Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jednostki antyterrorystyczne polskiej policji (SPAP/WR/BOA/CBŚ/GRS/SAT)


Recommended Posts

Co do worka to nie trzeba odrazu kupować Eagle industrial bo za mniejsze pieniądze można mieć również porządnej firmy Singin Rock

http://www.na-linie.pl/index.php?p54,torba...-line-do-50m-dl

 

 

W przypadku produktów Singing Rock'a też płaci się za markę. Taki worek, można kupić poniżej stówki...

 

A dałem link do Eagla, bo orzełkowe jest pro.. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

A ja że tak powiem, nieśmiało się zapytam, czy w Warszawie istnieje jakaś grupa rekonstruująca BOA? Interesuje się tą tematyką od jakiegoś czasu i szukam osób, które podzielały by moje zainteresowanie. Myślę o rekonstrukcji, aczkolwiek nie chcę się pakować samemu w coś co okaże się solową zabawą, bo raczej fajnie jest budować pełen fireteam. Piszę od razu że interesuje mnie współczesna koncepcja BOA (patrząc od strony wizualnej to: ACU, oliwka, etcetera).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czytałem właśnie, ale zmyliło mnie zdanie: "Policjanci Centralnego Biura Śledczego i komendy wojewódzkiej w Kielcach zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy wieźli samochodem 5 kg marihuany."

 

Swoją drogą widzę, że rzeszowski CBŚ ma 10x lepszy sprzęt niż nasz SPAP :mrgreen: .

 

Właśnie dodatkową zmyłką było to, że "tak dobry" sprzęt jeszcze się na Podkarpaciu nie pojawił.

Edited by DaVID AntiTerrorist
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Widzę, że moje pytanie w żartobliwej formie nie zostało dobrze odczytane. Chodzi mi o tę rączkę wystającą u lewego boku na drugim zdjęciu. To jest jakiś rewolwer? Pistolet sygnałowy? Flara?

 

Jeśli rewolwer, to do czego się go używa? Zapasowa broń boczna? Czy może to jest jakiś obrzyn na niedźwiedzia/magnum na rosyjką mafię?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...