Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciemna strona MOCY (o upgrade'ach)...


Guest LooK OuT!

Recommended Posts

otóż widzisz GuNNeR ... nie znasz mnie ... jeśli już wezmę to strzelę raz i powiem "Panie, idź mnie pan z tym!" ...

jeśli o to chodzi to ja mówię stanowcze Nie! dla elektryków a już tymbardziej po upgrade'ach

 

Ps. Kuba napisał:

Bardzo pouczajece posty, szczególnie Chomika, chcesz nam jeszcze o czymś opowiedzieć .....

 

hehehe :) to zależy czy macie czas na opowiadania z serii "kiedy byłem na wojnie ... " ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeśli o to chodzi to ja mówię stanowcze Nie! dla elektryków a już tymbardziej po upgrade'ach

 

W sumie ciekawe podejscie. Ja chcialem miec elektryka od kiedy tylko zaczalem grac w ASG...

 

Zastanawia mnie jak dlugo juz grasz? I czy faktycznie nie masz zamiaru na elektryka zbierac? A takim wypadku na jakiej broni skonczysz, gaziaku??

 

Ja dla mnie (fakt, nie znam Cie i nie powinienem wyrokowac, jest to jednak jedynie wrazenie jakie odebralem) nie potrafisz sie pogodzic z tym, ze ktos ma nad Toba przewage techniczna (w tym przypadku posiadacz elektryka) i wolisz potepic ten rodzaj bron. Watpie czy chodzi Ci faktycznie o bol, bo ten nie jest wcale taki straszny...

 

Ronin

 

p.s.

 

A fakt jest taki, ze granie ze sprezyna bardzo wiele uczy (zwlaszcza jak sie walczy przeciwko lepiej uzbrojonym) jednak osoba, ktora zajmuje sie ASG na powaznie nie powinna jedynie na tym poprzestawac. Elektryk (lub tez bron podobnej klasy) jest wyjatkowo grozny w rekach doswiadczonej osoby...

Link to post
Share on other sites

Ronin gram w sumie ponad pół roku ... nie mam zamiaru zbierać na elekryka.

Grać pragnę ze SIG'iem 552 (CG-spring) + jakaś optyka - jako broń główna a ajko boczną mam w planach gaziaka o zasięgu przeciętnym lub niżej ;) w celu używania go jedynie w razie potrzeby i do walki w pomieszczeniach gdzie szybkostrzelność ma większe znaczenie.

 

Potrafię się pogodzić z tym że ktoś ma lepszą broń ode mnie i cieszy mnie to (jednak bez przesady już z tymi "apgrejdami"), dla mnie nie jest ważna przewaga techniczna a taktyczna :P wolę kogoś ubić z 10 metrów niż z 40 ;)

 

Ból taki straszny nie jest to wiem ... a przynajmniej nie ten ze stockowej ... aczkolwiek wg. mnie wpadanie do budynku z karabinem gdzie pokoje (przynajmniej u nas) mają przeciętnie 5-7 metrów długości i sianie serią(poza halą główną (ok. 20m jednak jest otwarta i i tak zakradamy się bokami żeby przeżyć co wystawia nas na konfrontację z elektrykiem na odległości mniejszej niż 4 metry) to już lekka przesada ... elektryk na zawnątrz, ok ... ale nie do budynku :?

 

Oj jest niebezpieczny w rękach dobrego gracza :) ale i tego można załatwić sposobem ;) (np. uciekać do czasu wyczerpania amunicji :) )ja właśnie pragnę się skupić na załatwianiu takowych :D (pepe ile razy się już wkurzał że kupił elektryka a go sprężynka rozwala :twisted: )

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

sądze że szybkostrzelnść elektryka jest większa ale to już szczegł 600-900 kulek na minute. I możliwości taktyczne się zwiększają mam sprężyne będe z niej korzystał dwa lub więcej lat aż ją zajeżdże i wtedy kupie eltrryka. przez te lata wyrobi mi się taktyka i celność w połączeniu z nową bronią będzie bardzo dobrze wiem jaki to ból (no szczypie) ale poto są ochrony.I wiem, że można strzelać tym do ludzi więc nierozumiem cie chomiku. Spotkaj się z osobami posiadającymi elektryki i/lub upgrady powalcz z nimi dowiesz se że to nieboli a w poruwnaniu z możliwościami sprężyn to wymiot.

Link to post
Share on other sites

Baku z elektryka dostałem nie raz :D

(z odlgłości od mniej niż metra do ok. 40-45m)

wiem co się wtedy czuje ... wiem też że ciężko mnie zrozumieć ... :wink:

ale ja poprostu chcę cały czas ćwiczyć taktykę ... a nie tylko przez rok czy dwa :?

ktoś powie pewnie "Dobrze, ale z elektrykiem też można i to pewnie z lepszym efektem"

a ja odpowiem "i co z tego, sprężyna to moja broń ... i nie zamienię jej na nic innego choćbyście mi proponowali niewiadomo co"

 

i tak mnie nie przekonasz Baku, więc postaraj się mnie zrozumieć :lol:

 

Pzdr

 

Ps. sprężynki rządzą ! :wink: :twisted:

Link to post
Share on other sites

A może Chomikowi po prostu chodzi o to, że kieszonkowe nie wystarczyłoby mu na kulki do elektryka :lol: .

 

Sorry, ale po przeczytaniu posta Gunnera i skalkulowaniu ile sam wywaliłem na kulki od poczatku "sezonu letniego", nie mogłem powstrzymac się od tego komentarza :P . Ale przecież nie ma hobby, do którego się nie dokłada :D .

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

a może to drugi fboardpro (czy jak mu tam), ma spręzynę (sprężynki) i fajnie mu się strzela do puszek po piwie, ewentualnie do przechodniów, a reszta go nie interesuje :?:

 

nie mogłem się powstrzymać od komentarza, ale coś mają wspólnego co nie? :lol:

Link to post
Share on other sites

cóż ... tu muszę się akurat zgodzić .. kieszonkowego mam 20 złociszy miesięcznie :? aczkolwiek w zupełności wystarcza to na kulki

 

Fakt ... nikt mnie nie zmusza ... ale próbujecie mi "sprzedać" miłość do elektryka a moje serce jest zajęte przez srężynki :twisted:

 

Ps. i tu się muszę zgodzić iż SIG'a 552(CG) kupuję dla obniżenia szybkostrzelności :P jednak nie dlatego żeby wywalać mniej kulek lecz dlatego ażeby móc bardziej przymieżać (bądź co bądź z UZI z ręką na zamku nie jest łatwo a co dopiero kiedy się strzela :P)

Pzdr

Link to post
Share on other sites
a może to drugi fboardpro (czy jak mu tam), ma spręzynę (sprężynki) i fajnie mu się strzela do puszek po piwie, ewentualnie do przechodniów, a reszta go nie interesuje  :?:

nie mam tyle kasy żeby kupić elektryka, a nawet jakbym to bym wolał M24 CA :D (sprężyna, hehehe...). I nie, nie strzelam do przechodniów.

Link to post
Share on other sites

oj wy materialiści.

Tylko o kasie ja dostaje marne 30 na miesiąć. Wiele poświęceń wiele trudów można przejść dla swojego hobby ja mam dwa co jest trudniejsze ale narazie sobie radze sprężyny fajna sprawa ale ile można się męczyć

:D. Trzeba zbierać i poświęcać się dla hobby.

Chomiku my wymieniamy zalety elektryków i tego iż upgready są zmianą na lepsze nie na gorsze a ty tak bardzo bierzesz to do siebie niechesz spoko sttzelaj się sprężynami.

Link to post
Share on other sites
ale próbujecie mi "sprzedać" miłość do elektryka a moje serce jest zajęte przez srężynki
Faktycznie, milosc platoniczna czy tez lizanie cukierkow przez szybe, to dosc trudne sprawy w sensie psychicznym, ale udowadnianie dla wlasnego wewnetrznego spokoju, ze sprezynki sa takie swietne tez mija sie z celem...

 

Elektryki to nie tylko wypluwanie kulek z wieksza czestotliwoscia (a w wiekszosci i z wieksza sila), ale takze znacznie lepsze wykonanie, lepsze jakosciowo tworzywa, elementy metalowe, ruchome bajery itp. To tez jest wliczone w cene zabawki i warto o tym pamietac.

 

A pojecie upgrade to nie tylko upgrade silowy (o czym mowa powyzej), to takze upgrade wizualny, z pewnoscia w pelni bezpieczny dla innych graczy i nie powodujacy tylu kontrowersji. Osobiscie swietnie sie bawie wymieniajac rozne detale w elektrycznym AK47 na czesci z prawdziwego Kalacha...

Link to post
Share on other sites
ale próbujecie mi "sprzedać" miłość do elektryka a moje serce jest zajęte przez srężynki

Jak nie chcesz to nie :-) A strzelałeś kiedyś z AEGa ? Ale podczas jakiejś akcji ? Bo mi sie wydaje że nie.

 

OT się zrobił...

Link to post
Share on other sites
ale próbujecie mi "sprzedać" miłość do elektryka a moje serce jest zajęte przez srężynki  

hmmm kiedy mi się wydaje, że prawdziwa zabawa zaczyna się mając elektryka no chyba, że jestem jakiś dziwny *...

 

* treść tego słowa została zastąpiona treścią nie wulgarną w moim znaczeniu oddającą treść zamierzoną przez autora.

Proszę zachować odpowiednie słownictwo Moderator.

Link to post
Share on other sites

Pikace, gdzie ja stwierdziłem że sprężynki są świetne?

z tego co pamiętam i z tego, co widzę, napisałem że sprężynki rzadzą ... to moje zdanie i nic tu się z celem nie mija ... dobrze wiem, że strzelają słabiej i bliżej niż elektryki ale mnie się to akurat podoba bo muszę bliżej podejść do wroga.

 

Sharpek: a tak, strzelałem i nie podobało mi się to, zbyt pojemny magazynek, gołśne to (żeby jeszcze jakś fajny dźwięk a to zwykłe zębatki i silniczek słychać :? ), nagrzewa się i śmierdzi instalacją po czasie strzelania, przy strzale serią nie jest takie celne wcale a strzelanie pojedyncze z przymierzeniem też mija się z celem zakupu więc po co ?!

ja przynajmniej w tym sensu nie widzę ...

 

Pzdr

 

Ps. nie przekonacie mnie :D

Link to post
Share on other sites

Kupiłem elektryka bo do niego jestem w stanie kupić bebechy jak sie coś posypie , w domu miałem kolekcje "springów" do których nie można było kupić wyłamanych tłoczków , uszkodzonych* gumek "HU" , pekniętych cylindrów ...ect.

Teraz wszystko jest na miejscu a jak sie sypnie to zawsze moge dokupić...

 

taka definicja kwadratury koła... :)

 

* treść tego słowa została zastąpiona treścią nie wulgarną w moim znaczeniu oddającą treść zamierzoną przez autora.

Proszę zachować odpowiednie słownictwo Moderator.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

no i nie wytrzymałem

... zbyt pojemny magazynek...

 

a Low-cap'y też za duże ??

 

...gołśne to (żeby jeszcze jakś fajny dźwięk a to zwykłe zębatki i silniczek słychać ...

 

A w pompce co słychć pyk pyk pyk !!

 

 

...nagrzewa się i śmierdzi instalacją po czasie strzelania...

 

Ciekawi mnie z czego strzrelałeś ??

 

...przy strzale serią nie jest takie celne wcale a strzelanie pojedyncze z przymierzeniem też mija się z celem...

 

Ciekawi mnie z czego strzrelałeś ??

 

Nie chce Ciebie przekonywać.

Tylko powiedz czy

1. strzelałeś z czegoś co ma ponad 400 fps'ów ?

2. Z ilu elektryków strzelałeś ?

Link to post
Share on other sites

Johan .. tak low capy też za duże ;)

W pompce słychać ładne i czyste uderzenie tłoka ...

Nagrzewała się MP5SD5 ICS'a

a śmierdzi FAMAS :) instalacją żecz jasna ;)

FAMAS, SIG 552, MP5SD3 - wszystkie mają rozrzut przy serii a najbardziej mp5 :P

 

coś ponad 400 fps ... wiatrówka :D

ano z 3 jak do tej pory ... ww

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Nie mam więcej pytań !!

 

A może Ktos napisze coś na temat ??

 

No dobrze to ja zaczne:

 

Nie moge strzelić do Klegi pojawiającego 15 metrów odemnie co robić ?

Dodam że ma 450 fps'ów na kule 0,28 grama - Ciemna Stono Mocy - daj mi odpowiedź - tylko prosze nie w stylu - powiedz Mu dostałeś to nie przejadzie, albo załatw go z bocznej.

 

Tak to własnie Ciemna Strona Mocy.

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Oooo, ktos odsmazyl stary temat :)

 

A ja zgarnalem ostatnio dwa piekne baty w plecy - slady wyrazne, bo gralem w samym t-shircie i kamizelce taktycznej (upal). Potem zmadrzalem i zapodalem sobie plecak :) Co prawda dostalem tez raz w przedramie, dokladniej w zyle :/ Wyglada to dosc dziwnie, bo miejsce po trafieni uzsinialo lekko i zwiekszylo swoja powierzchnie... no i pytanie do "szpecjalisty" - powinienem sie martwic?

Link to post
Share on other sites

Jesli sie bedzie powiekszac - tak

Jesli jest zaczerwienione, cieple - tak

Jesli puchnie - tak

 

Ogolnie ryzyko jest takie ze nabawisz sie zapalenia zyly. Napisz wogole w ktora zyle oberwales (gdzie ona sie znajduje). Z naczyniami generalnie nie mozna sobie odpuszczac. Problem w tym ze jezeli cos sie dzieje z naczyniem to rownie dobrze cos sie moze zaraz dziac w innym miejscu organizmu (wszystko jest polaczone). Wiec takie urazy sa bardzo zdradliwe w porownaniu do miejscowych uszkodzen skory.

 

Jak masz watpliwosci idz do lekarza. Jak ktorekolwiek z powyzszych trzech na gorze jest tak bezwzglednie idz do lekarza.

Link to post
Share on other sites

Look out: piszesz ze dostales raz w przedramie - kiedy?

To ze zssinialo i sie powiekszylo to efekt miejscowego wylewu krwi (hmm,jak sliwka pod okiem na ten przyklad) - jezeli sinienie ustepuje lub zaczyna zmieniac kolory (znow jak sliwka :) -dochodzi do przemian barwnikow krwi- to tak ma byc,znaczy to ze byla tylko wylana krew i juz sie organizuje.

 

Natomiast: kolega Swistak wymienil juz 3 cechy zapalenia (obrzek,temperatura,zaczerwienienie),ja dodam jeszcze, ze jezeli bedzie bolalo i reka odsiebnie od rany spuchnie (zmierzyc obwod przedramienia i porownac z drugim,nie na oko) natychmiast do lekarza - podejrzewamy stan zapalny.

Teraz kilka informacji w skrocie,mam nadzieje pomocnych jakby sie komus taki nieszczesliwy strzal przytrafil:

Thrombophlebitis (dla nielacinnikow zakrzepowe zapalenie zyl) moze powstac rowniez na podlozu urazu. W przypadku zyl POWIERZCHOWNYCH wiodace objawy to:samoistny bol w okolicy dotknietej zyly,jej stwardnienie,staje sie ona powrozkowata,bolesna przy ucisku. Skora nad nia jest zaczerwieniona,nadmiernie ucieplona.Towarzyszy obrzek okolicznych tkanek.

Podkreslam powierzchownych,bo jest tez zap.zyl glebokich-to nas nie interesuje.

Czego sie boimy? Glownie zatoru pluc - w chorej zyle dochodzi do zwezenia jej swiatla,tworzy sie zakrzep i wedruje do prawego serca i dalej do tetnic plucnych i w koncu ktoras zatyka.

Leczenie powierzch.zap.zyl- szybkie unieruchomienie konczyny+oklady przeciwzapalne. Leki: Butapirazol,salicylany,Sadamin(nikotynian ksandynolu :wink: ),wyciagi z kasztanowca.

 

pozdrowka z medycyny :D

Krzys

PS.nie bojcie sie,ja widzialem juz wiele zapalen zyl i ZADNE nie bylo po urazie chocby zblizonym do postrzalu kulka 6mm.Takze problem jest raczej akademicki ale gdyby kiedys komus cos takiego sie zdazylo to do lekarza!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...