Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zmieniając temat, mam pytanie dot. rekonstrukcji FR z końca 2004, Operacja Phantom Fury.

1. Czy jest to zdjęcie miej więcej z tamtego okresu: http://picasaweb.google.com/forecon.co/USM...738751752129666 ?

2. Mundury jakich używali to DCU czy mccuu desert?

3. Wiecie może gdzie mogę dostać Force Recon Surefire flashlight holder: http://www.specwargear.com/update113007/MC-surefire-1.JPG ?

4. W jakim kolorze najlepiej kupić Safarilanda czarnego, CB czy desert?

5. Czy rękawiczki Mechanix w cb mogą być?

6. Patrol Pack jako plecak będzie ok?

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Edited by janek337
Link to post
Share on other sites

Na tych zdjęciach mają emki bez RISów, gogle x800, shingle, micha TC 2001, myślałem że raczej mieli szyny na karabinach, gogle to Ess nvg, ładownice to raczej CQB, a hełmy to TC 2000. Jeśli by tak nie było to mój aktualy szpej w sporej części nie pasuje. Kompletowałem go raczej pod to zdjęcie :

http://picasaweb.google.com/forecon.co/USM...738751752129666 z jakiego jest ono okresu? Przed czy po Faludży?

Edited by janek337
Link to post
Share on other sites

Moj drogi Shingle brak RISa oraz Mich i gogle to jest indywiduum operatora, wiec nie masz co sie przejmowac. RISy na M4 mieli juz oddawna, a ten pan widac stwierdzil ze mu nie potrzeba

 

zdjecie ktore pokazales ciezko jest okreslic, niewiadomo gdzie i kiedy zrobione, ale oscyluje w tym okresie. Jezeli masz szpej skompletowany jak zes napisal to jest prawidlowo

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Po dłuższym okresie przymierzania, wreszcie chcę zacząć bawić się w stylizację na FR/Marsoc (tak od 2006/2007). (stylizacja dlatego że na reko jeszcze nie jestem dobrze przygotowany, sprzęt i wiedza)

 

Chciałbym biegać w cirasie (land,cb). Nakolanniki już mam, czarne alty, mich'a, marpat desert, ESS ICE, buty altama.

 

W planach zamierzam zaopatrzyć się jeszcze w serpę (cb).

 

I tu mam parę pytań:

1. Czy dobry mam kolor nakolanników, bo mam wątpliwości nad altami w cb.

2. Serpa, może być w cb, czy lepiej czarna?

3. Czy mogę używać pokrowca na miską w mapecie? Na zdjęciach niestety nie widziałem, ale może?

4. Plecak ilbe, da rade?

5. Czy mogę sobie kupić gore w wdl, (III generacja), chce by pasowało.

 

Od razu wspomnę że przeczytałem temat, ale chciałbym upewnić się w swoich przekonaniach. Nie chciałbym odpowiedzi ubliżającym stylu, lepiej na PW mi napisać.

Link to post
Share on other sites

Witajcie Panowie.

 

Z góry chciałbym poprosić, abyście zachowali dla siebie odpowiedzi typu "Google nie gryzie", "Poszukaj", ponieważ - uwierzcie mi - starałem się jak mogłem...

 

Czy znacie jakieś polskojęzyczne strony internetowe, prawiące stricte o FR? Chodzi mi głównie o historie, losy tej jednostki, akcje w jakich operatorzy FR brali udział - niekoniecznie o wyposażeniu, bo tego genialnym źródłem informacji jest ten właśnie topic i oczywiście znalezione w sieci fotki.

 

Artykuł w angielskojęzycznej Wikipedii wygląda spektakularnie, aczkolwiek moja znajomość języka Sasów jest - jak to się mówi - komunikatywna i tłumaczenie tego tekstu byłoby dla mnie drogą przez mękę...

 

Dlaczego pytam? Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł, aby stylizować się właśnie na operatora FR - chciałbym się za to zabrać od właściwej strony.

 

Pozdrawiam.

Edited by Ketsok
Link to post
Share on other sites

Jedynimi dostepnymi materialami o historii i operacjach sia ksiazki po angielsku o ktorych pisalem kilka stron wczesniej. Polskiej strony o FR nie ma,

Ok... w takim razie będę musiał sobie poradzić z moim angielskim... Cel uświęca środki ;)

 

Madjong - żeby nie robić OT za sekundę puszczam PW

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiedziałem gdzie zadać to pytanie, ale chyba ten temat będzie najodpowiedniejszy.

msoagdarc12mq2.th.jpg

Czy kamizelka na zdjęciu nie jest czasem w Coyote Tan? Zdjęcie pochodzi z galerii MARSOCu na MP.net. Z tego co mi wiadomo USMC nie używało oporządzenia w tym kolorze więc czemu pan na zdjęciu ma taką kamizelkę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...