ze swej strony dodam iz i owszem byłem tam na zakupach, i jak sam Jumbo widział składałem sobie plecak MOLLE II wiec doszukiwanie sie sensacji jest nie na miejscu. Prawda jest taka że oba sklepy współpracują. Z właścicielem sklepu, Darkiem -znanym jako Borys znamy sie bardzo dobrze "nie od wczoraj". I nie mówię tu o znajomości polegającej na tym ze kupuje się u niego od iluś tam lat...

 

Tak, sklep jesli chodzi o repliki ma swoja obsługę i to taką "strzelającą" się.

To że V2 bierze od firmy J&B Trading część asortymentu to co z tego? Firma J&B Trading jest przede wszystkim sprzedawcą hurtowym...

 

Polewka..., istna...,

Link to post
Share on other sites

napalm, tak to byla sobota. możliwe ze pechowo trafilem. ale to tak glupio zostawic sklep bez fachowej obslugi. Obecnosc Rafala.. coz... jako klient? ok tylko czemu w sprawie magazynku do jak to on nas obslugiwal?

 

nOOb____sTyLe, tak sie sklada ze kupuje/kupowalem nie tylko w moim ulubionym sklepie. kupowalem w GF w V2 tez mi sie zdazylo jakies spodnie. Widziales i wiesz jak bylo naprawde? To czy klamstwem jest ze obsluga zawolala do pomocy Rafala? bo nie mogli sobie poradzic z low capem a Rav temu panu tlumaczyl jak wyglada low cap (ze nie ma tego pokretelka na dole?)

Nie chce osmieszac konkurencji mojego ulubionego sklepu...

 

Rafron77, widizalem ze grzebales z jakims plecakiem, ale i widzialem ze szukales dla mojego kumpla magazynku. Wiec wybacz ale moglem pomyslec ze tam pracujesz badz cos podobnego.

 

I pewnie Was zastanawia czemu o V2 napisalem, juz mnie sie pytano i mowie, NIE moj ulubiony sklep mi nie placi za to co pisze na temat konkurencji nie daje mi tez zadnych gratisow i nie pisze tego takze z powodu iz pracownik mojego ulubionego sklepu jest moim ekipowym dowodca.

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Witam. Z tego co wiem Rafał był u nas tylko w sobote na zakupach. Mnie nie było, mojego brata ( tego od ASG) też nie, dlatego niebardzo miał kto Cię obsłużyć. Kolega który szukał low-cap nazywa się Łukasz i on jest od "sklepu zewnętrzego" (umundurowanie i wyposażenie) więc miał prawo nie być w temacie. A nie będziamy zamykać całego sklepu tylko dlatego, że nie ma osoby od ASG. Ile mógł tyle pomógł. Zapraszamy w tygodniu :)

Pozdrawiam.

Edited by Maciek V2
Link to post
Share on other sites

Haha. No to sie teraz jumbo osmieszyłeś na maxa. Napisałeś że ***** to Twój ulubiony sklepik, mało tego napisałeś jeszcze że tam Twój jakiś dowódca czy ktoś tam pracuje. I ty myślisz, że tego nie widać, jak lejesz wazelinkę na Swój "ulubiony sklepik". Człowieku ośmieszasz sie na maxa. Liczysz na gratisowe kulki a może coś wiecej :wink: ?? Chcesz dokopać konkurencji "Twojego sklepu" (GF, V2, AIRSOFTGUNS.PL) a tymczasem robisz koło dupy "Twojemu ulubionemu sklepikowi". Jezeli Twój "ulubiony sklep" jest dobry to sam sie obroni bez takich głupich postów z Twojej strony. Weź sie zastanów. W Twoich wypowiedziach na temat "twojego ulubionego sklepiku" widać zachowania pięciolatka o których pisałem wcześniej. Weź te gile i wsadź sobie do kieszeni.

W ramach sprostowania, bo do Ciebie moze nie dotrzeć : Nie mam absolutnie żadnego "ALE" do Twojego ulubionego sklepu. Jest dobrze zaopatrzony, fajna atmosfera i ogólnie jest ok. Nie bronie innych sklepów z ASG itp. Bo nikt nie jest doskonały. Ale bez jaj. Daj se na wstrzymanie.

 

I nie zarzucaj administracji że cokolwiek tuszują. Temat został, tak jak Twoja głupota i naiwność.

 

"I pewnie Was zastanawia czemu o V2 napisalem, juz mnie sie pytano i mowie, NIE moj ulubiony sklep mi nie placi za to co pisze na temat konkurencji nie daje mi tez zadnych gratisow i nie pisze tego takze z powodu iz pracownik mojego ulubionego sklepu jest moim ekipowym dowodca." - Człowieku. Ktoś kto ma 5 lat to może uwierzy. Ja nie.... ale Ty chyba tak..... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

nOOb____sTyLe, to właśnie ktoś powiązany z GF powiedział mi ze niezłą kasę muszę dostawać za to co pisze :D Niestety...

Jak moge robić koło dupy swojemu ulubionemu sklepikowi pisząc coś o innych sklepach. Przecież ja nie napisałem ze V2 jest [***] tylko ze było tak i tak. Nikt mi raczej nie zabroni wypowiadać własnego zdania na taki czy inny temat. A Ty tu zaczynasz osobiste wycieczki uskuteczniać. Spokojnie maniacy lokalni sami wybiorą i ocenia,co już zresztą widać. I nie ja jeden leje wazelinke na mój ulubiony sklepik, bo jak widać klienci są z niego zadowoleni, no ale to nie temat o tym sklepie.

 

[Nie przeklinaj]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

No właśnie. Sami wybiorą, niestety Ty od dłuższego czasu nie za bardzo wiesz co to znaczy "sami" i bez żadnej kryptoreklamy lub w pewnych momentach antyreklamy z Twojej strony.

 

Jumbo, nie chcesz być posądzany o stronniczość to nie wypowiadaj się na temat tych dwóch sklepów, będziesz miał spokojniejsze życie. Chyba nie spodziewałeś się, że nikt nie będzie podejrzewał Cię o stronniczość jak jesteś członkiem teamu, którego lider jest właścicielem jednego ze sklepów?

 

Tworzą się przez to niepotrzebne spory...

 

A w tym, że GF współpracuje z V2 nie ma nic złego i nawet gdyby Rafał naprawdę był tam sprzedawcą związanym z ASG to też nie rozumiem w czym miałby być problem.

 

Poza tym po wyjaśnieniu pracowników V2 juz chyba przestałeś uważać, że "obsługa V2 kompletnie nie zna się na ASG"? :-F

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Ja widze jumbo, że jak Tobie sie napisze coś wprost, to i tak nie dotarze. Czy będąc w jakiklowiek sposób zwiążany z jakimkolwiek sklepem chwalił bym Twój "ulubiony sklepik"?? Bo jak byś tego nie widzał, to to zrobiłem!!! Może nie lałem wazeliny tak jak Ty, bo nie chcę darmowych kulek i serwisu, ale to zrobiłem. Posłuchaj Wojtasa i nie pisz już więcej takich bzdetów. No i dorośnij w końcu :strach: . Tak jak napisałeś: Maniacy, poczatkujacy, "fizole" itp. sami wybiorą co lepsze. Nie jesteś nikomu potrzebny w tym wyborze ani ja.

 

A robisz koło dupy swojemy "ulubionemu" sklepowi pokazując, jaki jesteś. Obsługa fajna, sklepik fajny, wszystko ok, tylko taki jumbo wszystko destabilizuje.

 

Na tym zakończmy tę dyskusje z jumbo bo szkoda klawiatury i prądu. Pozdrawiam wszystkich :)

Edited by nOOb____sTyLe
Link to post
Share on other sites

Jumbo71, może i obsługa z V2 Militaria nie zna się na asg, i ma prawo (przynajmniej na początek) nie wiedzieć co to low cap do AK Twojego kumpla, bo... V2 TO SKLEP MILITARNY!!! Jego właściciel zajmował się już militarką jak Ciebie na świecie nie było! Pan Dariusz jest szeroko znany i ceniony (wszystkie Ryśki to porządne chłopy) w środowisku kolekcjonerów i pasjonatów umundurowania i wyposażenia. Chyba dobrze się dzieje że to miejsce rozszerza OD DWÓCH TYGODNI ofertę o repliki. Nie sądzisz? I nie sądzisz że potrzeba troszkę czasu na rozkręcenie tego? Na marginesie uwaga; czy sobota to dobry termin na wycieczkę na zakupy, skoro można się spodziewać, że maniak obsługujący stoisko będzie w ten dzień tam siedział i czekał na Twojego kolegę, aż przyjdzie po low capa do AK? Czy tak jak reszta maniaków pojedzie gdzieś na strzelankę? Wg Twojego punktu widzenia to najlepiej zamknąć dla wszystkich ten dział. A najlepiej cały sklep! Bo przecież siedzą tam same tumany które nie wiedzą co to low cap do AK Twojego kumpla!

Wszystkim maniakom polecam sklep V2 Militaria jako dobre miejsce do szukania umundurowania i wyposażenia militarnego, i radzę nie sugerować się subiektywnymi opiniami jumbo71.

pozdrawiam, Ricardo

Link to post
Share on other sites

A mi opis zdarzenia w V2 przypomina sytuację, kiedy idąc do salonu samochodowego wymagałbym od personelu pełnej wiedzy i doradztwa w temacie radioodbiorników samochodowych. I wyraziłbym święte oburzenie, że koleś zna tylko Sony, bo to ma na ścianie w salonie, a pojęcia nie ma o Kenwoodzie, Blaupunkcie czy innych firmach. A potem w Internecie, na forum z rankingiem sklepów ze sprzętem Audio piszę na przykład: "salon samochodowy XXXXX jest do dupy. Zero pojęcia o radiach Blaupunkt, mają same Soniaki, ale ładnie wyeksponowane. Nie to, co mój ulubiony sklep "Audio-Fan" w Parzęczewie. Duży minus dla salonu samochodowego za marną znajomość rynku audio".

 

Powagi trochę! To, jak pisał Piodik, sklep militarny i swoją podstawową działkę obrabiają naprawdę dobrze. ASG to - póki co - jedynie dodatek.

Link to post
Share on other sites

Kulki? Pewnie wezme i oddam komus kto będzie chciał. Niestety/ stety mam precke 6,03 a te kulki niestety sie nie nadaja w 6,08 spoko ale 6,03 napewno zacinki.

 

To info jest 100%owe? Sklep nie dał by chyba 375000 kulek na strzelanie gdyby były jajowate.

Link to post
Share on other sites
Kulki? Pewnie wezme i oddam komus kto będzie chciał. Niestety/ stety mam precke 6,03 a te kulki niestety sie nie nadaja w 6,08 spoko ale 6,03 napewno zacinki.

 

To info jest 100%owe? Sklep nie dał by chyba 375000 kulek na strzelanie gdyby były jajowate.

 

Kolejny przykład Jumbowej antyreklamy.^^

Link to post
Share on other sites

Czytam i nie mogę się powstrzymać. Z przeczytanych informacji dowiedziałem się wielu pouczających rzeczy. Na przykład jeżeli sklep zajmuje się militariami to nie powinien rozszerzać swojego asortymentu o inne rzeczy - w tym przypadku o ASG, bo może do niego przyjść klient, który jest wysokiej klasy specjalistą i może zadać jakieś pytanie odnośnie nowego towaru w tym sklepie, a sprzedawca może mieć problem z udzieleniem informacji lub odpowiedzi (pewnie pracownik który zaczyna dopiero pracę z nowym towarem powinien mieć 10 letnie doświadczenie i wszystko wiedzieć w tej dziedzinie, a innym nie dajmy szansy żeby mogli zarobić na życie).

Swoją drogą jestem ciekaw czy Pan JUMBO71 od razu wiedział wszystko na temat ASG i ma wrodzoną wiedzę na ten temat? Ale jak znam życie to na pewno na początku jak mu starzy wyjadacze rzucali nazwy elementów ASG to słuchał z otwartą buźką i wielkimi oczami jak sarna postrzelona w dupę. No cóż ale teraz ma okazję żeby zabłysnąć - ktoś nie wiedział co to low cap a on wiedział - teraz może zwrócić na siebie uwagę na forum, a w dodatku jest jak mały szantażysta i żeby mieć pewność że wątek będzie opublikowany wystarczy zarzucić komuś, że jest sprzedajny, przekupny i fałszuje informacje (Admin Ty to musisz mieć zdrowie i cierpliwość do ludzi) – zajmujące, normalnie sensacja.

Następną pouczającą informacją jest to, że w sklepie nie powinno się dawać żadnych reklam innych firm, bo wzbudza to u niektórych klientów mieszane, czasami negatywne uczucia. W tym przypadku chyba skutek był dobry, bo „wszechobecne reklamy Gunfire”, które były w V2, dały okazję do darmowej reklamy na forum :wink: (może lepiej by wyglądały tam reklamy dewocjonali albo podpasek :strach: ). Jak już jesteśmy przy GunFire to z tego wątku wynika że niewskazanym jest żeby pracownicy GunFire robili zakupy w takich sklepach bo to podejrzane politycznie (proponuje dla pewności założyć im podsłuchy to jest bardzo popularne teraz), a nie daj Bóg jeszcze jak pomagają w czymś lub udzielają informacji na temat asortymentu ASG – a co niech się pomota sprzedawca będzie można z niego bekę porobić na forum. No ale tak to już jest w życiu, tak jak w armii „ w dzisiejszych czasach żaden dobry uczynek nie zostanie bez kary i potępienia” :uśmiech:

A tak na zakończenie to jak nikt nie chce tych 375000 kulek to ja je chętnie wezmę, a jak się trafią jajowate to sobie przebiorę :lol: ... A jak ktoś mi zarzuci ze jestem sprzedajny albo przekupny jak świnia to Łiiiiiii tam, ja się nie przejmuję opiniami innych zwłaszcza od kogoś komu rodzice kupili „karabina” i kto próbuje zaimponować jaką ma średnicę jego precka. :wink:

Pozdrawiam.

Edited by thorre
Link to post
Share on other sites

Ja polecam z czystym sercem. Ostatnio robiłem zakupy w filii na Cybulskiego proces przebiegał tak:

Sobota 12.50

szybki telefon informacja ze mają na asortymencie mag pouche do emki w woodlandzie.

Pakuje sie jestem chwilkę przed zamknięciem mowie że dzwoniłem po te pouche. Info że są trzy. Potrzebuje 9 sztuk. Pakuje tyle ile jest. Właściciel wchodzi i mówi Spakowaliście mi moją lasownice z wystawy? Ok trudno kupie drugą;) Atrakcyjna negocjacja cenowa i jestem posiadaczem w/w sprzętu. I dostałem info o możliwym terminie dostawy nowych sztuk: poniedziałek/ wtorek.

Dla mnie konkret

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście też mam dobre doświadczenia z tym sklepem. Potrzebowałem spodnie ale miałem pieniążki w magicznej ścianie. Obsługa poczekała na mnie po pracy a ja pobiegłem do bankomatu i cieszyłem sie ze spodni ( podwójnie bo były mi potrzebne na zlot który był dzień później :) ).

 

thorre czytam twojego drugiego posta i widzę kilka podobieństw: piszesz bardzo długie jak to napisał Wombat w innym topicu "przydługi pseudo-przenikliwy wywód jest g**no wart.". Insynuujesz jakieś swoje przemyślenia w kierunku do innych użytkowników forum... po co takie gadanie o tej lufie ?? Nie bronie jumbo ale ... żal.ru. Zrozum porostu chcieliśmy wkupić sie w twoje łaski WIELKI !!!

 

Osobiście byłem w sklepie po uruchomieniu działu z ASG. Popytałem popatrzyłem bo ciekawość to rzecz ludzka. Obsługa była miła i uprzejma. Nie mam nic do zarzucenia z mojej strony.

 

Kulki.. no ten produkt GF ( nie pamiętam jak je nazwali ) : widziałem, porozgryzałem, zwątpiłem ;) Bąbelki powietrza czasem są 3 czasem 1 wyglądający jak łezka. ogólnie na 6 kulek jedna była ok. Niedługo zobaczymy jak z powtarzalnością wagi :) I etykietka przypomina tą z extrimów.

 

Pozdrawiam Maskotka Mercenary Corps MiGre

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...