Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6094 w AOR1?

 

Teraz ja mam pytanie.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mało widać na fotce. Może jednak ktoś pozna po kształcie ładownicy lub czym innym.

22t0he.jpg

O ile jestem dobrze poinformowany, żołnierz zaznaczony strzałką to SEAL z CCT.

Ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakie oporządzenie ma na sobie? To są jakieś pasoszelki? Patrol vest?

Link to post
Share on other sites

Serpa była w 2006 roku używana. Widocznie prywatne zakupy bo w większości to safariland 6004 ale serpa BHI też się przewinęła. Można śmiało brać pod stylizacje także Fobusa SG21, Uncle Mike's pod P226, Comp Tac pod P226 ( wszystkie kabury sztywne, "kompozytowe" ).

Link to post
Share on other sites

Nie no mam Serpe od BHI, dlatego pytałem ;)

Pytanie tylko: dlaczego widziałem tylko montowane na pasie? (osobiście też wolę SERPĘ na pasie, niż na udzie) Związane było to z jakimś ogólnym trendem, czy tak się po prostu złożylo, ze nikt nie nosił jej z platformą?

Poza tym, czy były używane celowniki Eotech? Czy tylko Compy?

Link to post
Share on other sites

Pytanie sprecyzuj. O jakie lata pytasz ( chodzi o optykę ). Jeśli chodzi o 2006 ( z tego co wyczytałem ) to głównie Comp M2 na montażu Wilcoxa lub sporadycznie na niskim montażu typu "L" najprawdopodobniej firmy Larue. Eotechy ( 552 ) zdarzały się rzadko ( Ramadi- na fotach widać ze 2 sztuki ).

 

Co do kabur- nie wiem, to zależy pewnie od tego jak sobie żołnierz założy i jak mu się spodoba/będzie mu wygodnie. I chyba płetwa Serpy jest mniej wygodna od tej z 6004/3004.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cześć! Jako, że jest środek lata i temperatury we Wrocławiu dorównują Mordorowi, zacząłem myśleć o kurtkach i polarach.

Co kupić do wyposażenia w AOR1? Nie mogę znaleźć jakiejkolwiek informacji, na zdjęciach widziałem kilka jakiś kurtek w kolorze foliage i czarnym. Sam myślałem nad jakimś ECWCS.

 

Czy ktoś rozpoznaje te kurtki?

http://pakol.files.wordpress.com/2012/04/20120409-233053.jpg

http://i.imgur.com/zgLk0.jpg

Ewentualnie czy ktoś mógłby polecić jakiś polar bądź softshell, który nie kłułby w oczy rekonstruktorów?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...