Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jednostki antyterrorystyczne polskiej policji (SPAP/WR/BOA/CBŚ/GRS/SAT)


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie, wiem że temat przewinął się tu kilka razy, ale wydaje mi się, że nie został wyjaśniony. Chodzi o te kamizelki:

12321105_940599729347722_3316009257261062232_n.jpg?oh=fba270f8d801dac93cea0538e252b844&oe=5748B2D8

 

Pojawiła się tutaj parę razy odpowiedź, że to Lubawa Defender, ale porównując fotkę z katalogowymi zdjęciami Lubawy Defender różnice są widoczne gołym okiem. Bardzo zależy mi na identyfikacji.... zatem cóż to jest?

Edited by ŚwiętySPAP
Link to post
Share on other sites

Panowie, wiem że temat przewinął się tu kilka razy, ale wydaje mi się, że nie został wyjaśniony. Chodzi o te kamizelki:

12321105_940599729347722_3316009257261062232_n.jpg?oh=fba270f8d801dac93cea0538e252b844&oe=5748B2D8

 

Pojawiła się tutaj parę razy odpowiedź, że to Lubawa Defender, ale porównując fotkę z katalogowymi zdjęciami Lubawy Defender różnice są widoczne gołym okiem. Bardzo zależy mi na identyfikacji.... zatem cóż to jest?

 

Mogę prosić o linka do artykułu ? Chodzi ci o gościa po prawej jak myślę.

Link to post
Share on other sites

Te kamizelki, które zapinane są na boczne fastexy i duże panele rzepowe to na 99% procent tzw. "Piorun" bądź jego alternatywna wersja, czyli czarna inspiracja NFM Jackal'em. Bodaj Polskór je robi.

 

Jeżeli chodzi o powyższą zintegrówkę... nie wiem, nie mam pojęcia...

Może gdyby było ostre, wyraźne zdjęcie przodu to by się coś dało wymyślić. A tak...

 

Do stylizacji/reko SPAPu Szczecin najbezpieczniejsza opcja to Chińczyk MIWO :)

Link to post
Share on other sites

Prędzej scarab od miwo, rats też się nada bo podobną mamy na zdjęciu. A skoro stwierdziłeś że Lubawa sprzedaje inwidualnym to najlepsze rozwiązanie jest kupić lubawe defender.

 

Co do kamizelki: Pogrzebałem w fotkach które znam i znalazłem tą samą kamizelkę.

12596073_898181980296586_473996360_n.jpg?oh=97a27e404644a8f56bea9845247cb28d&oe=56A5088D

 

Pytałem się już o nią w #708 i dostałem odp że może być to moratex.

Edited by piorun975
Link to post
Share on other sites

Co do tej kamizelki, to nie mam pewności, ale kilka patentów wygląda na NFM. Miałem swego czasu Tryma od NFMu (tego, w którym biega BOA) i konstrukcyjnie wyglądało to podobnie.

 

Rozumiem, że tajemnica mistycznych kamizelek z fotek przy autobusie i screenów od Pioruna jest nieodkryta. Udało się zidentyfikować kamizelki zapinane fastexem jako "piorun" robiony przez Polskór a inspirowany Jackalem.

 

Btw. wracając do naszego poczciwego MIWO, ma ktoś jakieś info czy jakaś formacja biega w SCARAB'ah?

i jescze z tej samej beczki. Kamizelka zintegrowana Currahee: http://www.currahee.pl/produkt/kamizelka-zintegrowana-qr Próbowałem zidentyfikować po fotach czy jakaś ekipa w tym śmiga, były poszlaki ale pewności brak. Ktoś coś w tym temacie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...