Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gdzie jest taka śrubka ? szukam i nie widzę :(

 

Powinna byc obok selektora ognia, po drugiej stronie body (jest taka zebatka, na ktorej jest srubka), jak nie ma to przepraszam ze wprowadzilem w blad, ja jeszcze nie wiedzialem repliki, ktora by tego nie miala, ale nie wiem.

PS. nie jestem najlepszy w tlumaczeniu.

Edited by michalsz993
Link to post
Share on other sites

Powinna byc obok selektora ognia, po drugiej stronie body, jak nie ma to przepraszam ze wprowadzilem w blad, ja jeszcze nie wiedzialem repliki, ktora by tego nie miala, ale nie wiem.

 

po drugiej stronie jest jakby plaska wersja selektora, z napisami SAFE, SINGLE, Auto, jak po drugiej stronie, nie jest to może zaślepka do śruby czy coś?

Link to post
Share on other sites

Ta płaska strona,to jest właśnie zaślepka.Wypchnij ją od wnętrza body palcem,lub delikatnie śrubokrętem,i będziesz miał dostęp do śruby selektora.Tęż miałem problem z tym.Dokręciłem ją,gwint zabezpieczyłem locktitem i śmiga pewnie do dziś. ;)

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

wczoraj wyjmowałem gearboxa i przy okazji silnik, teraz mam delikatny problem bo jak wsadzam go w rączkę, wszystko skręcam to silnik strasznie piszczy przy każdym strzale, jak podłączam sam silnik bez rączki, wszystko wchodzi ładnie w zębatki i nic nie piska, możecie pomóc ? macie jakiś dobry patent na ten problem ?

 

z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Zapewne przy odkręcaniu chwyty pistoletowego ruszałeś tą dużą śrubę,która reguluje pozycję silnika w chwycie,i albo za mocno,albo za słabo ją przykręciłeś.Dokręć ją maksymalnie,i potem odkręcaj o 1 obrót(180 stopni).Co obrót wciśnij spust.Jak już jako tako brzmieć będzie to reguluj ją o pól obrotu.Na YouTube masz kilka filmów jak się to robi ^^

Link to post
Share on other sites

Panowie, trzy szybkie pytania. Aktualnie "napalam się" na ten sprzęt...

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4342

 

1. Czy jest to 2-ga generacja KWA?

2. Testował ktoś ten model? Z tematu wynika, że większość z Was bawi się klasyczną wer. M4 (ew. z RIS), a w temacie S.I.R. panuje cisza. Jak z jakością wykonania chwytu przedniego, przyrządów celowniczych i szyn? Środek jest identyczny jak w innych replikach z tej rodziny od KWA?

3. Rzecz najważniejsza - na stronie producenta nie widzę tego modelu. Czy to oznacz, że KWA wycofało się z jego produkcji? Jest sens inwestowania w to czy bezpieczniej zainteresować się klasyczną wersją M4A1 która nadal jest w sklepach dostępna (a wizualnie także bardzo mi się podoba)?

Edited by Reka
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

1. Tak, to 2Gx, innych chyba już nie kupisz

2. Tak, w środku to to samo

3. Bo to LMT robione przez KWA pod brandem A&K, dlatego go nie ma na stronie KWA USA.

Link to post
Share on other sites

Czyli w chwili obecnej wszystko rozbija się o kwestie estetyczne i dostępność danego modelu? Śledząc dziś cały temat duuużo naczytałem się na temat konieczności czajenia się na gen. 2 (dostępna między innymi w Casg). Była też mowa odnośnie wersji KWA USA i Taiwan. Jak to obecnie wygląda?

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Czyli w chwili obecnej wszystko rozbija się o kwestie estetyczne i dostępność danego modelu? Śledząc dziś cały temat duuużo naczytałem się na temat konieczności czajenia się na gen. 2 (dostępna między innymi w Casg). Była też mowa odnośnie wersji KWA USA i Taiwan. Jak to obecnie wygląda?

 

 

Ta, to było jakiś rok temu, teraz większość KWA to KWA/ASG LMT z 2Gx ;) Bierz co jest dostępne i co się Tobie podoba. Repliki USA, ASG i Cybergun z Coltem różnią się oznaczeniami i delikatnie kolorem.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Panowie, czy któryś z Was posiada aktualnie wer SIR tej repliczki od KWA i może podzielić się jej fotkami?

 

http://oi50.tinypic.com/a4t0dz.jpg - z lewej m16 CQB od KWA (własność kumpla), z prawej moja SIRka od KWA. Faktycznie różnica w długości nie jest tak duża - moja oparta jest sporo niżej.

 

Na mojej emce Aimpoint na wysokim skośnym montażu, kolba CTR i składany chwyt na RIS.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - dawaj ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...