Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

Myślę że po prostu skoncentrowali się na rynku USA gdzie KWA uważane jest przez bardzo liczna grupę graczy za pierwyj sort.

 

To dlaczego dostępne też w Azji? Wszędzie dostępne, tylko nie w EU....A to dlatego, że dystrybutor KWA nie ma nic na stanie... Kwa robi najlepiej strzelające repliki, to fakt...

Edited by ravkill
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie jestem narazie zainteresowany mocnym tuningiem mocowym,tylko hop-up gumka,no i precka ale precka to z 400 zł kosztuje. No i wymiana body na body od g&p jeśli była by taka możliwość oraz doszczelnienie ewentualnie repliki i silnik jak powiedział Erkiii. Body od kwa nie przemawia do mnie.

 

PS

Jeszcze kable wymienić

Edited by flyhop
Link to post
Share on other sites

Body G&P trzeba dopasować dremelem do gearboxa KWA, no i komorę trzeba wtedy wymienić na jednoczęściową (i chyba dyszę).

 

To bym z tym body się wstrzymał i nagromadziłbym pieniądze i bym wymienił komore hop-up na metalową i dysze na jakąś markową.

Link to post
Share on other sites

Nie da się zamontować komory KWA w korpusie G&P, bo to są KOMPLETNIE różnie zaprojektowane korpusy, stąd przy wymianie body na G&P trzeba zmieniać komorę. Z dostępnych airsoftowych korpusów tylko AGM robi w tym samym standardzie (stare 3 częsciowe Marui).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy eMek z góry przepraszam że nie ten dział ale nie chciałem zakładać nowego tematu, a więc niedawno zakupiłem replikę KWA KM4 RIS w sklepie ASG Shop i dzisiaj naszła mnie ochota na otworzenie repliki i upewnienie się czy nie polecieli w tzw. kulki i ku mojemu zdziwieniu na GB nie ma loga KWA. http://imgur.com/OqVCEKV

 

Czy ASGShop był by w stanie to podmienić na stary GB 1 gen ?

Edited by Dawido95
Link to post
Share on other sites

No właśnie jest ta śrubka dokręciłem już ale dalej lata :icon_razz: ,jutro spróbuję coś porobić z tym dziś już troszku późno, tak się zapytam jeszcze raz podszedł by ten froncik ?

 

http://www.specshop....'_FSP_Lite_Rail

 

i ta lufka ? http://www.specshop....ske_Recon_-_16"

 

 

Ja mam wersję KM4 RIS bez oznaczeń na gb nwm czemu xDD

Edited by Dawido95
Link to post
Share on other sites

Szukam swojej pierwszej repliki, i chyba zdecyduję się na KM4 RIS od KWA.

Pytanie do bardziej doświadczonych / właścicieli wyżej wymienionej : co warto na wstępie do niej dokupić / zmienić mając do dyspozycji kilkaset zł więcej. Za priorytet stawiam niezawodność i celność. Z góry dziekuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

KWA CQR MOD 1 to dobry zakup na pierwszą replikę?

Nie wiem jak to połowicznie plastikowe body się spisuje? W przyszłości pewnie kupię metalowe, ale to nie od razu...

Co do wnętrza, gearbox jest pro, ale czy jakieś części sprawiają w środku problemy? Tzn czy od razu po zakupie mogę nic nie wymieniać i cieszyć się bez awaryjną pracą repliki? A takie rzeczy jak tłok itp wymienię dopiero przy tuningu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...