Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

badseed, faktycznie to CIRAS, teraz to widzę, a EPC = MBAV :icon_rolleyes:

 

MatriX, jeśli chodzi o tego pana w środku to stawiam na kojotowego Crye CPC. MARSOC dostał tego trochę i widać to na zdjęciach 2010+. A FAPC nigdy nie widziałem w użytku

Krave nie do końca, bo MBAV, ma standardowo wszyte już miękkie wkłady balistyczne, a zwykły PC od EI ich nie ma.

Link to post
Share on other sites

Źle się wyraziłem, przepraszam, pisałem z telefonu. O co mi chodziło:

Przykład: real deal SPC ma wszyte miękkie wkłady balistyczne, kevlar nie kevlar, wsadzamy w to płytę i mamy podwójną balistykę. I tak samo kopie SPC też mają jakieś tam coś imitujące te miękkie wkłady

Jak się właśnie dowiedziałem, real deal MBAV też ma wszyte/zintegrowane w jakiś sposób miękkie wkłady, natomiast real deal EPC nie, o ile dobrze zrozumiałem. No i teraz pytanie, czy kopie tej kamizelki występujące na rynku (mam na myśli Flyye'a/Pantaca to kopie EPC czy MBAV, czyli czy mają już w środku coś imitującego miękkie wkłady czy tylko mają miejsce na miękką i twardą balistykę?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to sie ma do tych nowych wynalazkow ktorymi tak tutaj sypiecie ale CIRAS bez BALCSow jakis taki... platfy mi sie zawsze wydawal...

Chodziło mi o to, że EPC i MBAV wyglądają identycznie, z włożonymi kevlarami. Jedyna różnica między nimi to brak wszytego wkładu kevlarowego w EPC. Wkładasz miękki do EPC i masz to samo co w MBAV. I zgadzam się z tobą, każdy plate / armor carrier bez balistyki wygląda jak flak :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ktoś na początku tego wątku wspomniał, jakoby USMC FR używali ok. 2005 roku kabury SERPA

http://www.code3tact...10503OD-R_1.jpg

 

is that true?

 

Poza tym, jak ma się sprawa z hełmami używanymi przez FR w tamtym okresie?

Tzn. głównie były używane MICHe 2000, ale czy zdarzały się też MICHe 2002? Bo zaciekawił mnie fakt, jakoby w COD4 operatorzy FR mieli właśnie wersje bez zabudowanych uszu... i nie wiem,czy to tylko fikcja gry, czy serio takowe się zdarzały?

Edited by kajtoo5
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...