Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w TVN


Guest loscar

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeżeli to faktycznie będzie podmiotem programu "Uwaga" to znaczy że coś się komuś musiało stać bo bez sensacji się tam raczej nie obejdzie. Mam nadzieję, że nie otoczą jakichś dzieci taśmą i nie będą pytać czemu noszą repliki broni do osiedlowego sklepiku i jak to się stało że ośmioletni Jasiu stracił oko... i dlaczego jeszcze ustawodawca się tym nie zajął:/ Ehh... zobaczymy...

Link to post
Share on other sites
Guest loscar

Sorry, zdaje się ze Uwaga jest jednak o 20:00 o 19:00 są Fakty, musiałem źle usłyszeć w zapowiedziach a nie znam ramówki TVN, w kazdym razie tez jestem pełen obaw. Naszym politykom zaczyna brakować tematów zastępczych.

Link to post
Share on other sites

Stary mnie poinformował o tym że asg na tvn, to ja biegiem do kompa by temat na forum zrobić :D . A tu zonk :) . Co do nagrywania, jak coś to mogę komórką nagrać i wrzucić na jutuba (lepsze to niż nic ?).

 

Acha, co do samego reportażu. Zapowiedź pozytywnie raczej nie wygląda...

Edited by Garam
Link to post
Share on other sites

Właśnie obejrzałem zapowiedź tego materiału i z tego co prezenter powiedział nie będzie to zbyt bardzo pozytywny materiał.

Wstępnie zadał pytania czy replika może być tak samo niebezpieczna jak prawdziwa broń i inne takie bzdury, przedstawili też kawałek prowokacji, gdzie replikę zostawili na desce rozdzielczej w aucie, tak żeby przechodnie ją widzieli i testowali reakcję policji.

 

FAJNIE :-F

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...