Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"More details about copy of Marui Glock 17 clone, courtesy of Yul. It appears that its introduction is imminent:

 

- manufacturer is not from China, but it is Hong Kong based

- slide is aluminium die cast

- two versions will be available: export version (EU/UK) without trades and domestic version with full Glock trades

- it is a close copy of Marui's products

- diameter of inner barrel is 6,08 mm

- fully compatible with Marui Glock 17

- silver version will be also available."-Airsoft EU

 

------------------------------------------------

 

I've just bought one of these, from the supplier at my local site (andysairsoft.co.uk) and its a very nice pistol.

 

Really crisp blowback, trademarks look great and the power is very nice aswell.

 

Has a nice addition of some glowing sites to aid aiming in low light conditions which will come in handy for the next night game

 

It looks very realistic, is a little lighter than the HFC ones i tried, but im assuming the slide is a little heavier since it kicks harder.

 

Info z ArniesAirsoft.

 

A TU MASZ FILMIK

 

Swoją drogą ciekawie się prezentuje, szczególnie te oznaczenia, podobno części od Marui pasują (przecież to kopia TM'a), więc całkiem niezły pistolet to musi być. I najważniejsze - nie taki drogi.

 

Pozdro

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja miałem go w rękach...Chyba kupię nawet. Naprawdę ładnie zrobiony. Nie miałem co prawda w rękach Marui, ale ten model posiada oznaczenia naprawdę wszędzie gdzie tylko może mieć. Na samym magazynku w dwóch miejscach (co pokazane jest na filmie).

 

Regulowany hop up, na 0,28 naprawdę równo i prosto lecą kulki, tyle że nie co wolniej, co nie znaczy wcale że bliżej niż na 0,20.

 

Udał im się naprawdę, ten model.

Link to post
Share on other sites

Hehe...no ja też. To ile on wytrzyma to czas pokaże. Wszak to nowość u nas.

I te świecące przyrządy to naprawdę fosforyzowane są i świecą jak jest ciemno. Nic tam wielkiego, ale tego nie powiedziałem wcześniej.

Link to post
Share on other sites
Guest Kret

Ja sie zgadzam z maxavellim.

 

Po pierwsze, jak rozumiem z opisu oficjalne sprzedawanie wersji z oznaczeniami jest nielegalne w EU. Bo wersja z oznaczeniami jest wewnetrzna.

 

Po drugie, KSC/KWA jest znacznie bardziej rozpowszechnionym modelem. To znaczy, ze i czesci do niego sa tansze, i zostal lepiej opisany i wreszcie wiecej jest upgrade'ow.

 

Moim zdaniem 299 zlotych za ten konkretny model to sporo. Zakladajac, ze w EU bedzie sprzedawany legalnie, czyli bez oznaczen.

Link to post
Share on other sites

A to lipa. Ale jak gunfire przypakował z tymi podrabianymi częściami, kulkami i Bóg wie z czym tam jeszcze, to teraz mogliby sprzedawać te glocki z oznaczeniami dopóki ktoś nie zacznie mieć pretensji (chyba tylko Glock i UOKiK, bo który maniak byłby tak głupi). Wtedy opublikowaliby ładne oświadczenie, że zostali oszukani i każdy, kto kupił Glocka z oznaczeniami może (ale nie musi;)) go wymienić na jedynego prawego kloca bez oznaczeń. Ot taka moja dygresja :) .

 

Gdyby miał te pieprzone oznaczenia, chętnie bym go kupił, bo mój kwak wk... denerwuje mnie ostatnio. Kawał szitu z niego jest.

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites

2 fotki:

04692e252f710e1am.jpg a3684bbbe8c5c86dm.jpg

 

Co do wykonania zewnętrznego to jedyne rzucające się w oczy wady to plastikowa lufa zewnętrzna i plastikowe przyżądy celownicze, ale przynajmniej są w nich normalne fosforyzujące plamki ;)

Link to post
Share on other sites

Olo a mógłbyś coś o nim więcej napisać np. jak jest z wykonaniem wewnętrznym, czy blow back jest mocny, jak strzela? Pytam ponieważ mam teraz w domu do testowania glocka 17 z KSC ale ten z Meister jednak mnie zainteresował z dwóch powodów:

-pierwszy to metalowy zamek a drugi to cena bo niestety za KSC z plastikowym zamkiem trzeba dać 390zł a tu za 90zł mniej mamy metalowy zamek

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam..

 

Czy blokada spustu na języku spustowym działa tak jak należy, jak w wersji prawdziwej i KSC/KWA, czy może to jakiś inny patent w stylu KJW?

 

Pytam bo na większości zdjęć ten języczek blokady na spuście jest jakoś mocno "schowany", tak jakby jego działanie było inne niż w wersji ostrej.. :/

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Blokada spustu jest i działa tak jak powinna. Najprawdopodobniej sprężynka, która go powinna wypychać jest za słaba, albo w ogóle jej nie ma

 

Czy to odosobniony przypadek w Meisterach czy norma?

 

I gdzie można dostać taką sprężynke?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...