Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No właśnie ciekawy jestem bo z tego co znalazłem może być to jakiś old gen BHI z czarnymi klamrami, tylko nie pasuje mi do tego system mocowania paska i miejsce wkładania płyt... Niby w starym genie jest to rozwiązane w ten sposób (foty w linku) https://angryfrog.wo...-plate-carrier/ Istnieje jeszcze możliwość, że to jakaś wersja przejściowa. Wciąż to dla mnie ciekawostka bo nie mogę znaleźć więcej zdjęć tej wersji w necie, mimio wszystko dziękuje za zainteresowanie tematem.:)

Edited by Fanatic
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A co ma być: malują jak kto umie i jak mu wygodnie.

Nie ma czegoś takiego jak Scar H i L tylko MK17 i MK16. MK17 widać na różnych fotosach promocyjnych, dwa czy trzy zdjęcia poza promosami widziałem, ale trudno mi oszacoować czy to nie są ćwiczenia/testy (sflaczałe kamzy bez płyt to sugerują), ale teraz nie chce mi się tego szukać.

Link to post
Share on other sites

A tera pytanie z innej beczki :D

Czy potrafi mi ktoś wskazać orientacyjnie okres w którym foki zaczęły używać Vliteów? Na stronie S&S nie mogę znaleźć roku wprowadzenia na rynek tych gadżecików a śmiem twierdzić, że jak tylko się pojawiły, to wszyscy zainteresowani zaczęli ich używać.

Pytam bardziej w kontekście tego, czy z Vlite'm na hełmie i z DCU na sobie nie bedę wyglądał trochę jak Back to The Future? ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Pytanie:

Czy ktoś się orientował, czy w Foki w Afganistanie (od wprowadzenia do roku 2006) używali plecaków MOLLE II Assault pack w kolorze 3 color desert? Jestem niemalże pewny, że kiedyś widziałem zdjęcie z tego okresu z takowym plecakiem ale teraz, gdy szukam, widzę jedynie te przeklęte Camelbaki HAWG :D

Ktoś coś?

 

P.S. Swoją drogą ciekaw jestem tego, czy którykolwiek SEAL TEAM używał kiedykolwiek plecaków z systemu MOLLE II, w woodlandzie, czy 3cd

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Witam,

w temacie nie dzieje się za wiele ale wydaję mi się, że to dobre miejsce aby zapytać. Otóż poszukuję informacji nt. wyposażenia plecaka LBT 1562b, używanego przez SEAL w latach ~2000. Przeczytałem cały wątek tutaj, devtsix, tactical.pl i inne fora + google niewiele mi pomogły. I druga sprawa: orientuje się ktoś kiedy zaczęto produkować stazy CAT?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...