Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

Hej mam pytanie.

Naszło mnie na hk 416 jak na srake... (i już wszyscy wiedzą o co chodzi) - ta, mam ochotę zrobić moją emke kwa tak żeby udawała hk :icon_razz: Wiem że to może nie temat do tego ale czy ktoś się orientuje czy szyna ris uppera kwa (ta co się ją da ściągnąć jest na podobnej wysokości co w innych replikach m4? Tzn chodzi mi o to czy jak wsadze tam szyne od hk to będą niezgodności z chwytem przednim/risami hk? (TAK WIEM - jest kilka innych rzeczy w body i z emki dokładnie hk nie zrobie tylko najwyżej emke z risem hk i szynami hk :icon_mrgreen:

Edited by Saba xd
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

U mnie siedzi bardzo ciasno specna . Lecz nie chwyta najbliższego złożenia . Na tej kolbie nie mam luzów :D Co mnie bardzo cieszy :)

 

TAK WIEM - jest kilka innych rzeczy w body i z emki dokładnie hk nie zrobie tylko najwyżej emke z risem hk i szynami hk :icon_mrgreen:

 

Czy ris hk to nie szyny hk ?? Powinny pasowac ale za ładnie to wyglądać nie bedzie :) Polecam jednak zmienic uper

Link to post
Share on other sites

No niezbyt ;) Mówiąc szyny miałem na myśli cały front oszynowany :D a mówiąc ris chodziło mi o szynę na upperze, posiadam kwa i w tym przypadku da sie ją łątwo zdemontowac i zastąpić czymś innym ;) Pytanie tylko czy szyna upper a hk bedzie pasować i się zgrywać z frontem hk...

Link to post
Share on other sites

Kup wydmuszkę Boyi, wyfrezuj upper żeby GB podeszło, zmień dyszę (tak żeby działała z normalną komorą), wstaw komorę porządną, jednoczęściową i nie świruj. A gówniane body KWA sprzedaj, pójdzie na pniu.

Nie da się KWA przerobić w sensowny sposób na 416. W najlepszym przypadku dostajesz coś co nawet z bliska nie przypomina ani M4 ani HK. Deal with it.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wiem że poruszana już była sprawa prowadnicy kolby, ale nie mogę znaleźć :/ Czy do KWA CQR mod pasować będzie ta prowadnica?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_208&products_id=6412&name=King_Arms_-_Prowadnica_Kolby_M4_-_LiPo_Ready

 

Bo niestety w tę co jest w stocku w żaden sposób nie mieści się żadna bateria :/:/ a przerobiłem sobie front na Daniel Defense i mam puszkę która niestety drażni mnie do granic wytrzymałości...

Link to post
Share on other sites

A przy takim ,,tuningu" mosfet jest konieczny? W sumie latam, co prawda sporadycznie, ze swoją już ponad rok na nowych kablach i co prawda używam 9,6 ale mi się 11,1 marzy... Mój przyjaciel od 11,1 zrypał stockowy silnik po kilkuset strzałach :icon_mrgreen: Mnie się 11 także marzy ale się zastanawiam czy poza silnikiem będę zmuszony jakiś mosfet jakiś instalować? Kable niskooporowe i wtyczka deans, z elektroniki reszta stock...

Link to post
Share on other sites

Panowie, m4 cqr mod 1. Wymieniłem sprężyne na Guardera 130, tłok SHS 14 metalowych zębów i głowica POM też SHSa. Zmierzyłem i pierwsze parę strzałów bez żadnych zmian, tyle co w stocku 360 fps. Później parę strzałów spadały fpsy do 319 i znowu rosły do 350-360..Później okazało się że w paczce kulek mogły być wymieszane różne wagi stąd te skoki fps, ale tak czy siak nic nie wzrosła mi moc. Co się może dziać?? jakieś sugestie??

Link to post
Share on other sites

Panowie, m4 cqr mod 1. Wymieniłem sprężyne na Guardera 130, tłok SHS 14 metalowych zębów i głowica POM też SHSa. Zmierzyłem i pierwsze parę strzałów bez żadnych zmian, tyle co w stocku 360 fps. Później parę strzałów spadały fpsy do 319 i znowu rosły do 350-360..Później okazało się że w paczce kulek mogły być wymieszane różne wagi stąd te skoki fps, ale tak czy siak nic nie wzrosła mi moc. Co się może dziać?? jakieś sugestie??

 

Ty mówiłem ci ze te sp130 guardera to czasami sie dziwne trafiają ;) ale jak coś to przyjdz do mnie weźmiemy ja na blat i zobaczymy co tam nie halo

Link to post
Share on other sites

A przy takim ,,tuningu" mosfet jest konieczny? W sumie latam, co prawda sporadycznie, ze swoją już ponad rok na nowych kablach i co prawda używam 9,6 ale mi się 11,1 marzy... Mój przyjaciel od 11,1 zrypał stockowy silnik po kilkuset strzałach :icon_mrgreen: Mnie się 11 także marzy ale się zastanawiam czy poza silnikiem będę zmuszony jakiś mosfet jakiś instalować? Kable niskooporowe i wtyczka deans, z elektroniki reszta stock...

 

Mosiek to zawsze dobry pomysł, upalisz styki na mocnej baterii. A stockowy silnik to chała i z HT ma niewiele wspólnego. Ja go wsadziłem do cekubowej Specny :icon_smile:

 

W CQRkach Mod 1 KWA jest jakiś lipny cylinder z wielkim portem, może stąd marne fps.

 

Dokładnie tak, typ 2 tam montują, do CQB nic więcej nie potrzeba.

Edited by KonradMK
Link to post
Share on other sites

Panowie, więc zmieniłem cylinder na jakiś stockowy ze Specny. Fpsy wzrosły do śmiesznych 380. Z tym że zauważyłem jakby luźną komore HU. Wymieniłem sprężynke na taką z komory King armsa to skoczyło do 430, a jak docisne jeszcze palcem to i nawet 470-480 się robi. Kolega powiedział mi że to być moze przez plastikowe dolne body, że się niby wyrobilo i GB "tańczy". Ma ktoś jakieś pomysły? Sugestie co sprawdzić??

Link to post
Share on other sites

Nie, nic nie kombinowałem z dyszą i komorą. Gumka zielona G&G oczywiście. Sprawdzałem gumke, nic sie nie podwija Zmieniony jest tłok i głowica tłoka na SHSa i cylinder stock ze Specny bo taki miałem akurat pod ręką. I tak jak wcześniej pisałem, jak docisne komore to rosną te fpsy więc dziwnie to wygląda, jakby się coś wypaczyło ;/

Link to post
Share on other sites

Bracie, skoro zakładałeś gumkę to kombinowałeś z komorą (rozbierałeś). Korpus i komora są z dość pośledniego tworzywa. Obejrzyj czy czegoś tam nie oberwałeś albo nie ułamałeś. Ja obstawiam że coś z górną częścią komory jest nie halo i nie ma kompresji na linii komora-dysza.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...