Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolejne Kopie CIRASA i IBA


Recommended Posts

Raczej się nie doszukasz. W tej cenie to Pantac na WGC, a wiadomo że nie na tym koniec(przesyłka itd itp). Swojego czasu byłem w identycznej sytuacji i kupiłem używanego MAR-CIRAS by Milspex z kompletem ładownic. Cordura 1000D. Ściągany z RedWolf.

 

Możesz ew. kupić chińskiego z Taiwana. Nie jest taki tragiczny, no ale EI to to nie jest wiadomo.

 

Najlepiej pozbieraj na G&P bo naprawdę warto.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A prawda, prawda ^_^. Guarder wykonany jest fajnie i jest w wyjatkowo dobrym jak na Guardera kolorze (koniec z rozowymi palsami!). Tyle ze niekiedy nie mozemy kierowac sie firma ;-/. Wedlug moich informacji Guarder robi tylko Maritime, G&P - tylko Land, zas Pantac - obie wersje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odświeżam temat. Czy mógłby ktoś napisać jakąś mini recenzję cirasa od strike systems. Prosiłbym o porównanie go z chińskim cirasem od krakmana. Zastanawiam się nad kupnem kamizelki i waham się pomiędzy tymi dwoma. Na panteca, g&p czy guardera mnie niestety nie stać.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się i podoba mi się on bardziej od wersji maritime. Pytałem ponieważ w temacie był raptem jeden post autorstwa użytkownika tego cirasa chcąc się dowiedzieć czy między ss a wwch nie ma dużej różnicy jakości. Gdyby tak było a wwch okazałby się lepszy kupiłbym go :) Zagłębiając się coraz bardziej w lekturę zaczynam się jednak zastanawiać czy nie warto dozbierać do G&P i chyba wstrzymam się z kupnem.

Edited by KaczorLsm
Link to post
Share on other sites

Po fotkach oceniam, że "Ciras" od SS jest lepiej wykonany od WwCH. Ale to jedynie po fotkach oceniam... Więc jest to subiektywna ocena... Nie mam dostępu do krakmanowej wersji "cirasa".

 

 

KaczorLsm: a możę Ciras od gunsmok'a?

Edited by Bartess
Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo gunsmoke ma HPC, a obok cirasa to on co najwyżej leżał :) Co do WWCh - 300zł za cirasa z ładownicami to coś nie halo. Z doświadczenia wiem, że tanie i dobre to 2 różne rzeczy. Zdecydowałem się dozbierać do G&P i mieć pewność, że będę zadowolony. Mam jeszcze tylko jedno pytanie.

Na całej powierzchni, także na panelach bocznych

kamizelki naszyto poziome taśmy nylonowe o szerokości 25mm zgodne z systemem Molle, CIRAS, Alice.

Co to jest system CIRAS i czy wszystko będzie jak powinno jeśli kupie ładownice molle. Czy nie będą się one zbytnio suwały na boki lub w górę/dół? Nie specjalnie chciałbym kupować zestaw ładownic za 600zł. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
Link to post
Share on other sites

eee Kolego, Przecież CIRAS od SS ma inny krój :-F

 

Chodzilo mi o material wykonania - jest tak samo "ceraciany". Fakt, troche sie roznia, ale nie zdziwie sie jak druga partia CIRASow WWCh (nie lubie wpisywac tej nazwy, bo na ostatnia literke trzeba zwalniac caps-lock xD) bedzie wygladala jak Strike. No chyba ze juz wszyscy Chinczycy zaczeli szyc kamizelki z obrusow (i na czym teraz jesc ryz?).

Link to post
Share on other sites

Wybor w tym wypadku jest oczywisty, tyle ze Strike nie dosc ze nie jest replika CIRASa stricte, to z ladownicami kosztuje 450 PLN. Za Landa od G&P z tym samym zestawem ladownic zaplacimy 750-800 PLN, a z konkretnym - ponad 1000 PLN. Mysle wiec ze porownywanie ich jest troche nie na miejscu z racji polki cenowej. Strike to jako-taki produktm ale za 450 PLN mamy "prawie" CIRASa z ladownicami, przy G&P z kolei powinnismy sie przygotowac juz na kwote czterocyfrowa,

Link to post
Share on other sites

i chodziło mi o to właśnie! co jest 'lepszą' kamizelką sumując wszystkie czynniki (bez tego czy jest czy nie jest CIARSem) jeśli chodzi o cenę to wygrywa, a pytanie do użytkowników SS-a:

 

polecacie?:D czy nie są jakieś wady? (oprócz tego że to nie CIRAS...)

ładownice ładnie wyglądają jakąś reckę dłuższa może niż powiedzenie: fajna:D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To ja mam takie pytanie:

 

Czy do użytku stricte airsoftowego, czyli do biegania w niedziele, nie za często, plus czasem jakieś czołganko, takie akcje, nada się ta oto wariacja na temat CIRAS'a:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3732

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza użytkowników takiej kamizeli, lub podobnej od Strike Systems.

 

 

Pozdrawiam,

 

Dz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...