Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SA58 [CA]


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odkop również, pytanko do właścicieli, jak obecnie z magami? Trochę poszukałem po necie, hicapy są, ale one mnie nie satysfakcjonują. Potrzebuję midów albo lowów.

Szukałem.

Gdzieś na świecie w jednym czy dwóch sklepach wiszą bez oznaczenia: out of stock. Poza tym - nie ma.

Mowa o midach, bo lowów nigdy nie było.

Pozostaje miec nadzieję, że ASG uruchomi fabryki CA i wypuszczą znów te midy. Albo że JG się pokusi, skoro skopiowali po ZL tę replikę. Trzeba czekać.

 

Mam pytanie do uzytkowników SA-58 od CA, jak spisują się wasze repliki po kilku latach działania?

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu i spotkałem się z opinia, że CA zeszło z jakości w obecnych produktach.

Czy nadal warto kupic ta replikę w cenie poniżej 1000zł, jakie baterie najlepiej współpracują i co na starcie warto poprawić/wymienić?

Co tu dużo gadać, spisuje się rewelacyjnie.

 

Odkopę temat. Można przyrządy do celowania zdjąć całkowicie, przód/tył? Chciałbym sobie założyć MBUS'y.

Kurcze, nie pamiętam jak z tyłem, ale z przodu to raczej nie...

Edited by krugerheini
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

A ja tu znalazłem.

http://www.scopeandlaser.com/?sp=&p=6&cat2=0&cat1=122&cat0=47&id=7220&cat1=122&cat0=47&new=&more=&lang=en

 

Żywiłem cały czas przekonanie, że po przejęciu CA przez ASG cała linia zeszła z produkcji z wyjątkiem OSW i magów hicap (brandowane przez ASG). A tu wychodzi na to, ze CA żyje, ma się prawdopodobnie dobrze, tyle że bardzo ograniczyło produkcję i sprzedaje tylko w oznaczonych sklepach wschodnich. Bo jakoś cięzko mi uwierzyć, ze po takim czasie wciąz mają "resztki" na stanie. Zwłaszcza, gdy się poczytało różne fora airsoftowe na których wszyscy marudzili, ze magów nie ma.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 5 weeks later...

Panowie z Innej beczki. Macie może na zbyciu lub jakiś link do sklepu gdzie kupie dolne body... Niestety replika mi się wyczepiła z zawieszenia pękła w okolicy kolby odsłaniając GB. Jeśli nie uda mi się znaleść takiego body lub naprawić jakim cudem to do sprzedania będzie 5 midów (od CA) precka 2 komory ( jedna delikatnie pęknięta ) lipol 7,4 i GB w sumie na wypasie ....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...