Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To będzie stylizacja i to słaba, żadne reko. Nada się pod ersofotwy set a'la Devgru.

 

Hełm do wymiany- Ops Core Ballistic pomalowany w AOR1 ( albo zwykły w khaki/w multi ).

Nokto od bidy może być PVS-15, ale jak już zakładasz Ops Core to GNPVG-18 może byk.

Plecaczek w AOR to może być EI Yote/LBT 2595, oczywiście kopie ( ebairsoft wita ).

M4 przerobione na Mk18mod1 albo nawet pomyśl o HK416.

Link to post
Share on other sites

Ten secik może być, tylko nie nazywaj go Devgru. Po prostu NSW (vaniliowie silsy). Do devgru potrzeba duzo bardziej specyficznego sprzętu, zeby nie bylo niescislosci. Szczegolnie jesli mówimy konkretnie o operacji włócznia neptuna (ktora przeprowadzał 1 ze squadronów DG, a nie całe DG).

Link to post
Share on other sites

No to poprawiam set stylizacja/reko modern seals,NSW

-Aor1 od Allwina

-Kopia Ops Core z GPNVG18

-Lbt 6094 z zestawm ładownc

-Trekingi jakieś

-Plecak jakiś z tych co mi kolega Matrix zarzucił

-No i emka fajna

Czy gra to i ma ręce i nogi ? Bo chciałem się wystylizować na najnowszych modernów a jeszcze proszę o rozwinięcie tego skrótu Vanilia Teams

pozdro

Link to post
Share on other sites

Po 1: zdecyduj się co chcesz wreszcie robić, czy DG czy Vanille...

Po 2: Nie bierz TMC nigdy, bo nie wiadomo jak byś to ścierał czy spierał i tak będzie widać że jest różowe i gówniane

Po 3: Poczekaj i odkładaj mamonę na lepsze kopie typu: Flyye, ToySoldier, SEMAPO

Po 4: Jak chcesz robić DG to tylko 416 a nie żadne Mk18 itd. Głównie 6094K nie A (chyba że set ze świnią). Pisałeś że chcesz na najwcześniejszych modernów, więc najlepiej FAST Maritime, ponieważ zwykłe balistyki są już rzadko. I trekingi to Salomon bądź ASOLO.

Po 5: Nie pisz, że twój set będzie pod reko, ponieważ reko od stylizacji to dużo różnica

Po 6: POCZYTAJ TROCHĘ O TYM I OBEJRZYJ ZDJĘCIA.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktoś z Was interesuje się okresem lat 90tych?

Chciałbym "wystylizować" się na SEALsa w Woodlandzie jak z tego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=z4gofdTS6h8

ok. 2min. zaczyna się scenka, w której chłopaki ćwiczą w lesie. Mundur to oczywiście najmniejszy problem, interesuje mnie oporządzenie typu: pasy, szelki, ładownice,buty itp., itd., no może z wyjątkiem plecaka, który na razie nie jest mi potrzebny. Nie znam się na tym, nie wiem jak co się nazywa i tym samym ciężko znaleźć jakieś konkrety. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś zamienniki/repliki oporządzenia jak to u chłopaków na filmie? Czy standardowy, czarny karabinek M4A1 np. : WE M4A1 Katana będzie odpowiedni dla tego okresu? Oraz jakie obuwie byłoby najbardziej zbliżone dla tego okresu działań, czy nadal używano US Jungle boots?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, materiałów na temat tego okresu jest w necie na tony. Po drugie, lata 90te są stosunkowo drogie - niektóre elementy kosztują krocie. Po trzecie - odpowiadając na pytania - w przypadku M4 do zmiany kolba na starszy typ, jungle są ok, reszta dodatków to w większości mieszanka LBT/BHI/ALICE/ABA/SOTECH itp itd.

 

Na facebooku masz profil kolesia "lord_sex" - robi Silsów, i ma dużo fot, na których możesz zacząć się wzorować. Polecam też www.sealteamthree.net oraz przejrzenie tego filmu do końca, i lekturę na takie tematy jak Greenside, NAVY Seals, system ALICE. Myślę, że po tych trzech hasłach łatwiej będzie szukać Ci reszty informacji.

 

Nikt też nie powie Ci dokładnie CO MA koleś z filmu na sobie, bo nie wiadomo o którego chodzi. Od 2 minuty przez następne 20 sekund przewija się ich tam 3 - także nie specjalnie wiadomo nawet o co Ci chodzi. Jakbyś miał więcej sprecyzowanych pytań, to zapraszam na PW, wtedy chętnie odpowiem.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, materiałów na temat tego okresu jest w necie na tony. Po drugie, lata 90te są stosunkowo drogie - niektóre elementy kosztują krocie. Po trzecie - odpowiadając na pytania - w przypadku M4 do zmiany kolba na starszy typ, jungle są ok, reszta dodatków to w większości mieszanka LBT/BHI/ALICE/ABA/SOTECH itp itd.

 

Na facebooku masz profil kolesia "lord_sex" - robi Silsów, i ma dużo fot, na których możesz zacząć się wzorować. Polecam też www.sealteamthree.net oraz przejrzenie tego filmu do końca, i lekturę na takie tematy jak Greenside, NAVY Seals, system ALICE. Myślę, że po tych trzech hasłach łatwiej będzie szukać Ci reszty informacji.

 

Nikt też nie powie Ci dokładnie CO MA koleś z filmu na sobie, bo nie wiadomo o którego chodzi. Od 2 minuty przez następne 20 sekund przewija się ich tam 3 - także nie specjalnie wiadomo nawet o co Ci chodzi. Jakbyś miał więcej sprecyzowanych pytań, to zapraszam na PW, wtedy chętnie odpowiem.

 

Dzięki za garść informacji ;)

Trochę będę musiał posiedzieć nad rozszyfrowaniem tych skrótów ale przynajmniej mam już jakiś punkt zaczepienia.

Link to post
Share on other sites

Nie. Pas Rescue BHI, kabura safarka lub blackhawk!, LBT-9022B Blowout pouch i bez żadnych fastmagów i innych gówien. Kask który wrzuciłeś to jest replika kasku Team Wendy, a ich SEALsi nigdy nie używali...to, że jest w pixele nie oznacza że NSW go używa...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...