Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

nie wyobrażam sobie by ten gość spełnił wymagania BDU

BUD/S, a nie BDU. BDU to mundur.
No i gdzie mk. 18?
Mk18mod0 nie jest wyznacznikiem Navy SEALs.

 

 

Skąd ta fota będzie łatwiej?

 

Znaleziona na photobucket u jakiegoś kolesia w katalogu z zdjęciami na których są wszelkie AK.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

US Army Special Forces

 

Jak dla mnie jakiś otyły SF (pamiętacie Bones'a??), nie wyobrażam sobie by ten gość spełnił wymagania BDU, poza tym wygląda mi na 40+ lat a wg. wymagań NAVY na SEAL'sa mogą startować mężczyźni w wieku 28 lat lub mniej (ew. wyjątek 29 i 30 lat w wyjątkowych okolicznościach). Nie wierzę, by się utrzymał w służbie tak długo taki dziadek. No i gdzie mk. 18? Może EOD jakiś w opiętym na brzuchu Cirasie! :mrgreen: Skąd ta fota będzie łatwiej?

ps. mógłby zgasić tego siurka bo mu w pachę świeci :wink:

 

:wink: :wink: :wink:

 

Ten otyły 40+ latek jest fizycznie sprawniejszy (mentalnie z całą pewnością też) niz Ty teraz :wink:

 

Różnica polega na tym że on zajmuje się tym co Ty próbujesz naśladować bawiąc się kulkami BB w weekendy.

 

Rety po co ja to piszę ? Prosze o "ostrzeżenie" ..... please...

Edited by LittleBird
Link to post
Share on other sites

Oczywiście chodziło mi o BUD a nie bdu :strach:, ale biorę to na karb butelki porto podczas pisania tego posta i przepraszam wszelkich zainteresowanych...

 

Co do sprawności fizycznej to żona nie narzeka i nadal przebiegnę 400m poniżej 1 minuty (przynajmniej zanim mi się tej zimy sadło na brzuchu nie pojawiło). A co do mentalnej sprawności... faktycznie jakoś tak osłabłem po przeczytaniu swojego posta, ale udało mi się już pozbierać Mr.Ravage

To, że spotykam się co weekend by strzelać z bb w innych jest ciekawą formą spędzenia czasu i spełnieniem - zaznaczam - dziecięcych marzeń. W tej chwili nie zamieniłbym się na miejsca z Panem ze zdjęcia i nie chciałbym zarabiać, na życie tak jak zarabia właśnie On i nie dlatego, że już dawno dzieckiem nie jestem, ale dlatego, że mam mniej stresujące, bardziej bezpieczne i wcale bym się nie zdziwił - lepiej płatne zajęcie...

Link to post
Share on other sites

 

Co do sprawności fizycznej to żona nie narzeka i nadal przebiegnę 400m poniżej 1 minuty (przynajmniej zanim mi się tej zimy sadło na brzuchu nie pojawiło). A co do mentalnej sprawności... faktycznie jakoś tak osłabłem po przeczytaniu swojego posta, ale udało mi się już pozbierać Mr.Ravage

To, że spotykam się co weekend by strzelać z bb w innych jest ciekawą formą spędzenia czasu i spełnieniem - zaznaczam - dziecięcych marzeń. W tej chwili nie zamieniłbym się na miejsca z Panem ze zdjęcia i nie chciałbym zarabiać, na życie tak jak zarabia właśnie On i nie dlatego, że już dawno dzieckiem nie jestem, ale dlatego, że mam mniej stresujące, bardziej bezpieczne i wcale bym się nie zdziwił - lepiej płatne zajęcie...

 

 

Koleś kogo obchodzi Twoje życie prywatne?!

 

Ktoś do Ciebie uderzył bo śmiałeś nabijać się z osoby która, zarabia na życie w specyficzny sposób co wymaga nie tylko nieludzkiej sprawności fizycznej, ale i mieć mocną psychikę, żeby nie zwariować. A Ty tylko na weekendy się w to bawisz;]

 

Jaki fajny byś nie był daleko Ci do tego gościa z fotki, bo dzieckiem nie jesteś i zarabiasz lepsze pieniądze :wink:

Edited by Paul
Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie jakiś otyły SF...

 

Tak gwoli ścisłości to o którym panu piszemy? Mam nadzieję że nie o tym w 3C. Bo on to akurat z otyłością niewiele ma wspólnego.

A skoro o tym drugim z AK to nie wygląda mi ona na SF, a raczej na jakiegoś "tłumacza" z przydziału.

Link to post
Share on other sites

OK, jeżeli powiedziałem, że gość jest otyły to tak uważam i jest to moja osobista opinia wzięta z tego, że na załączonym zdjęciu widzę jak opina się na nim i rozciąga dość mocno cummerbund od CIRAS'a. Więc albo nosi rozmiar S, a powinien L lub XL, albo nosi jeszcze pod mundurem np. paca vest, albo jest po prostu gruby. Kto widział i nosił Cirasa Maritime to wie o co chodzi.

Tak samo jak uważam, że gość na tym zdjęciu jest stary. Jest to moja opinia, ale nie rozpoczynajcie wojny z powodu tego, że mam inny gust, bo o tym się nie dyskutuje! Prawda?

 

W żaden sposób nie deprecjonowałem Jego wartości jako żołnierza i nie mówiłem, że jestem w jakikolwiek sposób od niego lepszy. Nie porównywałem się z nim i nie będę.

 

Co do mojego życia osobistego... ehh... to LittleBird powiedział, że jestem na 100% słabszy fizycznie i intelektualnie od operatora na zdjęciu (skąd to wie?), więc chciałem się pochwalić publicznie swoimi osiągnięciami, bo nie jest ze mną tak bardzo źle.

Prawdą jest, że nie chciał bym się spotkać, z tym gościem ze zdjęcia sam na sam i powiedzieć mu w cztery oczy: "Ty grubasie!", więc pragnę wszystkich zainteresowanych i obrażonych przeprosić za swoją opinię na temat tuszy owego Pana, która to mogła urazić fanów airsoftu w Polsce. Przepraszam.

 

Skończmy off top i wracajmy do tego o czym powinniśmy tu pisać, bo chyba nie o SF-ach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest Mati13k

Witam! Ja chciałem się zapytać o wyposażenie snajperów z Commando Fok. Nie chodzi mi o Marksman'ów lecz o snajperów. Na razie para snajperska odchodzi na drugi plan. Jestem ciekawy jak wyposażony jest snajper ( nie spotter ) z SEALs. Z tego co mówi google to podstawą jest M40, ale widać jeszcze na kilku zdjęciach Mac Milany itd. O ghillie oczywiście nie pytam. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam! Z moich informacji wynika, że nadal używają m24, chociaż powoli zostaje zastąpione przez xm110, czyli wersję rozwojową sr-25 (mk11 mod 0), dodatkowo barrett m82a1/107. Co do TAC-50 to wiem, że kanadyjscy snajperzy używają. Poza tym snajper to jednostka indywidualna, więc ograniczenie sprzętu jest mniejszą lub większą fikcją. W grę wchodzą bronie, które są związane ogólnie z Ameryką, chociaż teraz mk13 zapożyczone od brytoli zmienia postac rzeczy.

Co do m40 to jest to broń stworzona specjalnie dla usmc. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo został stworzony na bazie remingtona 700 w Marine Corps Base Quantico. Chociaż na TYM ZDJĘCIU snajper sealsów po lewej ma m40a3. Nie wiem i nie chcę wprowadzac w błąd, ale jak już mówiłem snajper to jednostka indywidualna i takie oporządzenie jak broń może dobierac według własnych upodobań.

Sam zaczynam przygodę z rekonstrukcją fok, właśnie jako snajper posiadając SR-25. Jeśli chodzi o marksmanów to używają spr-ek i innych free floatów wersji m4, jak np TUTAJ

 

Pozdrawiam,

Krzak

 

Snajper jest po prawej stronie zdjęcia, ale po lewej od strzelca z sr-25. To tak gwoli ścisłości, żeby mnie nie dzieci nie zjadły... :)

 

Pozdrawiam,

Krzak

Edited by nfbt
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...