Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Nie wiem Shamoth, nie mam porównania odcienia, kupiłem pierwsze ciężkie kulki we jakie się pokazały, gdzieś na początku tego roku. Pamiętam zamieszanie było czy są czarne (jak niemal wszystkie 0,43g) czy faktycznie zielone. Gunfire zapewniał że zielone, po czym przysłali mi czarne... po kilku ciepłych słowach z mojej strony, wymienili mi bezpłatnie na zielone i do dzisiaj mi ich troszkę zostało.

 

Z ciekawostek - chwalę sobie od kilku miechów guardery 0,40g z serii z niebieską etykietą (te z żółta kartka to starsza seria, gorsza od mb). Zakupiłem ostatnio z cytadeli 4 worki - dla siebie i kumpli i nieco się zdziwiłem, bo o ile w każdym worku były kulki o tym samym odcieniu, to odcień między workami był już inny - od bladego pomarańczu i czegoś a'la capuccino, po marchewkowy pomarańczowy. Co najciekawsze - nie zaobserwowałem różnic w strzelaniu tymi kulkami, a wziąłem i wystrzeliłem na tym samym ustawieniu repliki po 15szt z każdego woreczka.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mendi, moja wcześniejsza paczka Guarderów była z niebieską etykietą a o dziwio potrafiły zejść mi na 50-60m prawie o pół metra - kupiłem w BBmax`sie, teraz te z Cytadeli latają tak jak opisujecie :icon_smile:

Edited by KubaK
Link to post
Share on other sites

Witam, czy znalazła by się chętna osoba, która użyczyła by mi około 50szt. kulek o wagomiarze 0,43g najlepiej Guardery albo WE. Próbuję doprowadzić swoją replikę do ładu lecz dalej nie jest idealnie, a kolejne co mi do głowy przyszło to zmiana wagi kulek.

Kontakt prosił bym przez PW, z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

Kocur ;)

Link to post
Share on other sites

Koledzy forumowicze, mam pytanie dotyczące doboru kulek. Używam repliki GBB HK416; replika generuje moc 514 fps na kulkach .20

Używam lufy 380 mm angry gun oraz gumki A+. Nie jest to replika która choć częściowo pasowała by do tego działu, ale ilość kulek w magazynku oraz ta która ma dotrzeć do celu jest na wagę złota. Celuję w kulki .36 lub .40 jednak jest specjalny warunek. Ładowanie tych kulek w magazynki to ból w d****; kulki nie mogą być zbyt miękkie. Czy jest coś na rynku co moglibyście szczególnie polecić?

Link to post
Share on other sites

Producent lufy, której używam - angry gun, zaleca do obenie założonego hop upa (A+) stosowanie .36g lub .40g przy tylu fpsach. W sumie nie zamierzam się temu sprzeciwiać. ;)

 

W obecnym temacie jest spory "dwugłos" jeśli chodzi o najbardziej polecane kulki o tej wadze. Ja proszę o polecenie dobrych i twardych kulek, które nie zostaną na szczękach magazynka po załadowaniu (a ładuje się ciężko); oraz takich, których sami użylibyście w "waszej profesji" airsoftowej.

 

Dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Tak jak Mendi skrobnął, iść w BBBMAX, poza szklanymi, aluminiowymi i ceramicznymi najtwardsze.

W porównaniu do nich GG i cała reszta jest bardziej podatna na żłobienie.

Tylko nie zdziw się jak nikt nie będzie chciał się z tobą strzelać kiedy dowiedzą się że używasz BBB... taka paranoja ;]

Link to post
Share on other sites

Kończą mi sie obecnie 0,40 od Madbulla (te sraczane),chciałem je znów kupić ale widzę że teraz są jakieś czarne 0,4 od Madbulla i sam nie wiem czy to te same kulki tylko inaczej barwione czy zupełnie coś nowego. Testował już ktoś je? A może lepiej zamiast tych od Madbulla wybrać Guardery 0,40?

Link to post
Share on other sites

Ja mam paczkę tych 0.4g ciemnych i przynajmniej te moje sie nie nadają absolutnie do niczego... Te "sraczkowate" nawet z tych niby słabych serii strzelają przy nich perfekcyjnie, tutaj każda kulka leci gdzie indziej

 

Dzięki za opinie, w takim razie dobrze że sie wstrzymałem z zakupem. Wezmę może na próbę teraz tych guarderów 0.4 z 2tys i zobaczę jak będą latać.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na strzelance, wlasciwie przypadkiem, z rozmowy dowiedzialem sie o kulkach firmy 5.95 w kwestii ciezszych wagowo. Jak wiadomo mialy byc wyprodukowane ciezkie, a do tej pory cisza.

Wiec:

Gosciu z ktorym rozmawialem, jest ponoc przedstawicielem na rejonie slaska i czekaja na dostawe (juz takich gotowych do sprzedazy bo sa ok) kulek o wadze 0,42 - tylko takie udalo sie otrzymac z zachowaneim wlasciwych parametrow. Co wazne maja byc w kolorze bialym i zielonym. Prosilem o kontakt jak tylko sie pojawia i zasugerowalem im aby sprzedawac w mniejszych ilosciach, czyli po 1000. Co do ceny jesli dobrze zrozumialem cos ok 60 zl za 2 tys. Wiec spoko.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę już edytować.

Dostałem odpowiedź:

Witam !

 

Na chwile obecną nie posiadamy jeszcze w naszym asortymencie kulek cięższych niż 0,30g. Próbki jakie otrzymujemy z fabryk nie spełniają naszych oczekiwań i pozostawiają wiele do życzenia :(

No cóż - ciekawe, będą czy nie.

Link to post
Share on other sites

Ten mail raczej ostudzil moje oczekiwania, bo skoro firma mowi ze nie ma, to jak ten przedstawiciel moze je miec ? Ciekawe... zobaczymy. Fajnie jak by sie w koncu ciezsze niz 0,4 pokazaly w jasnym kolorze i oczywiscie o parametrach zblizonych do guarderow

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Miał ktoś do czynienia z madbullami .36? http://www.specshop...._Ultimate_Heavy

 

Nadają się, czy jest mączka do gniecenia w paluchach? :icon_wink:

 

Jako ciekawostke moge dodać że na gunfire są takie, tylko że brązowe :F http://gunfire.pl/product-pol-1152195764-Kulki-MadBull-0-36g-Ultimate-Heavy.html Tyle że też ani o tych, ani o tych nic nie wiem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...