Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam małe pytanie, chciałbym poczytać sobie o sprzęcie obecnych SEALSów, w sensie np. takim jak mają w Zero Dark Thirty. Nie proszę o podanie mi tu na już kitlista całkowitego, ale czy moglibyście chłopaki być tak mili i podrzucić mi jakieś materiały do przegrzebania?

 

Póki co znalazłem tylko taki film

 

http://www.military.com/video/off-duty/movies/zero-dark-thirty-the-gear/2085915036001/

Link to post
Share on other sites
Poszukaj najnowszego katalogu od LBT, jak nic nie znajdziesz to ci wrzucę jutro skan strony z mojego, gdzie jest opis kitlistu z ZDT.

Szaszłyk juz wyprzedził wszystkich napaleńców przed premierą filmu i wrzucił w ten temat to zdjęcie. Jest kilka stron wcześniej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przejrzałem temat pobieżnie, poprzeglądałem nieco fotek w temacie i podrzucanych tu galeriach oraz użyłem nieco googlefu, ale jakoś nie rozwiałem swoich wątpliwości-czy współcześni Sealsi (no dobra 2010-2013) używają MK18 Mod1? Chciałbym się poszpejować "na silsa" (stylizacja, na reko mnie aktualnie nie stać), ale strasznie mi się MK18 Mod1 podoba, tak więc nie chcę się zabrać za to od zadka strony.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Temat zdąrzyłem już przeczytać cały :icon_smile:. Co do reszty szpejów-fuck, nie wiem od czego zacząć :icon_wink:. Chętnie bym się widział w AOR2 Allwina, ale nie wiem za bardzo co dalej-moje googlefu zawiodło jeśli chodzi o foty (ale za to znalazłem fajne osiemnastki na silent pro :icon_biggrin:)

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy (z braku konkretnych fotek) chciałbym robić coś co z grubsza upodobni mnie do współczesnego sealsa (członka ST-3 dla konkretu-wpadła mi w oko moralka z czterema jeźdźcami), natomiast wiadomo, że im bardziej wsiąka się w temat, tym większe parcie na to, by swój szpej upodobnić do tego co widzisz na fotach. Aktualnie względy finansowe wymagają jednak żebym przyjemność ze stylizacji połączył z przyjemnością z airsoftowania (słowem-nie mogę mieć oddzielnego szpeju do lansu i oddzielnego na cotygodniowe wypady), stąd muszę mniej więcej ustawiać się bardziej na umundurowanie zielone niż piaskowe.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...