Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[NIE POLECAMY] Gogle GX-1000 - chińska podróba Bolle X800


Recommended Posts

A czy gdzieś poza gunfire'em można kupić zapasowe szybki? Oni posiadają jak na razie tylko żółte które mnie nie satysfakcjonują...

 

Może nie umiem dbać o rzeczy ale np. w oryginalnych bollach zaczęła mi się złuszczać jakaś warstwa w środku,nie wspominając o tym że po przebiegnięciu przez krzaki została na nich około 4 cm rysa....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A czy gdzieś poza gunfire'em można kupić zapasowe szybki? Oni posiadają jak na razie tylko żółte które mnie nie satysfakcjonują...

 

Może nie umiem dbać o rzeczy ale np. w oryginalnych bollach zaczęła mi się złuszczać jakaś warstwa w środku,nie wspominając o tym że po przebiegnięciu przez krzaki została na nich około 4 cm rysa....

To warstwa Anti-Fog Ci sie zdziera wewnatrz

Link to post
Share on other sites

Śmieszą mnie natomiast biadolenia kontraktowych nerdów hejtujących te gogle. Pół roku biegałem w okularkach typu castoramowego, które były testowane na prawo i lewo, a Oni ostrzegają przed X800.

 

Odszczekuję to pochopne pochwalnie. Dziś potraktowałem je JG HK416, zdjęcie podeślę lada dzień. Szczęście, że gogle były na murku, a nie na mojej twarzy.

 

Mam już foty: (HK z precką ma ok 380-390 fpsów, lekki mróz mógł mieć wpływ na to co widzicie, ale CO Z TEGO)

 

dsc00248cd4.th.jpgthpix.gif

dsc00249vm8.th.jpgthpix.gif

 

Aha, nie strzelałem z przyłożenia, to był ze 2 metry...

Edited by pin-king-pin
Link to post
Share on other sites

Aha, nie strzelałem z przyłożenia, to był ze 2 metry...

 

Więcej nawet niż 2 metry to były... Co dziwne szybka "ustąpiła" juz po pierwszym strzale. Wniosek zawsze nasuwa się ten sam. Masz mało kasy - biegaj w okularach, chcesz mieć gogle (które są bezpieczne, nie parują , z dobrym wizjerem)- nie szczędź funduszy. Cheers.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja również posiadam (od 2dni :P ) chińskie X800. Sprowadzane z Chin (ebay),kosztowały mnie 50zł i 70gr chyba :P Ogólne wrażenie spoko,ale gdy się chwile przyjżałem widać za co się płaci.... Pierwsze spostrzeżenie- nadłamana szybka z krawędzi na jakieś 0,5cm ale gdy przejade palcem nic nie czuć,jakiś nierówności więc póki co może być. Po chwili dostrzegłem również ułamany zaczep mocowania szybki na środku googli (nad nosem) Szybka minimalnie się rusza (góra-dół ) ale nie stanowi to większego problemu,dopiero możemy to dostrzec gdy chwycimy szybkę i ją ręką pociągniemy :P Szybka na krawędziach jest nie doszlifowana,widać fragmenty odlewu :) Gdy pasek zbyt mocno ściągniemy gogle uwierają poszczególne miejsca twarzy :) Od dołu w "szparze" na upartego kulka 6mm może się przedrzeć :)

Dosyć tego psioczenia.... :P Pozytywne cechy tych gogli to dobra widoczność(lepsza niż w poprzednich Uvex Ultrasonic) Praktycznie nasze oczy nie odczuwają dyskomfortu :D Na temat parowania za wiele nie powiem ponieważ nie byłem jeszcze w nich na strzelance ale ludzie z teamu sobie chwalą :) W gogle strzelałem z mojego m4 CQB JG ok. 380fps na 0,25 z odległości ok. 0,5m.Wynik jak najbardziej pozytywny ! :D Kulka się odbiła nie krzywdząc znacznie gogli,po przetarciu szybki ręką możemy się dopatrzeć delikatnego wgłębienia od kulki,co nie przeszkadza nam w widoczności przez gogle :)

 

Podsumowując,gdybym miał kupić ten sam towar za ok. 100zł w Polsce zastanowiłbym się dwa razy, natomiast przy moich kosztach - 50zł mogą być :) Oby służyły jak najdłużej ...

 

2 fotki :)

 

Tu widać to pęknięcie szybki :) A może nawet się dopatrzycie śladu po strzale :P

 

http://img440.imageshack.us/img440/3194/img0031du7.jpg

 

http://img440.imageshack.us/img440/16/img0043st8.jpg

 

Pozdrawiam :) :uśmiech:

Edited by augustox
Link to post
Share on other sites

Odszczekuję to pochopne pochwalnie. Dziś potraktowałem je JG HK416, zdjęcie podeślę lada dzień. Szczęście, że gogle były na murku, a nie na mojej twarzy.

 

Mam już foty: (HK z precką ma ok 380-390 fpsów, lekki mróz mógł mieć wpływ na to co widzicie, ale CO Z TEGO)

 

dsc00248cd4.th.jpgthpix.gif

dsc00249vm8.th.jpgthpix.gif

 

Aha, nie strzelałem z przyłożenia, to był ze 2 metry...

 

 

My dzisiaj chinskie x800 testowalismy na 450fps i bez problemu gogle wytrzymaly.

Jak widac, trzeba testowac swojego chinczyka :P

Link to post
Share on other sites

Ja się niestety przyłączam do przeciwników tego szajsu. Świeżo zakupione u Krakmana, test na dwóch kulkach 0,25 z 400fps, z 1.5m. Pierwsza spowodowała pęknięcie szybki, druga poszła bokiem po szybie i rozwaliła uchwyt taśmy.

Ech... kasa w błoto :roll:

Link to post
Share on other sites

augustox - ja też je wziąłem z ibeja, za łącznie jakoś 50 zł, nie p*$%@) mnie, żeby płacić za to stówę. Widocznie miałem jeden z MNIEJ wytrzymałych egzemplarzy, tak jak i habib. Ari, co masz na myśli?

Na chwilę obecną zaufałem Bolle Commanderom - śpię i, co najważniejsze, strzelam się spokojnie.

Edited by pin-king-pin
Link to post
Share on other sites

Ale replika nie ma tu nic do gadania. Gogle były z dupy i tyle, moich obecnych Commanderów nie ruszy ani jego, ani Twojego kumpla replika. Chyba tylko Thor byłby w stanie przestrzelić je. :lol:

To gogle mają zapewnić ochronę nawet przed silną repliką, a nie replika ma zapewniać bezpieczeństwo gogli :roll:

Link to post
Share on other sites

Ale replika nie ma tu nic do gadania. Gogle były z dupy i tyle, moich obecnych Commanderów nie ruszy ani jego, ani Twojego kumpla replika. Chyba tylko Thor byłby w stanie przestrzelić je. :lol:

To gogle mają zapewnić ochronę nawet przed silną repliką, a nie replika ma zapewniać bezpieczeństwo gogli :roll:

 

Bez obrazy, ale czytanie ze zrozumieniem.

 

Gdzie ja napisałem, że to od giwery zalezy bezpieczenstwo gogli?

 

Wyjasnie jeszcze raz.

 

Chodzi o to ze jeden chinczyk x800 wytrzyma bez problemu serie z 450fps, drugi zas posypie sie od jednej kulki z 350fps

Link to post
Share on other sites

Kupiłem te gogle jakiś czas temu na pierwszej strzelance na które je wziąłem dałem koledze żeby sprawdził je z MP5 JG 340fps kulki 0.2. Po kilku strzałach szybka pękła

więc zadzwoniłem do gunfire gdzie je kupiłem pan powiedział żeby odesłać i po 3 miesiącach rozpatrywania reklamacji zwrócili mi pieniądze i musiałem powrócić do moich gogli za 12 zł ze sklepu budowlanego które wytrzymują 420 fps bez problemu. Aktualnie posiadam G&P - OEF USMC które bardzo polecam są tańsze od nich o 10 zł i zarazem lepsze o jakieś 10 albo więcej razy.

Edited by konrad324
Link to post
Share on other sites

Czyli loteria za 100 zł:

 

Cytuje z tematu zamkniętego (bo zdublowany) (http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=58865&hl=gx1000)

 

AdameKOSW napisał:

Witam, jak w temacie. Dziś zakupiłem u Krakmanów kopie gogli x800. Zapłaciłem za nie 100zł. Po przyjechaniu do domu postawiłem gogle, załadowałem 2 kulki 0,25g do Mossberga i strzelam. Patrze a tu pęknięcie! Strzelałem z odległości nie cały metr. Zaznaczam iż broń z której strzelałem to Mossberg ten sprężyniak za 50zł... Mogę zreklamować gogle? Czy to pęknięcie to nie problem?

Link:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83e4a5cc62d4dfe2.html

Link to post
Share on other sites

Cóż, rozumiem zakup chińskich replik (zwłaszcza że nie są wcale takie złe), ale kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy kupują chińskie gogle, bo o ile chińską replikę można naprawić gdy się zepsuje, to oka (lub oczu) już się nie odzyska gdy gogle zawiodą... :roll:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...