Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cena może i nie jest zaporowa, ale doliczając przesyłkę nie zachęca do wielkich zakupów. Na szczęście dla krasnej armii dostępną i tańszą jak na razie alternatywą jest MP-40 i tak bym to na tym etapie zostawił. Za takie pieniądze można nie tylko dostać wspomniany wcześniej MP-40 ale skompletować mundur i wyposażenie czerwonoarmisty na poziomie rekonstruktorskim.

Poczekamy z rok to i pepesza będzie tańsza.

Link to post
Share on other sites

W sumie masz racje ;D ja wydałem na Sowiecki sprzęt podstawowy ok. 300zł (ostatnio w Toruniu liczyliśmy :D)

 

Jedynie można mieć nadzieje, że się PPSz'ą zainteresuje jakaś firma produkująca repliki seryjnie no i wydadzą w cenie ok. 1000 - 1300zł.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Chwilowo projekt w zawieszeniu, ale malutkimi kroczkami do przodu (P 64)... Czy ktoś ma wolne okablowanie do GBv7? Bez tego nie uruchomię go i stoję z PPSzką. Mam już sporo rysunków. Nie wiem tylko, jak rozwiązać gięcie chłodnicy, bo na oryginalną mnie nie stać.

http://www.allegro.pl/item367190032_chlodnica_ppsz_44r.html

Być może, że zrobię adaptację oryginalnego maga "барабанчикa"

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Fiedtow jak chcesz chłodice od PPSz to są 2 wyjścia: albo kupujesz od tego gościa za tyle,_albo znajdujesz wykopaną w miare dobrym stanie za conajmniej połowe ceny._Wiem, bo troche się tym interesuje i restauruje złom wykopany dla znajomych_(jak chcesz moge Ci się nawet pochwać:)) tutaj masz próbki moich "umiejętności" http://rapidshare.com/files/119783811/maus.zip.html .Więc jak co to moge Ci z tym pomóc, bo sam chciałbym coś takiego mieć:)

Pozdr

 

 

 

zwracaj większą uwagę na to co piszesz, przeczytaj dokladnie posta zanim go wyslesz

Edited by Jones
Link to post
Share on other sites

Myślę nad gięciem z duralu. Niestety, brak czasu na realizację projektu. Siedzę w AK Sierżanta. Pozostała wymiana kolby na oryginał i GBoxa. I z Cymy już nic nie zostało, z wyjątkiem komory HU, luf i muszki ze szczerbinką :lol: .

Dawidzik1. Czy już dopasowywałeś GBoxa? Kolbę, jak widzę masz oryginalną... Daj więcej zdjęć...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Towarzysze i towarzyszki!! :wink:

W imieniu mas pracujących miast i wsi odgrzewam temat i proszę szczęśliwych użytkowników o wyrażenie swych opinii na temat cudu radzieckiej techniki, jakimi są repliki pepeszek firm ARES, HEXAGON lub S&T ARMAMENT . Jak się Wam sprawują na froncie walki z burżujstwem, kułactwem i zachodnim imperializmem? Jak z zasięgiem - czy jest słuszny? Jak sprawują się magazynki: bębnowy i łukowy od ARESA - który lepszy? Czy są w jakikolwiek sposób kompatybilne? Piszcie kolektywnie i nie unikajcie krytyki. Mam nadzieję, że pomożecie. Tak więc do roboty i użytkownicy wszelkich pepeszek wypowiedzcie się!!!

Edited by MICHAL
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...