Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mu mu

Kałacha bardzo łatwo własnie na Stg44 pzrerobic jak napisał Foka.

A wiadomo na wojnie Sowieci użwywali wszytkiego co im wpadło w łapki, wiec bedziesz mógł biegac z trefiejnym stg. :wink:

 

[Pisz poprawnie, mówiłem Ci, że poza pomorskim nie ma taryfy ulgowej.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Pooglądałem zdjęcia i ciężko by to było , z tą lufą i kolbą coś zrobić. Chyba konwersja byłaby najlepsza czy coś

 

 

Używaj polskich znaków. Skoro ja się muszę męczyć i ich używać to ty też :P

Edited by Jones
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Tak Einsteinie, między grudniem 47, a styczniem 48 prowadzono testy 3 konstrukcji biorących udział w konkursie na broń indywidualną na nabój wz. 43 (w tym AK). AK został przyjęty do armii w 1949. Ale jestem przekonany, że już w latach 40-tych Specnaz używał nieistniejącej jeszcze broni, przecież to Specnaz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Przecież pod Grunwaldem wygraliśmy też dzięki tajemnemu Specnazowi z tajemnymi Kałachami. To Wy nie wiedzieliście?? :roll: A Rosjanom w Stalingradzie pomógł Frodo z Mordoru i Harry Poter.

 

Chyba zacznę częściej zaglądać do Rekonstrukcji bo widzę że ciekawe rzeczy się tu dzieją ... albo może lepiej nie :lol:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Jednak czy nie bardziej opłacalnym jest zakup 'gotowego' Stg 44 niż przeróbka np. z MP5?? Moim zdaniem gotowiec lepiej się prezentuje no i jest wytrzymalszy...

 

 

Edit: MAJOR762 ale żeś odgrzał kotleta... :twisted:

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Jednak czy nie bardziej opłacalnym jest zakup 'gotowego' Stg 44 niż przeróbka np. z MP5?? Moim zdaniem gotowiec lepiej się prezentuje no i jest wytrzymalszy...

Edit: MAJOR762 ale żeś odgrzał kotleta... :twisted:

 

 

Co do wyglądu zgadzam się, ale z wytrzymałością to u chinola cienko, oj, cienko ... No ale na 100% gotowiec jest tańszy.

Link to post
Share on other sites

Się śmiejecie ze Stawki... a w Kompani Braci nie lepsze wozy jeżdżą... o "Szeregowcu" nie wspomnę.

 

Trzeba poczekać, aż chińczyki wypuszczą replikę Tygrysa w przystępnej cenie, to skończy się budowa customów na bazie T-34 i T-55 :-P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...