Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gry snajperskie


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sniper elite, gra typowo "snajpersko-wojenna":

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2264

 

I coś nietypowego, ale moim zdaniem dostarczającego ciekawych doświadczeń i emocji. Tutaj nie strzela sie seriami, nie biega się jak robocop. Trzeba podejść (lub wyczekać w bezruchu) i oddać jeden strzał do.. .jelenia, lub jeśli ktoś jest sadystą do sarenki :)

http://www.atari.com/us/games/deer_hunter_2005/pc

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Kiedyś jeszcze grałem w Delta Force: Black Hawk Down ( oczywiście multi ). Podobały mi się tam bardzo rozległe mapy, jednak wybór borni jak dla mnie był trochę mały. Strzały oddawało się nawet z odległości ok 2km. Rzecz jasna trzeba było brać poprawkę na odległość.

Sniper Elite ma ciekawego Singla. Bardzo podobają mi się krótkie wstawki ( np. pocisk lecący w zwolnionym tempie ). Rekord odległości trafienia: 1006m za 2 strzałem 8)

Link to post
Share on other sites

ale i tak wolę misję w Czarnobylu z Call of Duty 4 ;)

 

No i misja w czarnobylu z CoD4. Co prawda misja spoko, ale po formacie nie chce mi się jej przechodzić :)

 

Co wy dajecie. Przecież to jest kompletna profanacja snajperskiego rzemiosła :)

 

Co do Delta Force: Xtreme było najlepsze, z 1 kilometra, biorąc poprawkę tylko na opad pocisku, można było spokojnie trafić człowieka... pistoletem. A z Barretta, to chyba nawet z 10 km, ale 1. nie chciało mi się tyle iść 2. z takiej odległości silnik raczej nie poradziłby sobie z rysowaniem obiektów

Link to post
Share on other sites

W CoD4 ta misja w Czrnobylu jakaś taka nieciekawa.... A najgorszy i tak jest strzał z półcalówki... Nieważne gdzie trafisz i tak celu nie zabijesz, a pocisk niczym rakieta zostawia za sobą smugę.... Multiplayer zdecydowanie lepszy, chociaż ww. półcalówka ( M82 ) ma taką moc jak M700... ( w grze R700 ).

Link to post
Share on other sites

Mnie chodziło o pierwszą misję snajperską. Ma klimat. Ale ta druga ...

No i co do strzału z półcalówki, nieważne jak strzelisz, gościowi urwie łapę.

 

Ale fakt Sniper Elite jest świetny. I w końcu mogę w singlu pograć Niemcem :)

Link to post
Share on other sites

Ja gram w Warrock'a i tam dla snajpera jest duży asortyment broni, przynajmniej istnieją też duże plansze na kampy, oto bronie:

-Począwszy od "stockowego" M24

-SSG

- AI_AW (nie znam realnego odpowiednika)

-oczywiście, że barret (jeden strzał nawet w ręke zabija/ł)

-PSG 1 (to nawet na małych mapkach goscie rozwalaja z bliska)

-Są jeszcze Dragunov i jeszcze inna snajperka ale to w wersji Korean :P:PPP albo na czitach

-Steyr AUG (dość nietypowa snajperka pomimo, że nia ma crosshair'a możemy ładować z niej z bardzo bardzo bliska ponieważ siła tego karabinu łącznie z jednym trybem FULL AUTO pozwala na dosłowne robienie sieki)

 

Inne troche:

Są jeszcze bronie tzw. "recon" (nie potrafie tego określić, coś jak rozpoznanie terenu chyba) a w gruncie rzeczy posiadające crosshaira oraz lunetę 1.5X:

-G36 (broń dla wymiataczy)

-L85 (dosyć wolne ale siła pocisków i tak wystarczy)

-na czitach miałem jeszcze każdą broń bo lunetę mogłem sobię włączyć nawet do Winchestera bądź miniguna XDDDD.

 

Aha jeszcze chciałem dodać, że w Warrock'u pociski się nie teleportują (tak jak w wypadku większości gier). Pocisk ma określoną linie lotu i nie trafia nas bezpośrednio tylko możemy się trochę skryć (np. słyszymy wystrzał to już snajper nie robi nam headshota tylko trafia gdzie indziej np. w szyje bądź ramie)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...