Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

Siema, wie ktoś może kiedy będzie szerszy dostęp do replik KWA? Naprawdę bieda z tymi replikami, przelukałem kilka sklepów i znalazłem tylko jeden model na asgshop i tyle. Wiecie gdzie można dostać te repliki? Ewentualnie kiedy będą dostępne?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na zbrojowni wyniuchałem LMT Defender 4 RIS (KWA) i w tym miejscu chciał bym was prosić o opinie na temat tej repliki. Dobre to jest? Zamiennie planuje kupić jakieś m4 od pj albo hk416 od boyia. Które wybrać? Prosił bym o każdą opinie, pozdrówka.

Edited by MagnetoPL
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak twierdzi poprzednik. Jeśli LMT Defender to już nie KWA, a Lomex, czyli w prakctyce Ultimate. Prawa do oznaczeń LMT Defender ma ASDK, a że się pożali z KWA (nie wnikając z czyjej winy), także na chwile obecną żadne nowe repliki LMT Defender nie będą produkcji KWA, no może z wyjątkiem LMT Defender Compact CQB, bo tego jeszcze trochę wisi na magazynach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siema, znowu ja.

Kupiłem sobie (ostatnią w tym sklepie)

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4783

 

Tylko jeszcze pozostaje kwestia baterii :/

Oczywiście Li-Po (ogólnie rodzina Li-...), tylko jaka ?

Nie wiem ile w chwycie przednim jest miejsca.

 

Bateria w przedziale 100-150 zł (jednak bardziej trzymam się tej dolnej granicy)

I jakaś dobra ładowarka(powiedzmy w przedziale 100-200 zł)

 

Powiedzmy, że na początku jednak wolę mieć lepszą ładowarkę niż baterię.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Rozglądam się za porządną repliką i właśnie zastanawiam się nad jakimś KWA, zależałoby mi jednak, żeby broń była w pełni z metalu i wysokiej jakości wykonania.

W jakim sklepie najtaniej mógłbym dostać właśnie takie KWA którego szukam?

Link to post
Share on other sites

Witam!

Rozglądam się za porządną repliką i właśnie zastanawiam się nad jakimś KWA, zależałoby mi jednak, żeby broń była w pełni z metalu i wysokiej jakości wykonania.

 

Może się nie znam ,ale chyba da się wymienić body na metalowe. Sam jestem ciekawy.

Link to post
Share on other sites

Witam. Również jestem ciekaw co sądzicie o M4 CQR MOD1 lub M4 CQR MOD0 Warto? Jak jest z tym plastikiem ? :icon_smile:

 

Lipa z tym tworzywem. Po pierwszej strzelance i około 1000 wystrzelonych kulek, znalazłem pęknięcie przy tylnym pinie po prawej stronie. Pęknięcie biegnie po najkrótszym odcinku od krawędzi otworu na pin do krawędzi korpusu. Jest ledwo widoczne, ale jest i totalnie mnie wkurza :icon_evil: Replika działa i mam nadzieję, że nic więcej się nie pojawi.

 

Ciekawostka: po znalezieniu pęknięcia zacząłem szukać w necie metalowego dolnego korpusu i znalazłem takie coś

http://www.airsoftatlanta.com/KWA-KM4-Metal-Body-Receiver-p/89995.htm

Czyli KWA produkuje specjalnie do CQR metalowy dolny korpus i sprzedaje osobno. Albo klasyczne zarabianie na częściach, albo mieli dużo skarg na ten pękający plastik. Kto wie może pojawi się nowa seria CQR z całym metalowym body.

Link to post
Share on other sites

bullshit i pieprzenie ludzi ktorzy sie nie znaja. ta wersja jest specjalnie tak zrobiona, wstawiasz tam cylinder typ 2 i m120 i masz 440 fps. problem?

 

Polecam , najpierw spróbować, a potem pisać....

Wiesz chociaz jaka tam jest głowica, a raczej co ja udaje?

Rozbierz połowę tego co ja od podstaw złożyłem, wtedy pisz... ok?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...