Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w TVN


Guest loscar

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze żaden program nie uzyskał tyle komentarzy przed emisją.

 

Dajcie sobie na wstrzymanie, zachowajcie się jak dorośli i poczekajcie aż będzie po. Bo posty w stylu "o, na pewno źle powiedzą", albo "Fajnie będę oglądał" nic nie wnoszą do tematu.

Link to post
Share on other sites

I kurde wychodzi, że airsoftowe repliki wg pana instruktora działają jak broń ostra... Boże Ty to widzisz i nie grzmisz!!

Napady na banki były, są i będą. A pomarańczową końcówkę zawsze można zamalować.

Link to post
Share on other sites

No i proszę, ktoś się chciał polansować a wyszło jak zwykle w TVNie.

 

Najbardziej w stylu TVN był tekst "replika niewłaściwie użyta może posłużyć do przestępstwa. Nosz kur*, tak jak młotek czy siekiera.

 

A reszta? Należało się tego spodziewać, dlatego wielokrotnie pisałem na forum, żeby nie pchać się przed kamery, bo dziennikarz i tak powie co będzie chciał.

 

Chcieliście to macie.

 

Mnie mogą rejestrować, mam licencję sportową na strzelania pneumatyczne, co reszta z robi...

Link to post
Share on other sites

Nawet i obiektywnie było, chociaż to, że "replika może służyć do przestępstwa" trochę denerwowało, bo wszystko może do niego służyć.

 

Z moich uwag:

- pracownik CapriASG nie powinien nazywać repliki "bronią", gdyż to się kojarzy w miarę jednoznacznie,

- różowe rękojeści :D - bez przesady, repliki mają być też zakamuflowane w lesie i w budynkach, a to raczej im nie sprzyja ;).

 

Co do końcówek luf się zgadzam, mogłyby być pomarańczowe ;).

 

Myślę, że ten reportaż nie był zły, dobry jednak też nie ;).

 

Ale ten numer z glockiem w samochodzie mogli sobie darować.. Nikt rozsądny tak nie robi, a co to niby wnosi do tematu.

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites

Pan Instruktur powinien swoje teorie schować sobie w buty. Jak ktoś będzię chciał to sobie kupi szpreja i gnata pomaluję. A ja będę latać z jaskrawo zielonym gnatem. Program tak jak myślałem. W stylu Uwaga!.

Link to post
Share on other sites

Pomysł malowania replik ( i jeszcze podanie jako wzoru USA) to bzdura, jak ktoś będzie chciał użyć repliki do popełnienia przestępstwa to ja pomaluje i tyle. Jak zwykle będzie to upierdliwe tylko dla tych, którzy używają replik zgodnie z ich przeznaczeniem i w cywilizowany sposób.

Edited by MastaFoka
Link to post
Share on other sites
A reszta? Należało się tego spodziewać, dlatego wielokrotnie pisałem na forum, żeby nie pchać się przed kamery, bo dziennikarz i tak powie co będzie chciał.

 

I co, uważasz że lepiej by było jakby o zdanie zapytali panią Jadzię ze spożywczaka i małego Jasia który się strzela z kolegami na podwórku? Nie rozbrajaj mnie... Chłopaki z warriora pokazali się bardzo pozytywnie i za to im chwała.

Link to post
Share on other sites

Jak zwykle - ASG w TV to nie lans, tylko raczej obawa, że się za bardzo rozniesie... Raczej w pozytywnym tonie ten program nie był. I o ile pomysłczerwonych końcówek wydaje mi się "brzydki" (bo to nie tak jak mówicie "o, zamaluje sobie", a potem jak Cię złapią to już wystosują odpowiednie kary, albo policjant przekonany, że zabawki majączerwone lufy poprostu strzeli w nerwach...), to rejestracja na pewno pomniejszyłaby grono szeroko pojętych "dzieciaków" i "matołów" (oczywiśnie nie obrażam tutaj młodych, tylko mam na myśli tych różnych niedorozwojów...).

Link to post
Share on other sites

Chciałbym żeby wypowiedzieli się panowie z Capri, oraz osoby występujące w reportażu.

Ciekaw jestem czy autoryzowali ten materiał, czy pan podpisany jako "redaktor wmasg.pl", wiedział jak będzie wyglądał w swojej ostatecznej i wyemitowanej formie.

Ciekaw też jestem czy redakcja wmasg.pl podpisuje się pod tym materiałem.

 

Dla mnie jest to porażka, kompromitacja TVN, jakiegoś wielkiego speca (broń treningowa powinna mieć zamek w kolorze zielonym, broń ostra w kolorze czarnym, inox i piaskowym - bo np. oliwki już w hamerykańskich filmach nie widział tuman), oraz być może zapowiedź zawieruchy która źle się skończy dla nas...

Link to post
Share on other sites

Właściwie jedynym plusem jest to, że nie przedstawili nas jako bandy narwanych wariatów biegających w dresach po lesie z wiatrówkami i gwałcących niewinnych grzybiarzy.

 

Tym nie mniej jeszcze kilka programów tego typu w odpowiednim natężeniu, dookoła sprawy podniesie się smrodek sensacji i skończymy z giwerami w ulubionym kolorze Sylwusi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...