Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

@ VIRUS - nie potrzebujesz nic oprócz młotka, imbusu lub wkrętaka i rączki taktycznej.

1 - odkręcasz tłumik płomienia i oczywiście zdejmujesz

2 - wybijasz piny w tym ustrojstwie w które wchodzi pręt imitujący rurę gazową i komplet zdejmujesz z lufy

3 - zakładasz na dolny ris rączkę taktyczną, ale w miarę blisko korpusu i normalnie odkręcasz ris, który jest przykręcony do tego co nazywasz delta ringiem :icon_biggrin: nie odkręcaj risów od delty !!

4 - zdejmujesz śliczne risy

5 - owijasz odsłonięty gwint taśmą silikonową lub zalewasz loctite czy innym ustrojstwem do klejenia gwintów

6 - składasz wszystko do kupy

Edited by Malvin
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lipa z tym tworzywem. Po pierwszej strzelance i około 1000 wystrzelonych kulek, znalazłem pęknięcie przy tylnym pinie po prawej stronie. Pęknięcie biegnie po najkrótszym odcinku od krawędzi otworu na pin do krawędzi korpusu. Jest ledwo widoczne, ale jest i totalnie mnie wkurza :icon_evil: Replika działa i mam nadzieję, że nic więcej się nie pojawi.

 

Ciekawostka: po znalezieniu pęknięcia zacząłem szukać w necie metalowego dolnego korpusu i znalazłem takie coś

http://www.airsoftat...ver-p/89995.htm

Czyli KWA produkuje specjalnie do CQR metalowy dolny korpus i sprzedaje osobno. Albo klasyczne zarabianie na częściach, albo mieli dużo skarg na ten pękający plastik. Kto wie może pojawi się nowa seria CQR z całym metalowym body.

Zakupiłem takowa replikę i po przeczytaniu powyższego posta dokładnie obejrzałem ujawniając opisane pęknięcie, dodam replika przestrzelana tylko rekreacyjnie. Jestem pewien, że było tam od nowości :icon_evil:

Link to post
Share on other sites

Pokaże Wam w którym miejscu spiłować pmagi od ACM. Przed przeróbką nie da się ich upchać, a wszystko przez za duże ząbki na przodzie. Jednie można się przyczepić do wyglądu spiłowanego elementu, ale do póki magazynek siedzi w replice nikomu nie będzie to przeszkadzało.

 

15964667716361984311.jpg

 

 

 

56025368296655851195.jpg

 

Następnie, jeśli są problemy z podawaniem możemy w łatwy sposób je rozwiązać.

36701828961935831967.jpg

Polecam te magazynki każdemu, są tanie, łatwo się w nich grzebie. Jedyny mankament to nadlewy, co widać na zdjęciach.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za liczne odpowiedzi. Musze teraz spokojnie to przemyśleć i przedyskutować. Mam do was jeszcze pytanie: Z czym zwiazany jest problem magazynka a mianowicie kiedy wpinam pełen magazynek przykładowo pierwszej kulki mi nie poda a trzy następne wyleca z lufy pozbawione mocy w trakcie strzelania seria czasami nie podaje. Próbowałem magazynków różnych firm oczywiście mid capy ale zdarzało sie ze niektóre kompletnie nie podawały. Czy to wina magazynków czy moze jakiejś części?

Edited by baker13
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak poprawić skupienie?

 

prędkość wylotowa: 480fps.

kulki używane 0,3g firm: MB, GG. blaster devil.

lufa prometheus 509mm

gumka: zielona G&G

komora stok

dystanser: stok

 

zasięg ok, skupienie średnio.

 

 

O jakim skupieniu mowisz i na jakim dystansie???

A moze to nie promyk??

Edited by meadow24
Link to post
Share on other sites

Jak poprawić skupienie?

 

prędkość wylotowa: 480fps.

kulki używane 0,3g firm: MB, GG. blaster devil.

lufa prometheus 509mm

gumka: zielona G&G

komora stok

dystanser: stok

 

zasięg ok, skupienie średnio.

Szukaj dystansera na którym będą kulki latać najlepiej, odpowiedni cylinder do długości lufy.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...