Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt


Recommended Posts

Mi się podoba ta prostota. Zero zbędnych dodatków, pierdów.

Co to za rękawice?

BTW, do bristola wchodzą tylko 2 magi??

 

Ad.1. Rękawice to to : http://armyworld.pl/product-pol-726-Rekawiczki-Skorzane-Wojskowe-BW-Rekawice-Wersja-Letnia-.html bardzo często używane w tamtym okresie.

Fotki na potwierdzenie :

+ http://www.auswaertiges-amt.de/cae/servlet/contentblob/574782/banner/152185/110504-KFOR-Bild.jpg

+ https://picasaweb.google.com/105700494668883618109/5Kwietnia2012#5735450858073003762

+ https://picasaweb.google.com/105700494668883618109/5Kwietnia2012#5735449771367716898

Ad.2. Do kieszeni bristola wchodzą aby 2 magi, leczy to wystarcza na patrol, na upartego może wszedłby pakiet 2 magów.

Edited by Cezarovski
Link to post
Share on other sites
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamizelka w DMPie? Kup mehlera będzie git. Wgl arafatka jakaś by się przydała... :bialaflaga:

 

Co do rekawic... xD mam takie moris na sprzedaż...:D

 

Ogólnie rekonstrukcja na poziomie. Jak napisał moris bez zbędnych bajerów taka jaka ma być. Profesjonalnie :wink:

 

Rekonstrukcja kosowa i jest Rekonstrukcja kosowa :wink: Tzn żołnierza z kosowa bo samego kosowa brakuje. :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Chest rig LHT I generacji z ładownicami na magazynki II generacji w TAN widoczny u członka dalekiego zwiadu w tym filmiku :happy:

 

ltchest.jpg

 

Jeszcze trzeba będzie go doposażyć w worek zrzutowy LHT w multi, zawieszenie jednopunktowe LHT i z czasem może jakieś ładownice dodatkowe :happy:

Edited by CptInzMathias
Link to post
Share on other sites

Ty masz pewnie rękawice pilota, one są takie jasne...

 

Pilota całe ze skóry??

Mam normalne rękawice skórzane BW, wersję bez ocieplenia.

Takie jak gościu na pierwszym planie.

ksk00002mzeu.jpg

Z tego co wiem, to właśnie ten obok z AG ma rękawice pilota.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

img_0158h9c13.jpg

 

- maska Poseidon Technica;

- nóż tytanowy Unidive;

- zegarek naręczny płetwonurka technicznego (Armbanduhr, technischer Taucherdienst) - szczegółowy opis zegarka wkrótce ukaże się na naszej stronie.

 

Praktycznie skończona rekonstrukcja członka Kampfschwimmerkompanie w zestawie do OHK (rok 2010):

 

img_000821khf.jpg img_00111ejvr.jpg img_001294kym.jpg

img_0032dmjm1.jpg img_0041dzkbp.jpg img_00604ykpq.jpg

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szpej zwiadu KSK w sumie można powiedzieć,że skompletowany z zewnątrz :icon_wink: zostało ''wypychanie kieszeni''.

 

a2yxu7j.jpg

 

Jakość zdjęcia średnia niestety,listy szpeju nie robiłem gdyby ktoś czegoś nie rozpoznał to pisać.

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

img_0095jau39.jpg

 

Poseidon Technica

Poseidon - Unidive Schnorchel

Armbanduhr, technischer Taucherdienst

Poseidon - Unidive Titan

Poseidon Pro Fin

Petzl M 73 Kador

Beluga Taucheranzug Bundeswehr

 

Apollo Bio - Fin Pro:

 

img_0158kpqe6.jpg

 

kampfschwimmer02anlanx1ph8.jpg

(po prawej, na karabinku przy pasie)

 

5431051622_7086c0d185tnp44.jpg

(skrajnie po prawej, zamocowane j/w)

 

kampfschwimmer_22pmeatxq74.jpg

(z lewej, widoczne zamontowane opcjonalne sprężyny w mijscu pasków)

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Moja stylizacja na Kommando Speziakräfte - OEF (początek roku 2002, Prata Ghar).

19eu4i.jpgmixv2uvp.jpg

Więcej fotek: http://abload.de/gallery.php?key=uFfrc3mv

 

Kitlist:

 

1st line:

- zmodyfikowana parka 3FT Feuchter/Ringelai (93/94)

- spodnie 3FT

- czapka wełniana BW + gogle UVEX SWD

- arafatka BW

- czołówka Petzl

- buty Haix Bergschuhe 2k

- rękawice skórzane BW (wersja letnia)

- BHI duty belt + kabura BHI omega

 

2d line:

- custom SE Kajak Rig (+ MS2k, KM2k, CAT, opatrunek)

 

3rd line:

- Berghaus Munro + Alty oldgen

 

Repliki:

- P8

- G36KA1

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Rekonstrukcja spadochroniarza z Fallschirmjagerbatallion 261 rok 2009-2011 ISAF afganistan.

 

1491653_601247783274409_1860616061_n.jpg

1480739_601247493274438_1061148312_n.jpg

1501799_601247569941097_255335111_n.jpg

 

W zimowych klimatach. :) Na fotkach z kolegą stylizującym się na coś pod Polskie special forces.

 

Kitlist ogólnie.

Smock JKD, Spodnie JKD, Combatshirt Leo Koehler, Hełm Schuberth 828a, Peltor Soundtrap, Mehler SK, Chest Rig LHT, Buty Hanwag Yukon, NVG lucie helmet mount, G36KA2, USP45 robiące za P8.

 

 

BTW: trochę pusto w tym dziale ostatnio. Aż tak mało osób zajmuje się rekonstrukcją sił naszych zachodnich sąsiadów? ;)

Link to post
Share on other sites

BTW: trochę pusto w tym dziale ostatnio. Aż tak mało osób zajmuje się rekonstrukcją sił naszych zachodnich sąsiadów? :icon_wink:

 

Aktywność znacznie spadła. Pewnie u części przeszło zainteresowanie BW, kilka osób przestało się aktywnie bawić, a reszta ma już dużą wiedzę po przeczytaniu tematów na forum. Historia podobna do JaKdo13, gdzie z czasem też zainteresowanie topniało...

Swoją drogą trudno o nowe informacje i tematy, bo już tego trochę się zabrało przez ostatnie lata.

Link to post
Share on other sites

Nie ma nikogo kto by nawet ludz prowadził. Dla większosci robienie reko typowego piechociarza zrobiło się nudne. A jednostki typu spadochroniarze czy współczesne KSK są nigdzie nie opisane. Nie licząc już grenadierów czy piechoty którą można oglądać na zdjęciach w przeróżnym sprzęcie. Samemu można błądzić między fotkami i do niczego nie dojść. W grupie co innego wrzucając zdjęcia i rozkminiając co kto na zdjęciu ma i kto to jest. (tak jak to miało miejsce)

 

Stąd założeniem tego forum było by takich ludzi ukierunkować i pomóc im działać.

Dobrze by było jak by osoby które jeszcze cos działają udzielały się. Przydało by się tu trochę ożywić atmosferę.

Jak znajdę troche czasu postaram się napisać coś o spadochroniarzach i sprzęcie który jest aktualnie w użyciu. Dotyczy to głównie firm takich jak LHT, Tactical Tailor czy Zentauron które na tutejszym forum w sumie poruszane nie były.

 

Brytoli jest plaga US to samo.. :) Ostatnio mam okazję współpracować z Brytyjskim. Jezdzę z nimi na szkolenia i mam zamiar pokazywać się na dioramach. np w formie ISAFu to samo mam w planach z rekonstruktorami US.

Tylko ciężko coś działać gdyż tylko ja i moris siedzimy w temacie spadochroniarzy Bundeswehry na misji w Afganistanie.

Szukam Rekonstrukcją zainteresowanych jak i tych którzy rekonstrukcję robią a siedzą cicho i budują swoje reko w zaciszu domu o ile tacy są. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...