Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w TVN


Guest loscar

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LUDZIE!

Apeluję do was o rozsądek.

Nie wypowiadajcie sie na forum UWAGI ani TVN na ten temat. Nie planujcie bojkotów, nie piszcie listów, nie reagujcie!

Pomyślcie o tym że redakcja UWAGI może wasze słowa potraktować wybiórczo, selektywnie pokazać w następnym reportażu jako np. "pogróżki środowiska przestępczego w odpowiedzi na nasz obiektywny reportaż sugerujący zagrożenia płynące z dostępu do realistycznych replik broni"!

 

POMYŚLCIE że możecie zaszkodzić a na pewno nie pomożecie!

Link to post
Share on other sites

Ja wziąłem udział w reportażu na temat ASG w Świętokrzyskim ale zaznaczyłem że materiał ma być poddany autoryzacji, oczywiście przysłali mi go ale nic na szczęście nie musiałem przerabiać. Ale trzeba pamiętać że każdy odpowiada za swoje słowa a jeżeli podane zostaną w innej interpretacji niż my tego chcemy zawsze można zabronić podaniu ich do publicznej wiadomości.

Link to post
Share on other sites
To że Dzikki gada z sensem, to że 10 takich jak On się odezwie i tak nic nie da bo reportarz byl zrobiony dokładnie po to żeby nakreślić "PROBLEM Z REPLIKAMI" A nie po to żeby pokazać jak sie fajnie bawią "dorośli chłopcy"

 

Reportaż jest robiony z odgórną tezą i dla tego "dziennikarza" mogło by być wszystko jedno czy pojawi się tam komentarz środowiska

 

To napisałem. Program był robiony z założeniem z góry, że repliki mogą stanowić niebezpieczeństwo. Nie kwestionuję stronniczości, mnie się też nie podobało to wszystko, nie zauwazyłeś?

I nie napisałem, że celem programu było pokazanie jak się bawią dorośli. Celem programu było jak wyżej: "repliki w niepowołanych rękach mogą stanowić niebezpieczeństwo". Dzięki komentarzom Dzikkiego i spółki, to nie my wyszliśmy na tych niebezpiecznych. Pan redaktor za to dokleił ideę "tych innych", napadających na banki dzięki replikom (a właściwie dokleił nas, do idei napadania na banki).

 

Jeżeli uważasz, że jedynym sposobem na "istnienie" ersoftu są reportarze, wywiady i artykuły

 

Czyżbym tak gdzieś napisał? Nie? To czemu mi to insynuujesz? Bronię tylko chłopaków, których tu wszyscy jeżdżą, a oni pokazali się bardzo dobrze. Jak widzisz, Foka sam przyznał że ich komentarz nie robi różnicy. Więc lepiej niech będzie, niż miałby nie być.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że przebrnąłem przez wszystkie wasze posty na 6-ciu stronach.

 

Jak macie do mnie jakieś pytania to proszę, śmiało i konkretnie.

 

Na wstępie kilka wyjaśnień:

1. Nie był to materiał reklamowy, ani mój, ani Airsoftu.

2. Jego założeń można się było spodziewać od samego początku.

3. Ani ja, ani nikt z moich pracowników w nim nie wystąpił.

4. Maniacy występujący w programie to ludzie, którym przyszłość Airsoftu w Polsce nie jest obojętna i robili wszystko co mogli, aby pokazać całe środowisko z najlepszej strony. Za to im wszystkim serdecznie dziękuję i gratuluję, bo zrobili to wg mnie najlepiej jak mogli.

5. Materiał był kręcony przez kilka godzin, a zobaczyliście kawałki, które miały być "ciekawe". Przez kilka godzin, można powiedzieć słowo "broń" zamiast "replika", skoro między sobą na co dzień tak mówimy.

 

Pytanie do wszystkich, którzy uważają, że nasze poświęcenie dla tej sprawy nie było nic warte, a nawet pogorszyło los Airsoftu w Polsce:

 

Lepiej byłoby, aby cały materiał polegał na kontrolowanym zakupie repliki, wizycie w banku, na policji i u "speca" z Legii? A może powinni nakręcić inny sklep, w którym dzieci kupują co chcą i wychodząc na ulicę strzelają do siebie i innych?

 

Odpowiedzcie sobie sami na te pytania, przemyślcie i spróbujcie czasem spojrzeć na sprawy z innego niż Wasz punktu widzenia.

 

Ja jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się godnie reprezentować Airsoft w tym programie. Zrobiliście kawał dobrej roboty!

Link to post
Share on other sites

CKoza i tak sie znajdą tacy którzy za swoje "5 minut bycia gwiazdą" dadzą siepokroic i zgodza się na wszystko albo co gorsza sami coś wymyślą żeby zaistnieć...

 

Czyżbym tak gdzieś napisał? Nie? To czemu mi to insynuujesz? Bronię tylko chłopaków, których tu wszyscy jeżdżą, a oni pokazali się bardzo dobrze. Jak widzisz, Foka sam przyznał że ich komentarz nie robi różnicy. Więc lepiej niech będzie, niż miałby nie być

 

Tak napisales w pierwszym poście w tym temacie reagując na to co napisał Foka... Cofnij się i przeczytaj...

Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno Thor:

 

Powiedz mi dlaczego nikt nie wpadl jeszcze na zrobienie reportarzu o "możliwości użycia samolotu RC do przeprowadzenia zamachu"? Bo modelarze to takie dziwne typy które bawią sie dla siebie i własnej satysfakcji. A "nowi" ersofciarze, odnosze takie wrażenie coraz bardziej chcą sie lansować przed kamerami, gazetami i innymi takimi...

 

Jeśli nie masz dowodów na to, że ktoś poszedł do TVNu się wylansować, to czemu insynuujesz brzydkie rzeczy?

Link to post
Share on other sites

ogólnie TVN odwaliło chałę jakiej świat nie widział... panowie "maniacy" gadali z sensem.

 

zaprezentowanie 3 replik gloków odrazu wiedziałem który jest na ostrą amunicję

 

wprowadzenie o jakichś dzieciach i ich rodzicach było żenujące

a ta pani od praw dziecka czy skąd tam była to sama pewnie kupuje dzieciom "zabawki militarne"

 

 

 

rozbawił mnie czyjś komentarz o różowych tłumikach dla snajperów... tak w sumie ja bym wolał cały karabin no bo jak to będzie wyglądać sam tłumik?

 

 

panowie policjanci? no nie ich wina ale bzdurny był sam pomysł pokazywania tego raczej powinni zrobic o tym że każdy z nas próbuje kogoś kto wystawia repliki na widok lekko mówiąc opie*dolić a nie że my niby tak robimy i sie z tego cieszymy

 

argument który przejawiał się wielokrotnie. co powstrzyma bandytę przed zamalowaniem końcówki otóż ja wam odpowiem co MORALNOŚĆ!! xD

 

miejmy nadzieje że lenie z wiejskiej nic w tym kierunku nie zrobią bo jak zywkle będą się kłócić kto kogo zgwałcił

 

czy też kto komu rąbnął 2 mln z konta które były przeznaczone na samochód kaczki

 

Ja wierzę w Kapitana Bombę icon_smile.gif on jest naprawdę!

racja popieram cie w 100% ;p

Link to post
Share on other sites

Nic nie insynuuje tylko stwierdzam fakt. Przez 15 lat zabawy w ersoft ostatnie 2-3 lata to "era ersoftu w TV, gazetach i radiu" zaprzeczysz? Może nie masz porównania bo się nie bawisz tak dlugo ale ja to widzę bardzo "ostro"

Jakoś wcale albo prawie wcale nie widuję w tego typu "materiałach" ludzi ze "starzem" w ersfocie dłuższym niż 5 lat...

 

Więc jak coś wg Ciebie insynuuję to chyba coś nie tak z Twoim postrzeganiem.

Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam i nadal nie mogę zrozumieć po cholerę nam takie reportaże?. Nie wiem może głupi jestem...

 

Znowu będą nastki mi gg rozgrzewać w sprawie rekrutacji...

 

Capri nie mów że nie zacierasz rączki, każdy widział wielki szyld :P

Żebyś tylko nie miał problemu z interesem jak podzielimy los Holendrów.

 

Całkowity zakaz, ludziki jeżdżą do Belgii i Niemiec by się strzelać :(

Link to post
Share on other sites
I co, uważasz że lepiej by było jakby o zdanie zapytali panią Jadzię ze spożywczaka i małego Jasia który się strzela z kolegami na podwórku? Nie rozbrajaj mnie... Chłopaki z warriora pokazali się bardzo pozytywnie i za to im chwała.

 

Thor - czy widzisz, abym tutaj przedstawiał głoszoną przez Ciebie tezę, że jakobym lansował AS przez kontakt z mediami? Przez tą wypowiedź można jedynie rozumieć, że jeśli już ktoś robi jakieś materiały na ten temat do TV czy gazety, LEPIEJ niech ma kontakt z prawdziwym środowiskiem, a nie z ludźmi postronnymi, którzy g***no się znają. A czego już nie ma w tamtym poście, to to, że wg. mnie NAJLEPIEJ żeby w ogóle nie rozdmuchiwano naszego hobby.

Edited by Kamil
Link to post
Share on other sites

Kupię 100 hektarów ziemi, ogrodzę i wpuszczę tylko kumpli mających 25+ lat i niech mi jakiś "prawie pełnoletni" zapuka do bramy... A na moim poletku będę sobie strzelal z replik które będą czarne, matowe i dokładnie takie jak te "prawdziwe".

Link to post
Share on other sites

To kto spędził kilka godzin w Waszym sklepie opowiadając o airsofcie i sprzedając redaktorowi repliczkę Glock'a? :-F

 

Maniak z Warszawy, przedstawiał sie i mówił czym sie zajmuje.

Edited by capri
Link to post
Share on other sites

Robicie niepotrzebnie szum, który tylko moze zaskodzić.

Z wiatrówkami było to samo na początku, ludzie mieli się z nich zabijać, napadać na banki itp. A co wyszło, nic, nie zabijają się i nie napadaja a medialny szum ucichł.

Link to post
Share on other sites

Chryste ludzie! TVN I TAK BY ZROBIŁO SZUM!!!

 

To miał być materiał nie o airsofcie! Nie o NAS! Nie o NASZEJ ZABAWIE! To był reportaż o naszych ZABAWKACH. I jedyne co należy dziękować tym z nas co się tam wypowiedzieli i zrobili to jakdobrze tylko potrafili. Zabawa została ukazana w bardzo pozytywnym świetle. Zabawki już nie i na to nikt z nas nie miał wpływu.

 

Czy Wy tego naprawdę nie rozumiecie?

Link to post
Share on other sites

AnR, masz żal do Capriego o to, ze wpuścił kogoś do swojego sklepu? Że sprzedał komuś replikę?

 

Nie przesadzasz troszkę?

------------------------------------------------

 

Co do reportażu, to nie pierwszy i nie ostatni. Były już gorsze dla nas i jakoś nie musimy biegać z replikami z hello kitty :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...