Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mam problem ze swoją mp001 (kopia vsr od TM)

jak strzelam z niej to kulka robi dziwne wiraże i ostro gwałtownie zlatuje w dół, uzywam kulek 0,28 a wystrzelona lata jakbym wsadził 0,12.... kulki sa dobre wszystko dobrze strzelało :wink:

czy to nie jest przypadkiem wina HOP-UP'A? może uszczelka się spierniczyła?

a montowałem w niej szyne ris pod bi-pod i zamontowałem ją tak że nakrętka od środka ociera o osłone HOP-UP'A ale to chyba nie wina tego ponieważ to tylko osłona a nie sam HU... jeśli to wina części to prosze o adres sklepu internetowego z potrzebną częścią do wymiany

PROSZĘ O POMOC

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Miałem toą replike ten sam problem i sobie poradziłem.

1. Wyciągnij gumke HU I włóż ją do płynu do mycia naczyń (PŁYNU NIE ROZCIEŃCZAJ WODĄ MA BYĆ GĘSTY PŁYN!!!)

2. W między czasie wlej troche oleju sylikonowego do cylindra przez dysze i naciągnij sprężyne. Poruszaj troche zamkiem w przód i tył i odstaw.

3. Wyciągnij gumke HU i wytrzyj w szmate w środku też i odstaw na chwile do suszenia ( Dokładnie powycieraj)

4. Gdy gumka Ci się suszy strzel kilka jak nie kilkadziesiąt razy w w białą kartke. nic nie zakładaj naciągaj sprężyne i strzelaj. Na początku może wylecieć czarny glut (mi niestety wylądował na białej ścianie) Strzelaj tak dopuki strzelając kartka pozostanie już czysta. Poskładaj wszystko wyreguluj HU i miłej zabawy :)

 

Chyba że nie wiesz o co chodzi to moge Ci to zrobić... Wkońcu mieszkamy 8km od siebie :P Oczywiście nieodpłatnie... No może piwo postawisz :D Ewentualnie napisz na gg i krok po kroku będe Ci mówił co robić :P

Edited by DEDEk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...