Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

No dobra Panowie, kto pierwszy ten lepszy... lub, kto rano wstaje, temu Shamoth linki daje ;]

http://www.airsoft-c...ck-1000bbs.html

To już raczej ostatnie paczki... metalizowane, bez powłoki grafitowej, którą trzeba zmywać.

Eh.. wpakowałeś mnie w koszty :D. Zamówiłem tą ostatnią paczkę. Po 17 dniach przeczytałem w regulaminie sklepu, że wysyłają tylko na terenie Francji :). Kasy nie ma a sklep nie odpowiada na maile. Ostatnia nadzieja, że PayPal zwróci mi te pieniądze. Tak, więc czytajcie regulaminy przed zamówieniem ;d.

Link to post
Share on other sites

Eh.. wpakowałeś mnie w koszty :icon_biggrin:. Zamówiłem tą ostatnią paczkę. Po 17 dniach przeczytałem w regulaminie sklepu, że wysyłają tylko na terenie Francji :icon_smile:. Kasy nie ma a sklep nie odpowiada na maile. Ostatnia nadzieja, że PayPal zwróci mi te pieniądze. Tak, więc czytajcie regulaminy przed zamówieniem ;d.

 

Hmmm, to dziwne ale z tego sklepu przyszły do mnie 3 przesyłki i to względnie szybko... swoją droga to ostatnie kulki zeszły w połowie lutego chyba i więcej nie będzie. Jak otworzysz spór/roszczenie w PayPal a sklep też ich będzie olewał to spokojnie zwrócą Ci kasę.

Link to post
Share on other sites

Możesz replikę skręcić do okolic 500-520fps i strzelać 0,3g albo podkręcić na coś ok 600 i strzelać 0,36g, tyle że najlepiej popatrzyć na kulki zanim się je kupi :icon_wink: WE 0,43 brudza lufę, czyściłem ostatnio i chusteczka wyszła zielona.

 

Edit: Dexowi chodzi o to, że wszystkie opcje są słabe, na 550fps i 0,3 masz za lekką kulkę ale dobrej jakości a na 550 i 0,36 masz ciężką kulkę ale o słabej jakości - ABRAKADABRA.

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pewne rzeczy są stałe - srajtów jak nie było tak nie ma, a guardery i ka powyżej 0,30g to jak była kupa tak nadal jest.

Natomiast kilka rzeczy się zmieniło - poleciała na pysk i tak już nie najlepsza jakość mb 0,36g i mb 0,40g, a poza tym nie ma ich na sklepach (nawet jak są w ofercie to nie ma na magazynie).

Szklane mb 0,28g latają cudnie, ale do 500fps max i słabo je widać.

Link to post
Share on other sites

Eeeee gdzie takie tanie ceramiki znalazłeś?? ja kupowałem je jako kulki referencyjne po 5zł... to dopiero przeraża ;]

 

Poza tym one są wielokrotnego użytku... kwestia tylko je odzyskać po strzale ;]

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

 

Ja z kolei zapytam, miał ktoś styczność z nowymi kulkami blaster devil 0.4g (czarnymi)?

 

Albo możliwość porównania ich do starej wersji (TAN)? Zastanawiam się czy nowsza wersja jest lepiej lub gorzej wykonana - osobiście wolałbym kupić jeszcze starszą wersję ze względu na kolor, bo madbulli niestety nigdzie nie widać :(

 

Kolejne pytanie, miał ktoś może możliwość porównania kulek 0.4g z kulkami 0.43g? Duża jest rożnica w precyzji/zasięgu repliki przy 600-650fpsach?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kupiłem te kulki dwa tygodnie temu. Są grafitowe jak straighty i bardzo miękkie szczególnie z wierzchu. Można zdrapywać z nich powierzchnię. Nie zauważyłem żadnych pęcherzyków. Są jakby metalizowane. Nie sprawdzałem celności ale mogę dzisiaj postrzelać w hali na 30m z lufy pdi. (mało ale na dworze wieje i nie sprawdzę wiarygodnie).

Nie wiem jak z poprzednimi seriami bo wcześniej nie miałem żadnych kulek snajperskich.

Link to post
Share on other sites

@Skilrod

A wagowo trzymają te 400g na 1000szt czy raczej więcej? bo DS 0.43 ważone miały coś około 420g.

Pytam, bo z tego co piszesz to jak by receptura DS była w użyciu, grafitowe/szare, plastyczne a nie kruche(ciężko je rozłupać w porównaniu do wszędobylskich prasowanych i wygrzewanych mączek/tworzyw) i metalizowane(po ścięciu nożykiem świecą się podobnie jak ścięty ołów i trudno uzyskać ładny przekrój bo materiał jest "zaciągany" do środka na gładko?)

Link to post
Share on other sites

Tak wyglądają:

http://www.imagic.pl...ki/DSC05003.jpg

http://www.imagic.pl...ki/DSC05067.jpg

http://www.imagic.pl...ki/DSC05072.jpg

 

Trochę kruche, trochę plastyczne. Konsystencją przypominają kredki świecowe. Widać w nich metalowe opiłki. Po przebiciu grubego pudła i uderzeniu w płytki na ścianie zgniatały się i w całości przyklejone na niej zostawały.

Na pierwszym zdjęciu widać jedną obdrapaną paznokciem kulkę.

 

Strzelają tak:

http://www.imagic.pl...ze/DSC05064.JPG

Jutro lub po jutrze mogę postrzelać Madbullami 0,36g (rocznymi) i porównać tarcze i przekroje.

 

Nie mam żadnej wagi żeby sprawdzić te kulki. Musiałbym się wybrać do jubilera.

Dodam że z selekcji z 3000 wrzuciłem kilka. Głównie mają bardzo malutkie płaskie wgniecenia i od czasu do czasu ryske. Madbulle które miałem były o wiele bardziej powgniatane i prawie wszystkie. U Was też takie były te MB 0,36?

Edited by seger
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...