Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak ktoś stawia M150/M170 to raczej reszta części nie jest najgorszej jakości.

Poza tym, jeśli wpakowało się grubą kasę w tuning i replikę, to nie jest problemem raz na jakiś czas wymienić szkielet.

 

Póki co, jak dla mnie, to pękanie szkieletów to jest jakaś legenda.

Jedyny taki przypadek miałem na stockowej sprężynie po przebiegu ok 150 000 kulek i byłą to wersja v.3 G&G.

 

Oprócz tego używałem na gb v.2 G&P M140/M150 na full auto przez jakieś 70 000 kulek, miałem na nim kilkanaście zacinek przy -12 stopniach i zero zużycia.

 

Tak samo stock v.3 King Arms - katuję go już długo na M120 i nic.

Link to post
Share on other sites

Ok, ja mam u siebie:

 

*sprężyna M150 Guarder'a (możliwe że troszkę zużyta- siedzi w gearboxie z półroku)

*Gearbox ver3 VFC

*FTK Guarder'a do AK (zębatki ITU)

*tłok DF tytanowy

*łożyska DF 7mm kulkowe

*silnik Systema Magnum

*bateria Li-Po 11,1V 2200mAh 15C lub 12V 2400mAh

*lufa 6,04mm Systema 51cm

 

Zastanawiam się czy gra jest warta przysłowiowej świeczki...

Bo sprężynę niedługo trzeba będzie wymienić.

Zastanawia mnie także czy wymiana lufy np na Prometheus'a da coś?

 

Pozdrawiam pj

Link to post
Share on other sites

Wg mnie nie warto.

Na M150 replika już ładniutko działa, a na M170 będzie tylko się męczyć, a te kilka metrów zasięgu nie jest tego warte.

 

A lufę zostaw taką, jaka jest, bo jest dobra. Promyka warto zakładać, jak wywala się stockową. A po przesiadce z 6.04 na 6.03 nie zauważysz różnicy ani w zasięgu ani w celności. Załóż tylko dobrą gumkę ( ;) ) np Guardera albo systemę.

Edited by Gallain
Link to post
Share on other sites
Oprócz tego używałem na gb v.2 G&P M140/M150 na full auto przez jakieś 70 000 kulek, miałem na nim kilkanaście zacinek przy -12 stopniach i zero zużycia.

 

To ja mam jakiegos pecha bo na szkielecie g&p v2 spręzynie m130, super szczelności (bo mam około 500fpsów) i tylko semi po jakiś 60 000 widze już pęknięcia i za niedługi czas całkiem pęknie.

Edited by danielosik
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie (możliwe, że odpowiedź na forum już jest, a raczej na pewno jest) - jak duża różnica w wytrzymałości cechuje gb v.2 LONG w stosunku do zwykłej v.2?

 

Bo mam chiński gb v.2 long (z SR25 A&K/P&J) i używam do niego SP 140 Guardera. Po 8000 kulek wszystko działa jak powinno. Zastanawiam się nad przejściem na sprężynę SP 160. Wyczytałem już, że przyrost zasięgu nie będzie większy niż 10 metrów. Jak uważacie, czy warto ryzykować i wstawić sprężynę SP 160?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...