Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Powiem tak, strzelałem na 0,43 Rocketsach od Yautji, bo od niego dostałem małą paczuszkę wraz z repliką, do kulek nie mam zastrzeżeń... Leciały konkretnie, nie cięły się w ogóle... Tydzień później poszedłem do ganfrajera i zakupiłem paczuszkę 0,40 w wersji postawowej, aby mieć z czego strzelać w sobotę. Na działce przestrzeliłem kulasy i ... pierwszy mag - pierwsza zacinka ... Mówię no ok, przeboleję i wezmę je na strzelanie, tutaj miałem jeszcze 2 magi z 0,43 i one spisały się brawurowo, a gdy zacząłem ładować 0,4 i miałem na celu przeciwnika, strzelam, a tu co ? Pusty strzał jeden, drugi, trzeci i myśle no co jest ... wkładam innego maga i wyleciały 4 kulki normalnie i piąta zablokowala lufe... Także te 2 dni sprawiły, że zacząłem szukać ukojenia w kulkach dla bogaczy i zastanawiają mnie :

King Arms 0,36 Zielone

Guarder 0,40 Czarne

I szukałem King Arms 0,40 betonowe ale nie mogłem znaleźć ... jakby ktoś wiedział, to niech podlinkuje z góry dzięki

No i ostatnią opcją nad jaką myślałem były rakiety w platynie 0,45 lub znów 0,43 zwykłych rakiet czy też platyny

I tak teraz nie mam bladego pojęcia jakie kulasy wybrać, bo ilu strzelców, tyle opinii na temat ...banych kulek

Link to post
Share on other sites

W niedziele strzelałem z Rocketsów 0.45. Jak narazie nadal bezproblemowo czyli bez zmian, dokupiłem dzisiaj jeszcze jedna paczke. Przestrzeliwałem na nowo broń, bo doszczelniałem komore i dysze. Wcześniej dziwiłem się że uzyskiwałem na tych kulkach mało fps (dla przypomnienia miałem na 0.4 ok 500 fps a na tych kulkach 0.45 miałem już tylko 450). Teraz po uszczelnieniu i zmniejszeniu ciśnienia na regu nadal mam 500 fps na 0.4 ale na tych 0.45 juz 470, wiec wszystko z nimi ok. Przynajmniej jak narazie, bo boje sie ze to zbyt piekne aby w tym wagomiarze byly białe i celne kulki..

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Panowie czy "Kulki Rockets™ Platinum Series™ 0,43g " ta obecna seria została przez kogoś zakupiona ?? Sprawdza się tak samo dobrze jak "czerwone" czy to nadal wadliwa seria ?

 

Pytam ponieważ "czerwonych" już nie ma a wolałbym uniknąć odsyłania po raz kolejny "niebieskich". Uprzedzę od razu , że czytam na bieżąco ten temat i nie widziałem jednoznacznej i klarownej opinii na temat tego czy wyżej wymienione kulki są spoko tak samo jak czerwone.

 

z góry dziękuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

Pytanie dobre ( ostatnio to dziwne nawet). W zasadzie nikt nie wie czy platinumy 0,43g z bieżącej serii są ok, bo się ludzie na nich sparzyli i nie biorą. A czy na sklepie są jakieś nowe, czy te wadliwe stare, to nie wiadomo. Te co cytadela nadesłała na test jakieś 2 miechy temu, były tragiczne.

W planach mam zrobienie testu wszystkich rakiet w wadze 0,36-0,45g, ale to nie wcześniej niż za miesiąc.

Link to post
Share on other sites

@Mendi ja pod koniec miesiąca jestem w stanie kupić jedną paczkę tych platynek to najwyżej podeślę do Ciebie na testy.

 

@shamoth czytałem co pisałeś o pochłaniaczach kiedyś miałem ich cały karton dość spory karton, pochłaniacze pochodziły z dysków komputerowych oraz innych urządzeń elektrycznych. Obecnie działam w temacie i zbieram jak będę miał ich zadowalającą ilość to Ci podeślę.

 

wracając do rakiet platynowych 0.43 wydaje mi się , że jest to nowa seria zwłaszcza , że gdy reklamowałem ostatnio 2 paczki (zamiast czerwonych przysłali mi niebieskie na 100% ze starej serii) gadałem z człowiekiem z GF. to wspominał " czekamy na poprawioną serie platynowych". Teraz na stronie od jakiegoś czasu jest ów seria ale tak jak Mendi wspomniał STRACH ! :)

Link to post
Share on other sites

Te z Cytadeli miały białą czy srebrną naklejkę?

Nie pamiętam, popatrz na foty z testu.

 

@Mendi ja pod koniec miesiąca jestem w stanie kupić jedną paczkę tych platynek to najwyżej podeślę do Ciebie na testy.

 

wracając do rakiet platynowych 0.43 wydaje mi się , że jest to nowa seria zwłaszcza , że gdy reklamowałem ostatnio 2 paczki (zamiast czerwonych przysłali mi niebieskie na 100% ze starej serii) gadałem z człowiekiem z GF. to wspominał " czekamy na poprawioną serie platynowych". Teraz na stronie od jakiegoś czasu jest ów seria ale tak jak Mendi wspomniał STRACH ! icon_smile.gif

Chodzi o to by porównać najlepiej całą aktualną serię, a nie pojedyncze paczki. Rozmowy ze sklepem trwają.

A co do strachu, to strachu nie ma - platinumy 0,43 z ostatniej serii do żadnej lufy nie wchodziły, więc nie ma obaw o zacinkę.

Link to post
Share on other sites

Trochę zrobie offtop ale wole napisac tutaj dla ludzi z tematu zanim wrzuce oferte na komis i kupi ktos nie "od nas" - mam 3 paczki rocketsów 0.43 ktore sie nie tną - 2 czerwona seria i jedna uwaga, uwaga... pierwsza seria rocketsów platinum! które sie pojawily na Gunfire. Chetnie ze 2 paczki komuś odsprzedam, gdyż przerzuciłem się na 0.45, jedna paczke sobie zostawie w razie czego. Wiec jak ktoś szuka akurat tego wagomiaru a sie boi czy nie kupi szajsu to pisaćna PW

Link to post
Share on other sites

@TaoWeiHung

Nie kombinuj z 0.43 tylko bierz 0.45 póki są, najwyżej będą puchnąć jak 0.43 ale przynajmniej przez pewien czas postrzelasz sobie chyba najlepszym obecnie towarem na rynku.

Co do pochłaniaczy to myślę że dla świętego spokoju więcej ludzi będzie ich potrzebować ;) Ja już zamówiłem sobie wojskowe wielokrotnego użytku ale na twoje maluchy z elektroniki pewnie znajdą się też chętni.

 

@Spajda

Witaj Tatuśku, dziecię już odchowałeś że wracasz do tematu kulek? ;)

Nie lepiej pociągnąć temat ciężkiej "taniej" ceramiki pod 1000fps, chłopakom moc w konwersjach MC się marnuje ;)

Jak coś Ci jeszcze zostało to może Mendi był by chętny żeby przetestować i porównać do rakiet 0.45 czy DS 0.43...

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Ojtam, dzieciaki już 2 mam, podrosły to działam. Z Mendim już na ten temat rozmawiałem - Ceramika TAK, ale tylko dla odpowiedzialnych. A i nie tylko w MC się moc marnuje, jest wiele modyfikacji HP, które potrzebują ciężkiej kulki... Chińskie kulki nigdy nie będą tak dobre jak japońskie czy hamerykanskie.

Link to post
Share on other sites

Uuu za ciosem poszedłeś ;)

Nie no, to się rozumie samo przez się że nie dla każdego są/będą kulki wielokrotnego użytku.

Wiem że nie jedyna konwersja ale nasza jest naj ;)

Nacja kulek dla mnie nie ma znaczenia, zresztą chinole cały czas stopniowo poprawiają się i nie wykluczone że niedługo chińskie nie będzie synonimem badziewia.

Myślisz że nowe biovale 0.4 będą lepsze od rakiet 0.45?

Link to post
Share on other sites

@Shamoth mam już 2 worki 0.45 ale na testach lepiej mi wypadały właśnie czerwone 0.43. Strzelam z SWD 670 FPS spring

 

test wyglądał następująco kumpel z radiem PRM stoi w odległości 90m strzał kieruje w jego plecy.

 

0.43 odległość 90m - 8/10 (jeden strzał poszedł miedzy nogi więc prawie 9/10)

0.45 odległość 90m - 3/10

 

jeżeli chodzi o wynik 0.45 to powinienem podkręcić lekko hop siupa wiec zdaje sobie sprawę , że wynik mógłby być lepszy ale obecnie mam wszystko pod 0.43 ustawione.

 

dodatkowo na chrono na 0.43 mam 500-509 FPS

a na 0.45 jakoś dziwnie mi pokazuje 460-470 FPS (jak na moje dość duża różnica ale nie jestem jakimś ekspertem w tym)

Link to post
Share on other sites

Siema. Jakie kulki doradzicie do lufy madbulla 590mm 6,01+komora madbulla. Bo narazie strzelam z 0,25 i średnie mają skupienie. Czy to wina kulki? replika ma ok470fps. kulki madbulla słabo, lepiej juz strzelały p.s.b.p.

Edited by Mial187
Link to post
Share on other sites

Siema. Jakie kulki doradzicie do lufy madbulla 590mm 6,01+komora madbulla. Bo narazie strzelam z 0,25 i średnie mają skupienie. Czy to wina kulki? replika ma ok470fps. kulki madbulla słabo, lepiej juz strzelały p.s.b.p.

Kpisz, poważnie pytasz, czy przeczytać nie umiesz pierwszego posta?

Link to post
Share on other sites

TaoWeiHung: rozrzut FPS na obu typach kulek masz właściwie ten sam. To, że nie chciałeś ustawić hopka dla 0,45 niestety podważa wiarygodność takich testów. Też mam Świerże paczki obu typów. Dla cięższych musiałem dodać sporo hopka. Bez tego zasięg spada znacząco, więc jak tu skutecznie strzelać przy takiej odległości?

Gorąco polecam powtórzenie testu ale z regulacją docisku.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...