Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ubior Stalkera


Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zajebiście pomyślane to wszystko. Fajnie jest się powygłupiac, udając postacie z gier, o ile jest tez dobrze pomyślany scenariusz. Choc wydaje mi się, że gdy chce się zacząc udawac stalkera to wystarczy czapka uszatka i wódka "Kozak":D

 

Ale serio to podstawa to Kałach, słonik (bądź inna maska) i dobre buty (najlepiej stare glany). W końcu zaczynając grę wyglądamy jak pan Józek spod monopolowego :-F

 

http://www.oblivion-lost.de/ger/community/..._wp_01_1280.jpg

 

A tu stalkerowe giwerki

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Ostatnio myślałem nad tym tematem i doszedłem do wniosku, że najlepiej wykazac się inwencją twórczą.

TO + przeciwchemiczny DPM za 60 zeta, da już całkiem niezły efekt, zbroi stalkera (dokładniej to pancerza "Wolności").

Do tego stary Chest Rig i plecak "Kostka" bądź Bundeswehry, jakieś ochraniacze, skórzane rękawiczki, AK do łapki i jazda.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Zależy czy mówimy o wyposażeniu "prosto" z gry czy własnych interpretacjach. Np., żołnierze "Wolności" mają kombinezony w Flecktarnie, Woodlandzie, Flora itp. "Powinnośc' zaś biega na czarno z czerwonymi klatami, co raczej sie nie przyjmie :-F

Jeśli znów mówimy o klimatach bardziej realistycznych, to stary ruski sprzęt jest faktycznie jak najbardziej na miejscu. Choc kombinezon ma chronic przez "promieniowaniem", a nie wiem czy KLM-K się do tego nada.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

A jak wam się podoba taki ryjek

 

8fb84f6477a8ce3fm.jpg

 

Tutaj widzę Jakuba Wędrowycza w masce p-gaz. :D

 

fotografia7ih6.th.jpg

 

Normalnie mam nową tapetę :D

 

Co do ubioru, to każdy jakiś "kamuflujący" byłby dobry, w końcu stalkerzy to byli zwykli ludzie którzy polowali w zonie na artefakty + jakaś wybajerzona maska typu mp-5, słoń czy taka jaką używa sas (nazwy nie pamiętam)

Link to post
Share on other sites

A to ja i kumpel. Pozowaliśmy dla jakiegoś gościa na sesji w klimatach Stalkera.

 

fotografia1mp2.th.jpg

 

fotografia7ih6.th.jpg

 

fotografia46tv2.th.jpg

 

Szczep, mógłbyś przytoczyć co tam macie na sobie? Bo efekt jest rzeczywiście powalający, no i gratulacje dla fotografa, kawał dobrej roboty.

Edited by FalamHazam
Link to post
Share on other sites

A najlepsze jest to, że u Strugackich, stalkerzy nawet broni nie nosili. :-F Potrzebowali tylko dobrego stroju kamuflującego przed siłami rządowymi, coby ich do ciupy nie wywieźli.

 

Co do sprzętu na zdjęciach. Zdaje mi się czy osobnik na drugim planie drugiej foty ma REACTORa?

Oprócz tego (może ślepy jestem) widzę, że posiadacz cudnej eMki ma HSG Weesatch albo jakiegoś Chest Riga (czyżby TAJ by Miwo?).

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak innym ale mi przynajmniej w tej masce jest ciężko zgrać przyrządy celownicze w g36c, trzeba mocno przechylić głowę. Można by pokombinować jeszcze z jakąś maską która ma zamknięty obieg powierza (butle z tlenem na plecach) :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Problemów z celowaniem zaoszczędzą maski z wizjerem panoramicznym

np taka w jakiej jestem na STREFIE .

Nie pamiętam modelu ale to strazacka maska właśnie od aparatu powietrznego.

Inną zaletą tego typu masek jest to że wizjer łatwo "opancerzyć" oklejając go folią antywłamaniową albo pokolorować odpowiednią folią.

 

http://picasaweb.google.pl/miko.warrior/ST...664744885922834

 

http://picasaweb.google.pl/miko.warrior/ST...664732001020930

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...