Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mam dwie butelki :P Sprawują się dosyć dobrze, latają na mój gust minimalnie lepiej od guarderów, "ładniej" wyglądają i wymagają minimalnie większego docisku HU - tyle z moich krótkich obserwacji :)

Kuba kolega pytał o czarne a Ty mówisz o madbullach z allegro.

 

Sry za odkopanie. Pomerdałem strony na smartfonie.

 

Można skasować jak przeszkadza.

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites

Mendi, daj się chłopakowi nacieszyć ze znaleziska i z poczynionego postępu po przesiadce na lepsze kulasy ;]

Z czasem zmądrzeje i stwierdzi że w pewnych sytuacjach mogły by sprawować się lepiej i zacznie szukać dalej, a nuż znajdzie coś naprawdę interesującego i się tym z nami podzieli ;]

 

Bawiłeś się ceramiką od Spajdy?? Jak to to lata? Testy miały być rok temu i cisza...

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Może lepiej poczekać aż się GFC wygada lub ktoś kto jest z nimi blisko ;]

... po prostu dziwne że bbwarz niby już są podobnie jak nowe rakiety ale żadne jeszcze nie w sprzedaży i jak obie marki wystartują w podobnym terminie z białymi kulasami w takich samych wagomiarach to będzie jeszcze podejrzańsze ;]

Link to post
Share on other sites

A ja dodam jeszcze kolejna ciekawostke. Tak samo wlasciciel kulek Dum Dum zapowiada sie ze za jakis miesiac gora dwa beda biale 0.4 i 0.43. Wiem ze od 5.95 tez cos mialo byc. Wiec moze faktycznke wszyscy ci odbiorcy czekaja na ta sama fabryke az zrobi ?

Link to post
Share on other sites

Witam.

Czuję się wywołany do tablicy wiec odpowiadam. Cięższe kulki (0.3 - 0,46 białe) pojawią się raczej za 2 miesiące lub trochę później. Niestety trzyma nas bariera finansowa. Powiem otwarcie - im szybciej sprzeda się większa ilość Dum Dum'ów tym szybciej pojawią się wyżej wymienione wagi. W super opakowaniach. W super jakości, recenzja WMASG już na wylocie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...