Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ LOKALIZACJA ] STRZELANIA F50


Recommended Posts

Odbywają się tam różne strzelania (praktycznie 5 dni w tygodniu)

 

Wtorki - tzw "nocne" - Sporo lasu, zdecydowanie mniej budynków. Po prostu F50 po ciemku. Podobne scenariusze tyle, że po ciemku icon_wink.gif

Organizuje je asgsport.pl

 

Piątki (nie jestem pewien) - Strzela Legion Płonącego Kodeksu

 

Soboty - Standardowe strzelanie na F50, sporo osób, kilka mini scenariuszy.

Organizuje asgsport.pl

 

Jeżeli coś przekręciłem, proszę o poprawienie mnie przez kogoś z Legionu

 

Co się tyczy pozwoleń 16+. Na strzelania organizowane przez asgsport.pl można przyjść z "papierkiem" od rodziców (warunek 16+) a najlepiej również i z rodzicem (na pierwszą strzelankę).

 

Zapowiedzi strzelań:

wtorek, sobota - http://www.asgsport.pl/forum (info będzie zamieszczane również na wmasg.pl)

link do tematu, post #22

Link to post
Share on other sites

A niedzielne i środowe strzelania asg.krakow? Rozumiem że to nie do końca tutejsze środowisko (tzn luźno związane z WMASG) ale strzelają...

 

Była o tym owszem informacja, ale na specjalne życzenie przedstawicieli asg.krakow usunąłem, coby się nie szarpać bezsensu.

Link to post
Share on other sites

Była o tym owszem informacja, ale na specjalne życzenie przedstawicieli asg.krakow usunąłem, coby się nie szarpać bezsensu.

nie chce się wtrącać ale jak wszystkie info to wszystkie, a nie tylko połowiczne, a reszty trzeba się doszukiwać... napiszcie też, że są te strzelanki w środy i niedziele, a ustawiają sie na nie ludzie TU ... i linka zapodać...

Link to post
Share on other sites

nie chce się wtrącać ale jak wszystkie info to wszystkie, a nie tylko połowiczne, a reszty trzeba się doszukiwać... napiszcie też, że są te strzelanki w środy i niedziele, a ustawiają sie na nie ludzie TU ... i linka zapodać...

Gal, ale tak właśnie było to napisane...

Link to post
Share on other sites

nie chce się wtrącać ale jak wszystkie info to wszystkie, a nie tylko połowiczne, a reszty trzeba się doszukiwać... napiszcie też, że są te strzelanki w środy i niedziele, a ustawiają sie na nie ludzie TU ... i linka zapodać...

 

Regdorn wydaje mi sie dość jasno napisal ze asg.krakow nie wyraziło zgody na taką mini publikacje?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...