Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TVP Białystok


Guest Miles_ACE

Recommended Posts

Guest Miles_ACE

Dzisiaj około godziny 19 w TVP Białystok leciał super program o Airsofcie. Wszystko było przygotowane wspaniale. Wywiad w studio z maniakami, cały sprzęt jaki opisywali, humor podczas rozmowy i (tu chyba po raz pierwszy) brak jąkania się ze strony airsoftowców jak i reporterów. Widziałem tylko urywek, który wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Może ktoś z Białegostoku (i nie tylko) to nagrywał? Taki materiał mógłby posłużyć jako wzór. Pogratulować.

Link to post
Share on other sites

No, pogratulować, bardzo dobry program.

 

Nie byłbym sobą gdybym nie wytknął ;) Jak dla mnie zaczęsto pada słowo broń, ale to raczej wina prowadzących i uczestnicy wywiadu odruchowo też zaczęli używać tego określenia.

 

No i już zupełnie bez znaczenia dla przeciętnego zjadacza chleba - MultiCam nie jest pomysłem US Army tylko firmy Crye Precision. Powstał na potrzeby konkursu na nowe umundurowanie US Army, ale odpadł, a wygrał UCP.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa.

Foka no cóż, stres troche zjadał przy rozmowie stąd takie błędy. W sumie nie wiedziałem/nie wiedzieliśmy jakie konkretnie pytania będą nam zadawać więc odpowiedzi powstawały spontanicznie. Z liczbami airosftowców w Bstoku też nie trafiłem:P No ale tak jest jak na szybko trzeba szacować:P

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Grupa DPM w programie, to minuty: od 07:21 do 13:50 i od 17:50 do końca pierwszego filmu, oraz początek drugiego filmu.

 

Pozdrawiam

Knopers

 

Knopers zapomniałeś dodać, że jeden z członków Grupy DPM występuje również w trzecim filmiku od 14 do 15 minuty przy rozciąganiu taśmy z Panią Agnieszką heheh :P

 

... dzięki Panowie za pozytywne komentarze. Bardzo nam zależało, żeby wszystko wyglądało jak należy.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...