Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

Witam!

Wymieniłem gumkę na zieloną z G&G ale dalej problem się nie rozwiązał, dalej z lufy wylatują po 3-4 kulki. Nie wiem co mam dalej robić i czego może to być wina? Czy wymieniać komorę, tylko na jaką?

 

Anti reversal, albo w zasadzie jego brak, lub złe złożenie

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komory nie ruszaj bo to jedna ze szczelniejszych komor. Rozebrac repke i zlozyc.

Kulki wypadaja po strzale czy same ot tak??

Czy masz puste strzaly??

Moze masz skrecony hop siup i zly dystanser i to blokuje kule

Ja bym sprawdzil tak: rozebrac komore a raczej tylko wyciagnac dystanser, sprezynke i zlozyc oddac strzaly i zobaczyc co sie bedzie dzialo

Edited by meadow24
Link to post
Share on other sites

A ja zostawiłem cylinder stockowy, na 120 guardera mam 430 fps (troszkę mało ale wymienie jeszcze głowicę tłoka na POM może z 5 fps przybędzie)

 

Głowica POM wentylowana - 439 fps czyli 10 fps zysku dzięki samej głowicy tłoka,

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam takie do was pytanie w swojej kwa wymieniłem gumke hu systeme energy, tłok core (coś jak shs 14 zębów), sprężyne 130+ modify, kable niskooporowe i mosfet, batka lipo 11.1. Około 500-510fps. Teraz tak, na singlu wszystko fajnie śmigało, kilka serii i strasznie zagrzał się uchwyt oraz coś silnik zaczął mulić po czym przestało strzelać i przy naciśnięciu spustu coś cichutko kręciło chyba silnik.

Czy jest jakaś szansa normalnie używania trybu auto przy takiej konfiguracji, czy już zawsze muszę używać singla? Jaki może być problem czy silnik w kwa jest za słaby do tej sprężyny?

Link to post
Share on other sites

Ale od tego by się tak bardzo grzało? Jeszcze sprawdzić trzeba czy mosfet na pewno był ok.. jakby coś to jaki silnik do kwa polecacie? Coś lepszego żeby spokojnie tą 130 uciągło.

 

Skoro silnik jest zbyt słaby do takiej konfiguracji, to nic dziwnego, że się grzał.

Jak będziesz go katował, to pójdzie z dymem- przegrzejesz uzwojenie.

Link to post
Share on other sites

Nie znalazłem w temacie odpowiedzi-czy ktoś stosował pmagi beta project (midcap)? Wchodzą? Podają? Bo ja ostatnio się przykro naciąłem na mida aresa (plastik), który nawet dobrze wejść do gniazda nie chciał, a w kilku innych emkowatych jak złoto podawał.

Link to post
Share on other sites

OK, bo widzę że coś często pojawia się jakiś głos o "świszczącej" pracy repliki, na co najczęściej odpowiedzi padają w stylu: "Gównianie poskładana", albo: "Wyreguluj silnik".

 

Sam miałem podobny problem, tylko że było gorzej, mianowicie replika na 7,4 właściwie stała, tylko 11,1 dawało radę ją ruszyć przy springu M120. Rozwiązanie okazało się bolesne: Zębatka środkowa do szkieletu wchodziła tak ciasno, że nie dawała się wypodkładkować, i w konsekwencji tarła samą koroną zębów o łożysko kolejnej zębatki. Rozwiązałem to zbierając na tokarce 0,1-0,2mm tej szerszej części osi zębatki środkowej, tej, która opiera się o łożysko. Problem solved.

Link to post
Share on other sites

Dobrą rade na brak miejsca na podkładkowanie to wymiana łożysk KWA na SHS 9mm. Miałem tak samo u siebie na szkielecie KWA z zębatkami promyka. Nie było miejsca na wypodkładkowanie zębatki silnikowej przez co replika "wyła". Wymiana łożysk i replika chodziła jak marzenie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...