Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

warrock.jpg

 

Jeden temat już jest, wiem, i jest on zamknięty, zresztą pajęczyny na nim są starsze od 1/3 użytkowników forum ;)

 

Chciałem zaprosić do ściągnięcia czegoś w rodzaju darmowego Battlefielda na totalnym lajcie - http://www.warrock.net/. Gra jest kompletnie nierealistyczna, piećdziesięciocalówka Humvee może spowodować, że Abrams wybuchnie, biegają tu kolesie z minigunami etc. - ale zabawa jest nieprzeciętna :D

 

Rozgrywka jest tu przede wszystkim szybka - szybko można zacząć, szybko wejść w środek zadymy, szybko zginąć. Do dyspozycji jest cała masa pojazdów, od Hummvee, przez czołgi, helikoptery i łodzie aż do samolotów. Możemy grać w trzech różnych trybach rozgrywki - CQB ( czyli dla tych, którzy lubią rozpierduchę na małym terenie przy użyciu broni małokalibrowej ;) ), Urban Ops ( większe mapy, dużo pojazdów ) i Battle Group ( wielkie mapy, all inclusive, łącznie z A10 Warthog ;) )

 

Dawno tak prosta rozpierducha nie sprawiała mi tyle frajdy - po prostu gra dla odstresowania, bez zbędnego pieprzenia. IMO w końcu od tego są gry, żeby dostarczyć rozrywki, symulację realizmu mam w airsofcie.

 

Dodam tylko, że WR ma bardzo duże możliwości konfiguracji i nawet na słabych kompach gra będzie możliwa. No a na potężniejszych maszynach oczywiście możemy się cieszyć świetną grafiką.

 

 

 

War%20Rock.jpg

Link to post
Share on other sites

Gram w War rock od roku i wcale mi się nie znudziła ;p.

Grafika jest na bardzo dobrym poziomie (mam radeona x550 i na full detalach i rozdzielczości mi się nietnie). Został nawet zrobiony specjalny serwer dla polaków :-P

Nie zgadzam się że gra jest nierealistyczna. Gra jest naprawdę dobra, ogólnie niby Cs lepszy ale nie zgadzam się z tym (po prostu gra jest owiele młodsza od Cs'a).

Gra naprawde godna polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

www.warrock.net

Link to post
Share on other sites

Grałem w War Rocka od pierwszej oryginalnej (Koreańskiej) wersji ktora roznila sie juz wtedy drastycznie od europejskiej, z początku było to grywalne i nowe pukawki mapy pojazdy były naprawdę znośne i przyjemne, potem przyszły pierwsze fale przekrętow i oszukiwania , i gra przestala byc grywalna jako że zmienila sie w beznadizejnego CSa , utracila rowniez resztki realizmu ktory byl na poziomie pierwszych wersji BF-2 co bardzo (przynajmniej mi ) odpowiadało. Nie godna polecenia jest na rowni z nudziarstwem typu CS, nie nudzi sie szybko ale trzeba grac w "koreańską wersje" (tam też zdarzają się polskie serwery), Europejska jest po prostu znacznie znacznie biedniejsza.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

W WarRocka gra tyle pr0 h4x nubków, że wielu wyjątkowo dobrych niewbie zostaje uznana na hackerów :/ Miałem 5 level, ale chyba za bardzo zżyłem się ze snajperką, w końcu nabijałem łańcuszki headshotów na sprintujących przeciwnikach :)

Ale jeśli już trafi się serwer bez hackerów i pr0 playerZ'ów, wtedy zabawa jest przednia.

Link to post
Share on other sites

Również w to grałem ;p na początku było dobrze, ładne rozgrywki, kupno broni, uciecha ze zdobytych killi, doszedłem do 10lvl już czekałem za P90 :D nie grałem jakiś czas, wszedłem w gre, a tu co room to cheater PRZYNAJMNIEJ jeden... nie da sie grać, co chwile zmiana roomu bo nie można wytrzymać cheaterów staty do tyłu i zero frajdy z gry... na obecną chwile jest to gra typu "kto ma lepsze cheaty" ;p

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kurde, gra fajna, ale jest jakiś dziwny problem z graczami, a mianowicie

 

Polska- rzucanie ku*wami, wyzywanie

Niemcy- wd. nich jestem cheater

USA- jestem cheater

UE- wszedłem na jakiś server, gdzie było mn. tak- przeciwnk miał 5 baz, a my 1, więc przejąłem te bazy i my mieliśmy 5, a oni 1- uznali że jestem cheater i mnie wywalili o_O

 

dużym problemem tej gry jest to, że ktoś nowy, jeśli jest dobry, to jest uznawany zaczitera

 

a co do innych cziterów- nie spotkałem jeszcze serva bez cheaterów

Link to post
Share on other sites

Ja gram zawsze na serwerze USA vs EU, będąc snajperem byłem wyzywany od cheaterów ale teraz jakoś to ucichło. Faktem jest, że teraz już prawie wszystko jest dla "Premiumowców" i to trochę psuje zabawę ale i tak więcej satysfakcji daje mi strzelanie ze "stocka".

Teraz osiągnąłem 10lvl (gram od prawie dwóch lat, czyli baaardzo kiepski wynik ale nie siedzę przed PC 24/7), wystąpił jakiś błąd i nie wiem czy mnie przypadkiem nie zablokowali, a nie chce mi się sprawdzać :P

 

Pozdrawiam, gra skutecznie zabija czas

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...