Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bore-Up CA, Guarder, Systema


Recommended Posts

CA to mi na M100 daje te 20fps'ów.

 

Podobno na M90 też coś da.

 

ASGSHOP niestety tuninguje dość drogo... Tuning, marui pod M110 robi za kilkaset złotych podczas gdy trzeba wymienić tylko sprigna i łożyska (no ew. prowadnicę sprężyny) i działać będzie. Podobno części hurricane rdzewieją... Ale nie chcę wprowadzać nikogo w błąd.

 

Takie łączenie wyjdzie podobnie cenowo. Lepiej od razu kupić lepszej jakości.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takie łączenie wyjdzie podobnie cenowo. Lepiej od razu kupić lepszej jakości.

I o to właśnie chodzi. Nie chcę kupować zestawu bo drogo. Ze zlożeniem borka chcę się zmieścić w 40zł. Mam juz dyszę, głowice cylindra i tłoka.

 

http://www.wolfarmouries.co.uk/airsoft/bb/...t&id=HE0304

Chodzi mi o taki zestaw 30funtów to wychodzi w przybliżeniu 130zł. Może ktoś zaryzykuje i kupi?:P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie! Potrzebuję pilnie wymiarów dysz, albo inf, która będzie pasować... Mam replikę g36c JG, chcę wsadzić do niej BU jaka z dysza będzie do niej pasować? bo podobno te z guardera są za krótkie... jak jest z tymi z deep fire? i tym z CA? a może z aug będzie pasować?

 

Aha, dysza z gietki ma długość 25,35mm

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie będzie. Sprawdzone niedawno empirycznie.

:strach: Gdyby nie Twój post to bym stracił 179zł! Bo właśnie chciałem zamówić... Dzięki!

 

A czy CA będzie pasować? (proszę powiedz tak! :-F ) Albo w ogóle jakiś borek lub dysza... :(

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Hmm... Czyli borek guardera dla auga bedzie pasowac ale trzeba skrócić dyszę... to będzie trudne (bardzo) :???:

 

Ale ta dysza od borka do g36c jest za długa czy co? (bo jeśli tak to też chyba można skrócić :-F)

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Hmm... Ale augowa w ogóle inaczej wygląda. Nie ma takiego garba na górze i takiego kwadratowego zakończenia (tam od strony głowicy tłoka... nie wiem jak to nazwać)

 

btw... Pasuje mi borek Systemy do M16 chociaż jest do V2 :mrgreen: (no cylinder jest typu 0 ale co z tego... i musze dokupic dysze :evil: )

Link to post
Share on other sites

Dysza od Auga też będzie za krótka, przynajmniej tak było w mojej Giecie z JG. Teraz mam 3 dyszę z CA, Guardera i DF i(jeżeli chodzi o dyszę do G36) i ta z CA jest najdłuższa i najbardziej pasuje(aktualnie mam G36CA). Po za tym OLO w którymś z tematów opisywał jak rozwiązać problem z dyszą, chodziło o jakąś modyfikacje komory hop up ale nie powiem Ci dokładnie o co chodziło bo nie chcę skłamać.

Link to post
Share on other sites

Tez coś czytałem.. i trzeba rozwalić jakieś tam zatrzaski w komorze HU... Ta dysza CA pasuje do giety JG? (bo nie zabardzo zrozumiałem :-F )

 

Czy jak mam głowice borka i nie mam dyszy to można stockową od środka wyszlifować żeby pasowała?

Link to post
Share on other sites

Można pózniej dokleić :-F

 

Ja narazie spróbuje stockową dyszę obszlifować od środka :-F

 

(OT. czy dobrze wypodkładkowane zębatki powinny wydawać jakieś dzwięki? Np taki jakby odglos zapinanego rozporka tylko, że ciszej? xD)

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zdecydowanie ODRADZAM Bore upy systemy. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii zdecydowałem się na kupno i oto jaki były efekty:

Zaraz po tym jak zestaw do mnie przyszedł zauważyłem, że cylinder jest... krzywy :-F Tłok nie był w stanie przez niego przejść. Zdecydowałem się wyklepać go na imadle i włożyłem do giwery. Po ok. 300 kulkach replika przestała podawać kulki. Rozkręciłem i zobaczyłem dyszę .... w komorze HU. Po prostu się złamała. Coby nie być gołosłownym kilka fotek.

pict0044dd3ez5.th.jpgthpix.gif

pict0057ba3sc5.th.jpgthpix.gif

pict0060tb9.th.jpgthpix.gif

Zapewne miałem pecha ale teraz jestem ~200zł w plecy. Zamawiałem z wgc więc gwarancja nie wchodzi w grę. Wątpię też żeby była to podróbka.

Edited by KaczorLsm
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...